چه بازیهایی را نمیتوان جلوی دیگران بازی کرد !؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

KOTPP

کاربر سایت
Oct 9, 2012
86
نام
Last survivor
یادش بخیر وقتی gta vicecity بازی میکردیم حتی جلو مامان بابامون بهمون گیر نمیدادن یا شایدم خیلی کم....

اما الان....حتی تو ABSOLUTION...که چیزی نداره،مامانم ثانیه به ثانیه میومد بالا سرم میگفت:

این بازی ها چیه تو بازی میکنی ،اینا همشون هدف دارن که این بازیا رو میسازن....خجالت بکش

حالا این که چیزی نیست حتی تو LONDON 2012 هم بهم گیر میدن....

چی میشد همون طوری کوچیک میموندیم:(

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سر بازی The sabotٍeur بود !
داشتم یکی از میان پرده های داخل بازی رو میدیدم ، یک دفعه مامانم اومد تو اتاق پتو رو برداره که موقع برگشت نگاهش به مانیتور افتاد و گفت : اینا (منظور خانومای تو میان پرده) چرا لباساشون این جوریه !؟
من هم با بی حوصلگی گفتم : من چه میدونم چرا لباساشون این جوریه !
بعد از این که مامانم رفت ، یه نفس عمیق تونستم بکشم !

:))=))=))=))=)) تا حالا اینقد نخندیده بودم . دمت گرم .

نمیدونم چرا مادران بزرگ وار همه ما بازیبازا اینطورین ! :)) تا یه خانوم تو فیلمیا بازی لخت میبینن گیر میدن :)) اینگار ما رفتیم طرفشون . بابا خوب ییهو ظاهر میشه تو بازی دیگه =)) دست من که نیست :d.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,763
نام
محمد امین
سر بازی The sabotٍeur بود !
داشتم یکی از میان پرده های داخل بازی رو میدیدم ، یک دفعه مامانم اومد تو اتاق پتو رو برداره که موقع برگشت نگاهش به مانیتور افتاد و گفت : اینا (منظور خانومای تو میان پرده) چرا لباساشون این جوریه !؟
من هم با بی حوصلگی گفتم : من چه میدونم چرا لباساشون این جوریه !
بعد از این که مامانم رفت ، یه نفس عمیق تونستم بکشم !

وای من از این بازی خیلی خاطره دارم
برای بار اول که بازی نصب کردم من 2 تا داداشام بودیم همون اول بازی که اون خانوم متشخص میرقصه با اون لباس زیباش ( :d ) یکم که گذشت دیدیم داره کار به جای باریک میرسه داداشم اینتر زد رد کرد دموشو :(

---------- نوشته در 08:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:56 PM ارسال شده بود ----------

:))=))=))=))=)) تا حالا اینقد نخندیده بودم . دمت گرم .

نمیدونم چرا مادران بزرگ وار همه ما بازیبازا اینطورین ! :)) تا یه خانوم تو فیلمیا بازی لخت میبینن گیر میدن :)) اینگار ما رفتیم طرفشون . بابا خوب ییهو ظاهر میشه تو بازی دیگه =)) دست من که نیست :d.

داش حسین برای خودت تا حالا از این مشکلات پیش نیومده هی میای میخندی اینجا؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یادش بخیر وقتی gta vicecity بازی میکردیم حتی جلو مامان بابامون بهمون گیر نمیدادن یا شایدم خیلی کم....

اما الان....حتی تو ABSOLUTION...که چیزی نداره،مامانم ثانیه به ثانیه میومد بالا سرم میگفت:

این بازی ها چیه تو بازی میکنی ،اینا همشون هدف دارن که این بازیا رو میسازن....خجالت بکش

حالا این که چیزی نیست حتی تو LONDON 2012 هم بهم گیر میدن....

چی میشد همون طوری کوچیک میموندیم:(

لارا کرافت رو که بخوایم بازی کنیم ، همش ننه و بابامون بالاسرمونه :d خوب به من چه که سازنده اونطوری ساختتش :d اونا نمیفهمن خدا و دین و ایمون چیه :d اون وقت ماباید چوبش و بخوریم :d

مثلا لارا رو میذاری نمیشه بازی کرد ، هر 30 دقیقه میبینی یه نفر به به بهونه ای میاد تو اتاق =))

KOTPP

کاربر سایت
Oct 9, 2012
86
نام
Last survivor
حالا شما ها که وضعیتتون خوبه...

ولی من بد بخت به خاطر گرفتن اشتراک ADSL مجبور شدم کامپیترم رو بیارم تو پذیرایی...

الان دقیقا 7 ماهه:((

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
وای من از این بازی خیلی خاطره دارم
برای بار اول که بازی نصب کردم من 2 تا داداشام بودیم همون اول بازی که اون خانوم متشخص میرقصه با اون لباس زیباش ( :d ) یکم که گذشت دیدیم داره کار به جای باریک میرسه داداشم اینتر زد رد کرد دموشو :(

---------- نوشته در 08:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:56 PM ارسال شده بود ----------

داش حسین برای خودت تا حالا از این مشکلات پیش نیومده هی میای میخندی اینجا؟

من که فعلا تو یه شهر دیگه دانشجو ام ! اما زمانی که بودم ، چرا اینطور بود . هر بازی ای میذاشتم ، تا مثلا یه خانوم و نشون میداد . دم دقیقه میدیدم ، مثلا یکی کیاد یه چیزی میذاره تو یخچال یا از یخچال چیزی بر میداره . یه بار دیدم مادرم بعد از ناهار ، هر 5 دقیقه ییکی از وسایل سر سفره رو میذاشت تو یخچال . خودم فهمیدم سر چی بود . فکر کنم بازی اساسین بود !!!! یکی 2 تا صحنه دیده بود !!! ول کن نبود :)) 3 ساعت هی به یه بهونه ای میومد تو اتاق =)):)) اخرش قاط زدم گفتم این کار و بارت تو اتفاق تموم نشد :d

---------- نوشته در 09:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:01 PM ارسال شده بود ----------

ولی من بد بخت به خاطر گرفتن اشتراک ADSL مجبور شدم کامپیترم رو بیارم تو پذیرایی...

یعنی سایت موزیک و فیلم هم باز کنی ننه بابات با چماغ بالا سرتن =))=))=))

KOTPP

کاربر سایت
Oct 9, 2012
86
نام
Last survivor
یعنی سایت موزیک و فیلم هم باز کنی ننه بابات با چماغ بالا سرتن =))=))=))

بعضی از سایت ها هستن که محتوای نمایشی خاصی ندارن که خوب عیبی ندارن اما سایت هایی که اینطوری نیستن :در هنگام تنهایی

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew

یه بهونه ای جور کن ببر توی اتاق :d درکت می کنم خیلی بد هست :d فقط ظهر ها موقعی که همه توی اتاق خوابند می تونی بازی کنی...
خود من هم یکی دوروز دیگه کامپیوترم که دقیقا جلوی در اتاقم هست، یعنی والدین بخواند برند تویاتاق بغلی از جلوی اتاق من و دید به سوی کامپیوتر رد میشند:d

حالا یه بهونه جور کردم بکشم به سمت دیوار با خیال راحت The Witcher و ... بازی کنم :d

خودم فهمیدم سر چی بود . فکر کنم بازی اساسین بود !!!! یکی 2 تا صحنه دیده بود !!! ول کن نبود

احتمالا 2 بود، من سر نسخه ی دوم خیلی راحت بودم چون کامم طوری بود که کسی نمی دید و تا کسی میومد سری » alt+tab :d یا اسکپ یا به بهونه دستشویی الکی میرفتم :d :))

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,887
نام
حسين
اوووف چه بازی هایی معرفی کردید :D انگیزه ایجاد میکنید در حد خدا :p

KOTPP

کاربر سایت
Oct 9, 2012
86
نام
Last survivor
یه بهونه ای جور کن ببر توی اتاق :d درکت می کنم خیلی بد هست :d فقط ظهر ها موقعی که همه توی اتاق خوابند می تونی بازی کنی...
خود من هم یکی دوروز دیگه کامپیوترم که دقیقا جلوی در اتاقم هست، یعنی والدین بخواند برند توی اتاق بغلی از جلوی اتاق من و دید به سوی کامپیوتر رد میشند:d

حالا یه بهونه جور کردم بکشم به سمت دیوار با خیال راحت The Witcher و ... بازی کنم :d

خدا رو شکر قراره خونمون رو عوض کنیم بریم طبقه بالاییمون تا اونوقت هم فهمیدن که من بچه ی سر به راهی هستم و میتونم ببرم تو اتاق خودم.....(البته باید 2 ماه دیگه تحمل کنم)

KOTPP

کاربر سایت
Oct 9, 2012
86
نام
Last survivor
حالا دوستان کسانی که TOMB RIDER تموم کردن بغیر از پوشش بدٍ لارای عزیز،مورد دیگه ای هم داره؟

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
حالا دوستان کسانی که TOMB RIDER تموم کردن بغیر از پوشش بدٍ لارای عزیز،مورد دیگه ای هم داره؟

دقیقاً من الان مشتاق شدم ps بخرم heavy rain بازی کنم:d
catherine نسخه pc داره؟:d

واقعا شما به خاطر این چیزا میخواین بازی کنین !؟
خب چرا راحت نمیرید چورن tv ؟!:thinking:

KOTPP

کاربر سایت
Oct 9, 2012
86
نام
Last survivor
واقعا شما به خاطر این چیزا میخواین بازی کنید !؟
خب چرا راحت نمیرید چورن tv ؟!:thinking:

عزیز دلم به این خاطر میگم که یه وقت چت مارس بازی در نیارم جلو والدینم...

میخوام ببینم کجاش مورد داره که با احتیاط بازی کنم;)

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
میخوام ببینم کجاش مورد داره که با احتیاط بازی کنم;)

تو گفتیُ منم باور کردم !:>

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر