کمک در 3 چراغ قرمز xbox 360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
تاریخ ساختشم 2008 7 ااااااااااااااا

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
فقط بار اول شدا!!
الان هرجوری امتحان کردم نمیشه دیگه!اگه این نشون میده 3چراخه و مشکل داره من پس بدم
همین که از جعبه درش اودم اینطوری شد:confused:

اگه میتونی حتما پسش بده . ریسکه اگه نگهش داری و همیشه ترس اینو داری که خراب میشه .

alirgame

کاربر سایت
Nov 5, 2005
92
سلام

یه سوال در مورد سه چراغ شدن کنسول توی تاپیک کولینگ پرسیدم
بعد دیدم بد نیست اینجا هم بپرسم.
حد اقل عنوان تاپیکش مرتبط تره
یه سوال در مورد سه چراغ دارم که نمیدونم جاش اینجا هست یا نه
بنده یک کنسول دست دوم تهیه کردم
تمامی موارد جسپر بودن اعم از تاریخ ساخت و توان پاور و کاننکتور پاور و . . .رو چک کردم.
سریال پشت دستگاه هم با اونی که از داشبورد خونده میشه یکیه

امروز وسط بازی NBA 2k10 در حالت 720p یه بار هنگ کرد که داداشم خاموشش کرد.

2 3 ساعت بعد وسط بازی صفحه سیاه شد و سه چراغ قرمز چشمک زن داد ، بدون اینکه پیغام خطایی بده

بعد از اون هم که روشنش کردم بدون هیچ مشکلی داشبورد بالا اومد .

کلا تاحالا به اندازه شارژ 4 تا باتری قلمی معمولی باهاش بازی شده بود و تا الان با این مشکل مواجه نشده بودیم.

علتش چیه ؟

امکان داره جا نرفتن صحیح کابل پاور (جا نرفتن اون خار که صدا میده و کابل پاور فیت جا میره )منجر به بروز این مشکل در وسط بازی بشه ؟

ممنون.

persian lad

کاربر سایت
Jun 16, 2008
132
نام
حسين
اگه كابل برقت كابل به دستگاه وصل نشده بوده يقينا مشكل همون بوده ولي اگه بازم فريز كردن و سه چراغ شدن دستگات تكرار شد مشكل سخت افزاري پيش اومده ولي معمولا جسپر ايطوري نميشه به احتمال خيلي قوي مشكل از همون كابل پاور بوده.

alirgame

کاربر سایت
Nov 5, 2005
92
تا حالا شده جاسپر 3چراغه بده ؟
والا جناب قربانی فرمودند که چند مورد جسپر سه چراغ داشتند.

گه كابل برقت كابل به دستگاه وصل نشده بوده يقينا مشكل همون بوده ولي اگه بازم فريز كردن و سه چراغ شدن دستگات تكرار شد مشكل سخت افزاري پيش اومده ولي معمولا جسپر ايطوري نميشه به احتمال خيلي قوي مشكل از همون كابل پاور بوده

داداشم دستگاه رو جابجا کرده بود
سبم رو هم مثل سیم پاور های معمولی کامپیوتر جا زده بود
واسه همین احتمال میدم که درست جا نرفته باشه

و اینکه هیچ اثری از گرم شدن دستگاه دیده نمیشه

دوستان توی بازی NBA 2k10 در قسمت های شلوغ بازی هیچ افت سرعت فریم خفیفی رو مشاهده نمیکنن ؟ (بازی از روی هارد اجرا میشه)

آخه مشکل فریز شدن و سه چراغ شدن هر دو بار وسط بازی NBA 2k10 اتفاق افتاد و قبلش هیچ کدوم این موارد رو در بازی های دیگه مشاهده نکرده بودم ، امروز هم چند ساعتی NBA رو بازی کردن
اما اتفاقی نیفتاد

کسی میتونه توضیح بده که جا نرفتن کامل سیم پاور چطور میتونه بعد از یکی دو ساعت بازی باعث فریز یا سه چراغ چشمک زن بشه ؟

ممنون از همگی .

poooya

کاربر سایت
Oct 16, 2006
77
ديگه دير شد دادم درستش كنن طرف گفت تعميرش ميكنم 2ماهم گارانتيش ميكنم 40 تومن ميگيرم.
خوبه يا نه؟
من 360 رو روي اسپيكر ميزارم ايرادي نداره؟

احتمالا به یک سال نمیکشه والا من یک 360 داشتم که 2006/3 بود و پارسال بعد دو سال سه چراغ شد و ما بردیم دادیم نکست جن و 60 تومن هم پیاده شدم همون موقع هم میخواستم درست نکنم و یه کنسول بگیرم که نگرفتم درستش کردم که نهایت 4 -5 ماه کار کرد تازه زیادم بازی نکردم بعدشم دیگه تصویر نداشت و الانم افتاده گوشه خونه ولی خب به جاش یه الیت جاسپر گرفتم. دستگاه قبلیم هم پرمیوم بود ولی خب دستگاه های جدید رو به خاطر HDMI ترجیح می دم. ولی کلی به مایکروسافت فحش دادم که آخه یه کنسول رو چند بار باید خرید؟!!

.ASHKAN.

کاربر سایت
Mar 20, 2009
32
سلام
پس جاسپر هم سه چراغ داده !!!
برم ps3 بخرم یعنی !!؟ پول بازیاشو نداریم که !! :cheesygri
واقعا میترسم xbox بگیرم !! چون احتمالا روزی 6و7 ساعت بازی میکنم باهاش و اگر سه چراغ بشه دیگه پولی ندارم که یکی دیگه بخرم !! از اون ور هم ps3 بازیهاش گروونه !!
کسی هست یه توضیخ در مورد سه چراغ شدن جاسپر ها بده !!
واقعا چقدر احتمال خرابی داره !!!؟
ممنون

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
سلام
برم ps3 بخرم یعنی !!؟ پول بازیاشو نداریم که !! :cheesygri
واقعا میترسم xbox بگیرم !! چون احتمالا روزی 6و7 ساعت بازی میکنم باهاش و اگر سه چراغ بشه دیگه پولی ندارم که یکی دیگه بخرم !! از اون ور هم ps3 بازیهاش گروونه !!
ممنون

سلام.
در یک کلام اینکه خرابی چاسپر کم هست خیالتون راحت.

metallica957

کاربر سایت
Apr 25, 2010
3
سلام به دوستان اهل فن. x360{ جاسپر} من امروز بی دلیل 3 چراغ داد البته در حالت عمودی. بعد از خاموش کردن افقیش کردم و درست شد. دلیلش چیه؟

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
سلام به دوستان اهل فن. x360{ جاسپر} من امروز بی دلیل 3 چراغ داد البته در حالت عمودی. بعد از خاموش کردن افقیش کردم و درست شد. دلیلش چیه؟

اتصالی برقی بوده

xperator

کاربر سایت
Jul 18, 2007
112
نام
محمد حسن
سلام
برم ps3 بخرم یعنی !!؟ پول بازیاشو نداریم که !!
ترس نداره که من روزی 10 ساعت بازی میکنم عین افغانی داره کار میکنه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر