کمک در بازی Rage

farid-ab

کاربر سایت
Nov 8, 2011
9
درست یادم نیست
ولی چیزی که یادم اومد یه اتاق شبیه آزماشگاه پره دستگاه بعد از رفتن داخلش و برداشتن یک شیء درها روت قفل میشه ، تاریک میشه بعدش خود به خود ادامه ماجرا ....
اونجا اگه هنوز نرفتی برو پیداش کن
وگرنه شرمنده چیزی دیگه ای خاطرم نیومد :-s
اقا دمت گرم که جوابمو دادی،همینش کلی ارزش داشت.با توجه به راهنمایی شما حدس زدم که تو یه باگ خفن بازی گیر کردم واسه همین مرحله رو از اول شروع کردم که خوشبختانه درست شد و خود در اتوماتیک باز شد! قبلش هم یه بار از یه سیو عقبتر دوباره رفته بودم ولی فایده نکرده بود.بازم ازت ممنون

ghareib

کاربر سایت
Dec 21, 2008
41
نام
منصور
بچه ها من وارد شهر شدم و بهم ماموریت داد که برم انجام بدم دو سه تا ماموریت انجام دادم اما بدون ماشین با پای پیاده دارم میرم. برای شما هم همینطور بود یا که نه/آخه من با ماشین اومدم سمت شهر اما وقتی برگشتم واسه ماموریت خبری از ماشین نبود.

---------- نوشته در 07:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:29 PM ارسال شده بود ----------

اوکی فهمیدم چی شد..........................پس قضیه حله:d

nima8033

کاربر سایت
Oct 28, 2009
2
سلام ممنون از راهنمائیتون فقط من اون راه پله رو یپدا نمیکنم فقط یک دریچه هست که کنارش یک لامپ قرمز هست و من هم هر کاری میکنم چیزی نمیشه بعد در ضمن من یک کمی خنگم منظور از LB چیه ؟ ماشین کنترلی رو چه جوری باید انتخاب کنم ؟ شرمنده و ممنون

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام ممنون از راهنمائیتون فقط من اون راه پله رو یپدا نمیکنم فقط یک دریچه هست که کنارش یک لامپ قرمز هست و من هم هر کاری میکنم چیزی نمیشه بعد در ضمن من یک کمی خنگم منظور از LB چیه ؟ ماشین کنترلی رو چه جوری باید انتخاب کنم ؟ شرمنده و ممنون
ببین داداش شما داری رو PC میری منم دکمه های PC رو نمیدونم چون رو X360 بازی رو رفتم
شما کدوم دکمه رو میزنی که نارنجک و بمب رو انتخاب میکنی با همون دکمه ماشین کنترلی رو انتخاب کن
بعد با دکمه ای که نارنجک پرتاپ میکردی ماشین رو اجرا کن یعنی ماشین رو میزاره زمین تا کنترلش کنی
تموم

farid-ab

کاربر سایت
Nov 8, 2011
9
شما اول کلید tab رو بزن بعدش از پایین صفحه علامت اچار رو انتخاب کن با توجه به عکس پس زمینه ات برو روی ماشین کنترلی و build رو بزن حالا از پایین صفحه چپترین گزینه رو انتخاب کن برو رو ماشین کنترلی تو بالای صفحه یه کلیک کن بعدش از سمت راست صفحه assign رو بزن و در اخر یه بار دیگه tab رو بزن بعدش با caps lock اسلحه دومت رو انتخاب کن روی ماشین کنترلی و با Q ازش استفاده کن!

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
اینم شد بازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عصاب خورد کن نه سرو ته داره نه معلومه کی به کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یه جا گیر کردم کلی کار انجام می دم و یه عالمه ادم رو می کشم از یه در می رم تو دوباره می اد اول اون مرحله؟!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اینم شد بازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عصاب خورد کن نه سرو ته داره نه معلومه کی به کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یه جا گیر کردم کلی کار انجام می دم و یه عالمه ادم رو می کشم از یه در می رم تو دوباره می اد اول اون مرحله؟!

منظورتون اینه که وقتی از بازی میاید بیرون بعد دوباره وارد میشید مرحله از اول میاد ، باید بگم این بازی چک پوینت نداره save دسته خودتونه که هر جا خواستید ذخیره کنید

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
دوستان من یه اون جایی که میریم تو یه شهرک و میگه باید شهردار رو پیدا کنیم گیر کردم یعنی اصلا پیداش نمی کنم .
نمیدونم من پیداش نمیکنم یا مشکل از کرک بازی هست .

farid-ab

کاربر سایت
Nov 8, 2011
9
دوستان من یه اون جایی که میریم تو یه شهرک و میگه باید شهردار رو پیدا کنیم گیر کردم یعنی اصلا پیداش نمی کنم .
نمیدونم من پیداش نمیکنم یا مشکل از کرک بازی هست .
یکی از مشکلات بازی همین بود که میگفت فلانی رو پیدا کن و باهاش صحبت کن ولی مگه از بین اون همه ادم پیدا میشدن؟!!!!وارد شهر که میشی همون روبروت اونور خیابون یه اتاقه.شهردار اونجاست

behroz3666

کاربر سایت
Apr 11, 2008
106
سلام دوستان
من تو ایستگاه مترو جایی که باید چهار تا بمب رو کار بزاریم گیر کردم
یکی از بمب ها رو کار گذاشتم ولی بقیه رو نمیدونم کجا پیدا کنم
هر طرف میرم بسته هست!!!

hamidhoss

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1
من توو بازی ریج تو این مرحله گیر کردم wellspring
این پیغام رو میده:
Armingg your buddy
بعد پایینش می نویسه:
use your racing certs at rusty's to buy some buggy weapons
یک جایی هم هست یک آقایی به نام سامی که وقتی باهاش حرف میزنی میری توو مسابقه ولی فقط 2 تاش بازه بقیه مسابقه ها بسته است.
اگه از شما نتونم کمک بگیرم باید بازی رو ریموو کنم چون واقعا نمیتونم ادامه بدم.
ممنون میشم راهنماییم کنین.

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
من توو بازی ریج تو این مرحله گیر کردم wellspring
این پیغام رو میده:
Armingg your buddy
بعد پایینش می نویسه:
use your racing certs at rusty's to buy some buggy weapons
یک جایی هم هست یک آقایی به نام سامی که وقتی باهاش حرف میزنی میری توو مسابقه ولی فقط 2 تاش بازه بقیه مسابقه ها بسته است.
اگه از شما نتونم کمک بگیرم باید بازی رو ریموو کنم چون واقعا نمیتونم ادامه بدم.
ممنون میشم راهنماییم کنین.

اون یارو که دورو برش لاستیک ماشینه قطعه فروشه . باید ازش این قطعه ای رو که میگه بخری.

---------- نوشته در 01:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:19 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
من تو ایستگاه مترو جایی که باید چهار تا بمب رو کار بزاریم گیر کردم
یکی از بمب ها رو کار گذاشتم ولی بقیه رو نمیدونم کجا پیدا کنم
هر طرف میرم بسته هست!!!
همشون همون نزدیکین یکیشون رو ستونه . کلا همش تو همون 4-5 متر اطرافه .

behroz3666

کاربر سایت
Apr 11, 2008
106

---------- نوشته در 01:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:19 AM ارسال شده بود ----------

همشون همون نزدیکین یکیشون رو ستونه . کلا همش تو همون 4-5 متر اطرافه .
نه جایی که بمب رو باید بزارم رو میدونم خود بمب ها رو نمیتونم پیدا کنم فقط یکیش رو پیدا کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر