کمک در 3 چراغ قرمز xbox 360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
خون جلوی چمام رو گرفته !!!

360 من هم بعد از 15 ماه سه چراغ شد . الان اگه ببرم Nextgen چقدر باید بسرم ( پول بدم ) تا ردیف بشه ؟ اصلا ردیف میشه ؟

این Too Human کار رو خراب کرد . داشتم بازی میکردم یهو هنگ کرد . خاموش کردم , بعد روشن کردم دیدم به جای اینکه چراغ ها 4 تا سبز باشه 3 تا قرمز شده !! اون موقه بود که 2 دستی زدم توی سرم !!!

ببین 2 3 تا از نمایندگیای وست میبرن دستگاهاشونو میدن به یه نفر تو توپخونه تعمیرمیکنه اگر میتونی بری توپخونه بهت آدرسشو بدم برای 3 چراغ هم 20 تومن میگیره

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
كنسول رو امروز امتحاني باز كردم و يك اكس كلمپ به روش اول روش پياده كردم منتها براي هرپايه دوتا واشر
فلزي 0.8 معمولي ( چون تو عكسا واشر فنري بود) گذاشتم عين بنز روشن شد و شروع كرد به كار كردن
حالا اين به نظر شما چقدر ممكنه عمر كنه؟ اگر دوباره 3 چراغ بده و بريم سراغ روش سوم باز هم جواب ميده
يا سه چراغ بعدي مصادف ميشه با ترخيص كامل كنسول از زندگي نكبتش ؟

براي جا زدن اين پاييه اكس مانند روش خاصي وجود داره دهن مارو سرويس كرد تا جا رفت

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
چه جوري بدون تصوير ارور بگيرم؟

روشن کن وقتی 3 چراغ داد دکمه sync رو بگیر و eject رو بزن و بعد چشمک زدن چراغ ها عوض میشه و به این صورت کد میده.....
همه روشن = 0
یکی روشن = 1
دو تا روشن = 2
سه تا روشن = 3
عدد هارو کنار هم بزار میشه ارور

armin_xbox360

کاربر سایت
Oct 22, 2007
251
نام
امير
روشن کن وقتی 3 چراغ داد دکمه sync رو بگیر و eject رو بزن و بعد چشمک زدن چراغ ها عوض میشه و به این صورت کد میده.....
همه روشن = 0
یکی روشن = 1
دو تا روشن = 2
سه تا روشن = 3
عدد هارو کنار هم بزار میشه ارور
ديگه دير شد دادم درستش كنن طرف گفت تعميرش ميكنم 2ماهم گارانتيش ميكنم 40 تومن ميگيرم.
خوبه يا نه؟
من 360 رو روي اسپيكر ميزارم ايرادي نداره؟

آخرین ویرایش:

fox2007

کاربر سایت
Dec 20, 2007
8
با سلام و خسته نباشید
سوال راجبع 3 چراغ شودن داشتم
منم تا حال 3 باربرم مشکل 3 چراغ پیش امده . 3با به تعمییر بردم.(توپخانه). فاصله ببین هر تعمیر تا تعمیر بعدی کمتر از 10 روز بود .دیگر پیش تعمیر کار میبرم میگه این دستگاه دیگه نمیشه این کاری کرد اگر بخواهی دوباره درست میکنم ولی دوباره خراب میشه ؟؟
به نظر شما چکار کنم ایا شما جایی را برای تعمیر را میشناسد تخصیی باشد
با تشکر

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
سلام دوستان عزیز.
من یه الیت دارم که مادربوردش فالکونه.
دیروز اومدم لاست پلانت بازی کنم که بعد از یه 10 دقیقه یهو کنسول 3 چراغ داد.از ترسم سریع کنسولو خاموش کردم.بعد از 1 دقیقه باز روشنش کردم برای اینکه ببینم هنوز کار میکنه یا نه گیرز 2 رو گذاشتم و 1/5 ساعت بازی کردم.بعدش هم نیم ساعت نینجا گیدن.به نظرتون این 3 چراغ شدن باز می یاد سراغم .منظورم اینه که این یه علامت از خراب بودن دستگاهمه که به مرور زیاد تر میشه.
راستی ممکته که کسی کنسولش یه بار 3 چراغ بشه و دیگه مشکلی براش پیش نیاد.ممنون.

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,081
نام
بهنام
سلام دوستان عزیز.
من یه الیت دارم که مادربوردش فالکونه.
دیروز اومدم لاست پلانت بازی کنم که بعد از یه 10 دقیقه یهو کنسول 3 چراغ داد.از ترسم سریع کنسولو خاموش کردم.بعد از 1 دقیقه باز روشنش کردم برای اینکه ببینم هنوز کار میکنه یا نه گیرز 2 رو گذاشتم و 1/5 ساعت بازی کردم.بعدش هم نیم ساعت نینجا گیدن.به نظرتون این 3 چراغ شدن باز می یاد سراغم .منظورم اینه که این یه علامت از خراب بودن دستگاهمه که به مرور زیاد تر میشه.
راستی ممکته که کسی کنسولش یه بار 3 چراغ بشه و دیگه مشکلی براش پیش نیاد.ممنون.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
دوستان یک ارکید 2008 8 گرفتیم همین که زدیم به برق چراغ جلوش قرمز بود کلا تا این که 2 3 بار خاموش روشن کردیم و بعد درست شد!این همون 3 چراغه؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
دوستان یک ارکید 2008 8 گرفتیم همین که زدیم به برق چراغ جلوش قرمز بود کلا تا این که 2 3 بار خاموش روشن کردیم و بعد درست شد!این همون 3 چراغه؟

من جای تو بودم میبردمش پیش طرف و بهش میگفتم..

اگر هم گفت مشکلی نیست بهش بگو اگه خراب شد میام سرت و پدرتو در میارم..

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

چک کن ببین کابل تصویر و برق رو درست جا زده باشی.
اگر پریز برق محکم نباشه هم اینطوری میشه.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
فقط بار اول شدا!!
الان هرجوری امتحان کردم نمیشه دیگه!اگه این نشون میده 3چراخه و مشکل داره من پس بدم
همین که از جعبه درش اودم اینطوری شد:confused:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر