کرایتک : CryEngine سه سال از Unreal Engine 4 جلو تر است!

S A A M

کاربر سایت
Nov 26, 2009
166

رئیس خوش بین کرایتک آقای Cevat Yerli گفته است : تریلر Unreal Engine 4 - demonstrations از Epic به مواردی اشاره میکند که Cryengine سه سال پیش آنها را معرفی کرده بود!
Yerli به Gamebeat گفت : تنها چیزی که میتوانم بگویم اینست که که 3 Cryengine در حال حاضر کیفیتی برابر با UE4 دارد!

شما میتوانید به 3 سال قبل و ویدئو های ما در GDC برگردید و ببینید که چیزی که ما در Cryengine استفاده کردیم به زیبایی چیزی هایی است که UE4 و بسیاری ار شرکت های دیگر در موتور های بازیشان اخیرا نمایش میدهند!

Yerli کمی قدم را فراتر نهاد و گفت : شما هنوز قدرت واقعی Cryengine را ندیده اید و آن برگ برنده ما برای نسل بعدی است!

ما هنوز آخرین دستاوردمون رو معرفی نکردیم او ادامه داد بزودی شما شاهد معرفی بازسازی بعدی Cryengine خواهید بود! من شماره ای به اون اختصاصا نمیدم اون فقط یک بازسازی از کرای انجین خواهد بود ما قبلا هم گفتیم که Cryengine 3 از سه سال پیش به عنوان نسل بعد آماده بوده!
اگه من به تعریفی که مردم اکنون از تکنولوژی آینده دارن نگاهی بندازم این همون چیزیه که ما سه سال پیش شاهد اون بودیم
Yerli. گفت : ما قبلا هم سیستم ذرات و GPU Rendering و سایه زنی فوق العاده ی داشتیم همچنین tessellation رو در Crysis 2 که شاهد اون بودید Directx 11 .ما فقط در تک دمو ها در مورد این موارد صحبت نکردیم ما عمل کردیم و از اونا در بازیهامون که قبلا هم عرضه شدن استفاده کردیم.

Source

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
مهم اینه که بازی هاییی که توسط epic و ue3 و در آینده4 ue4ساخته میشن 10 سال از بازی های ساده و فقط گرافیک کرایتک بهترن و گیم پلی که پایه و اساس بازی های کامپوتری هست رو دارن

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
به نظر من خیلی هم بیراه نگفته، مشکل CryEngine اینه که زیاد روش بازی ساخته نشده برای همین نمیشه به طور کامل با موتور Unreal 3 که هوارتا بازی باهاش ساخته شده مقایسش کرد، چون بازیهای Unreal 3 زیاد هستن قائدتاً فن های بیشتری هم داره. به نظر من CryEngine بیشتر از اینکه مشکل فنی داشته باشه مشکل بازاریابی داره وگرنه از نظر فنی بعید میدونم Unreal 3 حداقل چیزی فراتر ازش باشه.

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
منظورت اینه که واسه پول درآوردن وقت نداشته؟نه جونم اینجوری نیستش ,نتونسته واسه کنسول بهینش کنه بهانه میاره که وقت نداشتم و دوست نداشتم.فکر میکنی ناتی بخاد واسه یه سیستم 2 تومنی گیم بسازه چی از آب درمیاد؟
دوست عزیز.بهینه کردن برای هر سخت افزار متفاوته.یعنی بهینه کردن بازی برای X360 و PS3 و PC خیلی باهمدیگه فرق می کنن.کرایتک بازی رو 3 سال پیش معرفی کرد,یک و نیم سال بعد ریلیزش کرد.اگه بگیم 6 ماه هم قبل از معرفی بازی روش کار می کرد یعنی کرایتک 2 سال وقت داشته.خوب ناتی داگ هم برای U3 دو سال وقت داشت.ولی ناتی داگ روی 1 پلتفرم کار می کنه کرایتک روی 3 پلتفرم.یعنی وقت ناتی داگ برای بهینه کردن خیلی زیاده!خیلی زیاد!ولی کرایتک با اونکه همون زمان رو برای ساخت بازی داشته باید بیاد
1-کاری کنه که بازیش با سخت افزار PS3 بهینه باشه
2-باید کاری کنه که بازیش با سخت افزار X360 بهینه باشه.
3-باید کاری کنه که بازیش با سخت افزار PC هم بهینه باشه.
به نظرت شرایت ناتی داگ و کرایتک یکیه؟
اگه میگی آره که Interesting Logic You Have

---------- نوشته در 12:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:14 PM ارسال شده بود ----------

مهم اینه که بازی هاییی که توسط epic و ue3 و در آینده4 ue4ساخته میشن 10 سال از بازی های ساده و فقط گرافیک کرایتک بهترن و گیم پلی که پایه و اساس بازی های کامپوتری هست رو دارن
فقط یه ایرانی میتونه بگه "چون گیمپلی بازی های UE3 بهتره پس موتور Ue3 موتور بهتریه"

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
Cry Engine موتورواقعا قوی هست اما به هر حال Unreal موتوری فراگیر تر و محبوب تر هست. مخصوصا اینکه خودش رو خیلی خوب رو PC سازگار می کنه، در صورتی که Cry Engine شیره ی سیستم رو می کشه.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
به نظرم من راست گفته:d
شما الان برو crysis1 رو روی ps3 بازی کن که پورت یه بازی 2007 با cryengine3 هست ولی گرافیکش با بالاترین گرافیک fps روی ps3 یعنیkillzone3 تقریبا برابری میکنه(البته به جز افت فریمش)
crysis2 رو هم من روی یه pc معمولی بازی کردم ولی گرافیکش واقعا بالا بوددر صورتی که روی همین pc با بازی های ue3 هیچ وقت همچین گرافیکی رو ندیدم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,128
نام
محمد امین
تفاوت تراکتور و آزارا 2012 رو تو این دوتا موتور میشه احساس کرد..قدرت موتور تراکتور بیشتره ولی فقط میشه باهاش زمین شخم زد..

UE3 اگر انحصاری PC ازش ساخته میشد CE این حرفها رونمیزد..

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
تفاوت تراکتور و آزارا 2012 رو تو این دوتا موتور میشه احساس کرد..قدرت موتور تراکتور بیشتره ولی فقط میشه باهاش زمین شخم زد..

UE3 اگر انحصاری PC ازش ساخته میشد CE این حرفها رونمیزد..
مگه با CE3 واسه pc انحصاری ساخته شده؟:-/

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,639
نام
محمد
اپيك فقط هارت و پورتش بيشتر از كرايتكه! كلا تبليغات و هايپ بيش از حد عادت امريكايي هاس.
فکر کنم برعکس گفتی :D این هایپ و پریدن به این و اون بیشتر کار Crytek هست، از برتر بودن موتور بگیر، تا گیر دادن به داستان فلان بازی و گیم پلی اون یکی بازی و ...

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,484
نام
Nimo
کرایتک با این که گند زد به crysis 2 و چیز داغونی تحویل داد ولی این انجین فوق العاده قدرتمند هست و رو دستش نیست کلا با این انجین میشه توی بازی ها گرافیک بی نظیری به دست اورد

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
مگه با CE3 واسه pc انحصاری ساخته شده؟:-/
وار هِد ... :p
------------------
راستی warface انحصاری پی سیِ یا برا کنسول هم عرضه میشه ؟

---------- نوشته در 01:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:41 PM ارسال شده بود ----------

کرایتک با این که گند زد به crysis 2 و چیز داغونی تحویل داد ولی این انجین فوق العاده قدرتمند هست و رو دستش نیست کلا با این انجین میشه توی بازی ها گرافیک بی نظیری به دست اورد

حقیقتا دیشب خیلی مقایسه کردم بتل 3 رو با کرایسیس 1 !
با اینکه خیلی قدیمی تره ولی به نظرم بازم قویتره کرای انجین 2 از فراستبایت 3 حتی !!

از نظر فنی رو دستش نیست

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,103
نام
مصطفی
سخت نگیر ، فرض کُن ساخته شُده :d
نه آخه افشین جان یه حساب دو دو تا چهارتاست ! :d
وقتی کرایتک با CE 2 سال 2007 کرایسیس میسازه که رسماً یک سروگردن که چه عرض کنم میشه گفت یه نسل از بازی های هم رده خودش جلوتره ، خوب اگه الان بخواد با CE3 یه انحصاری واسه pc بسازه به نظرت چی از آب در میاد؟:d
وارهد که با CE2 ساخته شده !

تا به امروز با CE3 فقط یه بازی ساخته شده که اونم ساخته دست خود کرایتک هست : Crysis 2 ، انحصاری هم نیست یه بازی مولتی پلتفرم.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin

نه کوروش :d
انجین ِ اون بازی Cry Engine 2 بود ، البته Optimize شُده بود در مقایسه انجین Crysis I .

نه آخه افشین جان یه حساب دو دو تا چهارتاست !
yahoo_4.gif

وقتی کرایتک با CE 2 سال 2007 کرایسیس میسازه که رسماً یک سروگردن که چه عرض کنم میشه گفت یه نسل از بازی های هم رده خودش جلوتره ، خوب اگه الان بخواد با CE3 یه انحصاری واسه pc بسازه به نظرت چی از آب در میاد؟
yahoo_4.gif

وارهد که با CE2 ساخته شده !

خو من که خودم اینو قبول دارم ، اینا رو به این Crytek Hater ها بگو . به نظر من هنوز که هنوزه بازی ای از نظر Good-Looking بودن رو دست Crysis I نیومده . دیوانه کُننده بود گرافیکش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر