گفتگو درباره سریال ارباب حلقه ها [ صحبت درباره کتاب ها در تگ اسپویلر می‌باشد ]

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
ساله دیگه این موقع:

بچه های فروم بعد از دیدن ۱۰۰ قسمت از سریال و در حالی که دارن قسمت ۱۰۱ رو دانلود میکنن:
این آشغال ارزش دیدن نداره خیلی مزخرفه!

:D :p
ارزش دیدن داره خداییش مخصوصا جلوه های ویژه اش. همین که داریم یه محصول ویدیویی از دنیای تالکین می بینیم خودش برای من با ارزشه

اما می تونست خیییییلی بهتر باشه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
فردا قسمت آخر فصل ۱ میاد
البته شما که نگاه نمیکنین :p
والا هر سریال دیگه ای بود باید دراپ میشد منتهی جلوه‌های ویژه فوق العادخ + نازنین عزیز باعث میشه نگاه کنیم
از یه طرفی هم دوست داریم بدونیم آخرش چی میشه :D

• Smile
Reactions: BoxBox

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
اتفاقا یه مکالمه‌ای داشتم با رفیقم سر قسمت قبلی، که یادی کرد از اوایل فصل که خیلی قاطع میخواست دراپ کنه این لامصبو، ولی من قانعش کردم که یه فرصتی بهش بده و هر هفته میاد یه لعنت به من میفرسته و میره:D

IMG_20221014_085514.jpg
IMG_20221014_085532.jpg

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
منی که کتاب نخوندم گیج شدم انگار دو تا سائورن داریم؟ قضیه چیه؟ این نوری و رفیقش پس چی میگن؟
سائرون و گاندولف هر دو از یه نژادن. اونی که با نوریه احتمال زیاد گاندولف باشه البته طبق کتاب باید تو دوران سوم میومد ولی انگار تغییرش دادن.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
اون مرد پشمالو عملیات فریب بود و سائرون نیست در واقع ایستاری هست خیلی ساده بگم از رفقا و هم نژادای گاندولفه یا اصلا شاید خود گاندولف باشه چون به کتاب وفادار نیستند نمیتونم دقیق بگم
که البته سائورن هم از نژاد همین هاست و میشه گفت فرستاده های خدایان هستن

• Like
Reactions: pslover

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
کل کتاب های این مجموعه در ایران ترجمه شده؟ منظورم به سهگانه ارباب حلقه ها نیست، قبلی هاش منظورمه.
اگر ترجمه شده بهترین مترجم و ناشرش کی هست؟

• Like
Reactions: PouяiД

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
کل کتاب های این مجموعه در ایران ترجمه شده؟ منظورم به سهگانه ارباب حلقه ها نیست، قبلی هاش منظورمه.
اگر ترجمه شده بهترین مترجم و ناشرش کی هست؟
بیشترشون ترجمه شده پیشنهادم گرفتن سیلماریلیون از نشر روزنه هستش

نوشته شده توسط barney stinson:
که البته سائورن هم از نژاد همین هاست و میشه گفت فرستاده های خدایان هستن
درسته سائورن هم مثل گاندالف مایار هستش ولی از دیر باز به خدمت ملکور در آمد البته در داستان سرزمین میانه چیزی به اسم خدایان نداریم انسانها والار که 14 تن بودن رو خدایان می نامیدن در حالی که والار و مایار هر دو از نژاد آینور هستن ولی در قدرت و مرتبه والار بالاتر هستن هر دو نژاد توسط ارو که همان خدای یکتا هست آفریده شدن و به نوعی حکم فرشتگان دارند ملکور رو با اینکه هم مرتبه والار و قویترینشان بود جزو والار به خاطر اعمالش به حساب نمی یارند

آخرین ویرایش:

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
اون مرد پشمالو عملیات فریب بود و سائرون نیست در واقع ایستاری هست خیلی ساده بگم از رفقا و هم نژادای گاندولفه یا اصلا شاید خود گاندولف باشه چون به کتاب وفادار نیستند نمیتونم دقیق بگم
با توجه به دیالوگ آخرش احتمالا خود گاندولف باشه.

برعکس سریال شبکه رقیب که قسمت به قسمت بهتر شد، کیفیت حلقه های قدرت خیلی سینوسی بود، یه قسمت خوب بود، یه قسمت اصلا قابل تحمل نبود.
راحت می‌شد نیمی از قسمت های فصل اول دور ریخت.
شاید اگر داستان متمرکز تری برای فصل اول تعریف می‌کردن بهتر می شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر