کمک در بازی Rage

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
کسی راهنمای Rage رو داره یا کسی میتونه کمک کنه من اینجا گیر کردم
Sallys Bounty
--------------------------
take out bandit vehicles for sallys at the second chance bar

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کسی راهنمای Rage رو داره یا کسی میتونه کمک کنه من اینجا گیر کردم
Sallys Bounty
--------------------------
take out bandit vehicles for sallys at the second chance bar
این مرحله پایان نداره. باید ماشین‌هایی‌ که تو راه‌ها هستن و باعث نا امنی‌ میشن منفجر کنی‌. هر چند تا ماشین منفجر کنی‌ بهت پول میده.

• Like
Reactions: GPSY

Apple 2012

کاربر سایت
Aug 29, 2011
26
با سلام.من تو اون مرحله که باید تو گاراژ ماشین رو تعمیر کنیم گیر افتادم هی میگه buggy من نمیدونم چیکار کنم.مرحله (WellSpring) هستم لطفا کمکم کنید ممنون

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
این تایپیک چرا سوت کوره
یعنی این قدر بازی ساده بوده :-/
خوده من بعد از ورود به اون دژه بود که خودمون از دشمن پس گرفتیم و آدمها اونجا مقیم شدن اسمش یادم رفت
بعدش دیگه نمیتونم بگردیم به اون پمپ بنزینه مهمات برا اسلحه بخرم باید از کجا تهیه کنم ؟
اصلا بازی انگار map کلی نداره که نقاط روش مشحص باشه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این تایپیک چرا سوت کوره
یعنی این قدر بازی ساده بوده :-/
خوده من بعد از ورود به اون دژه بود که خودمون از دشمن پس گرفتیم و آدمها اونجا مقیم شدن اسمش یادم رفت
بعدش دیگه نمیتونم بگردیم به اون پمپ بنزینه مهمات برا اسلحه بخرم باید از کجا تهیه کنم ؟
اصلا بازی انگار map کلی نداره که نقاط روش مشحص باشه
واسه خرید مهمات تو شهر یه جایی‌ هست که یه فروشنده هست
مپ‌ کلی‌ هم نداره فقط مینی‌ مپ‌ داره تا جایی‌ که من می‌دونم. شایدم من بلد نیستم.
با سلام.من تو اون مرحله که باید تو گاراژ ماشین رو تعمیر کنیم گیر افتادم هی میگه buggy من نمیدونم چیکار کنم.مرحله (WellSpring) هستم لطفا کمکم کنید ممنون
اگه داخل شهر هستین باید برین با مکانیک صحبت کنید.

farid-ab

کاربر سایت
Nov 8, 2011
9
دوستان من تو مرحله ی dead city گیر کردم بعد اینکه اون غول خفنه رو با راکت لانچر نابود کردیم وارد بیمارستان می شم و چند تا از اون موجودات رو نابود می کنم وبعد اینکه از پله ها بالا می رم وارد یه جایی می شم که از در و دیوار داره خون میریزه ولی هیچ دری باز نمی شه لطفا کمک کنید یه روزه تو باز کردن این دره موندم! نمی فهمم این علامته یعنی چی؟کمک
154fs232528.gif

4125d1320573481-rage-2011-11-06-13-23-29-72.jpg

4126d1320573488-rage-2011-11-06-13-23-44-62.jpg

4127d1320573494-rage-2011-11-06-13-23-53-80.jpg

4128d1320614225-rage-2011-11-07-00-33-46-36.jpg

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان من تو مرحله ی dead city گیر کردم بعد اینکه اون غول خفنه رو با راکت لانچر نابود کردیم وارد بیمارستان می شم و چند تا از اون موجودات رو نابود می کنم وبعد اینکه از پله ها بالا می رم وارد یه جایی می شم که از در و دیوار داره خون میریزه ولی هیچ دری باز نمی شه لطفا کمک کنید یه روزه تو باز کردن این دره موندم! نمی فهمم این علامته یعنی چی؟کمک
154fs232528.gif
اونجا خیلی پیچ و خم داره
ببین تو اون جایی که هستی یه دیوار چوبی سوراخ سوراخ نمیبینی که نیم شکسته باشه ؟
اگه همونجایی باید از اون قسمت شکسته تیر بزنی به یه مخزنه گاز تا منفجر بشه تا یه در باز شه ....
وگر نه باز بیشتر بگرد اگه راه نیافتی باز بیا بپرس

farid-ab

کاربر سایت
Nov 8, 2011
9
هر چی گشتم اونی که گفتی رو پیدا نکردم دیوارها همونطورکه تو عکس ها هست اهنیه .به اون دری هم که تو عکس چهارمه تا راکت لانچر هم شلیک کردم! از بالاش هم به هرچی بگی تیر زدم!دیگه از بس اونجا ها دور زدم همه چی رو حفظ شدم!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
هر چی گشتم اونی که گفتی رو پیدا نکردم دیوارها همونطورکه تو عکس ها هست اهنیه .به اون دری هم که تو عکس چهارمه تا راکت لانچر هم شلیک کردم! از بالاش هم به هرچی بگی تیر زدم!دیگه از بس اونجا ها دور زدم همه چی رو حفظ شدم!
کدوم عکسا رو میگی
من که عکسی نمیبینم
کجاس :-b

farid-ab

کاربر سایت
Nov 8, 2011
9

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
درست یادم نیست
ولی چیزی که یادم اومد یه اتاق شبیه آزماشگاه پره دستگاه بعد از رفتن داخلش و برداشتن یک شیء درها روت قفل میشه ، تاریک میشه بعدش خود به خود ادامه ماجرا ....
اونجا اگه هنوز نرفتی برو پیداش کن
وگرنه شرمنده چیزی دیگه ای خاطرم نیومد :-s

nima8033

کاربر سایت
Oct 28, 2009
2
کمک

سلام دوستان کسی میتونه کمک کنه من داخله اون مرحله که میره داخل قسمتی که ماشین کنترلی های کوچک مجهز به مواد منفجره میسازند گیر کردم چند تا ماشین روی زمین بود برداشتم و یک قوطی روغن اما نمیدونم باید چی کارشون کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام دوستان کسی میتونه کمک کنه من داخله اون مرحله که میره داخل قسمتی که ماشین کنترلی های کوچک مجهز به مواد منفجره میسازند گیر کردم چند تا ماشین روی زمین بود برداشتم و یک قوطی روغن اما نمیدونم باید چی کارشون کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون
سلام دوست عزیز
شما اول تو اون محوطه دنباله یه راه پله بگرد که زیرش که راهرو خیلی کوچیک وجود داره در حد انداره یه ماشین کنترلی
بعد با دکمه چپ یا راست ماشین کنترلی رو انتخاب کن بعد LB رو بزن تا ماشین رو بتونی اجرا کنی
بعد بفرستش تو اون راهرو کوچیک بقیش خوده بازی راهنماییت میکنه :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر