چهارمین کاراکتر مرموز مورتال کامبت مشخص شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
35842.gif

خونسردی خودتان را حفظ کنید. درست است. همونطور که در عکس مشاهده میکنید کاراکتر چهارم و مرموز که تا کنون فقط او را با یک سایه و چند علامت سوال میدیدم کسی نیست جز Freddy Kruger.

در جریان نمایشگاه Comic Con آقای Ed Boon این کاراکتر را تایید کرد. به احتمال زیاد این کار اصلا به مزاج طرفداران خوش نخواهد آمد. این DLC برای 9 آگوست در نظر گرفته شده است.

حالا سوالی که در ذهن همه ایجاد می شود این است که آیا این کاراکتر پایان کار DLC این بازی است؟ باید صبر کنیم.

ویدئویی از این کاراکتر را میتوانید در منبع مشاهده کنید.

منبع

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
شاید بتونیم اینطور توجیه کنیم که این شخصیت هایی که طرفدارا منتظرشونن قراره تو نسخه های بعدی تو خط داستانی وارد شن پس نمیتونن تو این بازی با دلایل منطقی حضور داشته باشن. یعنی نمیتونن هر کسیو مثل Kenshi و Quan chi تو این قسمت بزارن.
----------------------------
راستی گویا دلیل نارضایتی یه گروه از طرفدارا ظاهر Freddy هستش که شبیه نسخه 2009 هست نه 1984.
quanchi که تو بازی هستش من بازش کردم :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شاید بتونیم اینطور توجیه کنیم که این شخصیت هایی که طرفدارا منتظرشونن قراره تو نسخه های بعدی تو خط داستانی وارد شن پس نمیتونن تو این بازی با دلایل منطقی حضور داشته باشن. یعنی نمیتونن هر کسیو مثل Kenshi و Quan chi تو این قسمت بزارن.
مگه PES یا FIFA است که هر سال بدن بعد کاراکتر ها رو نگه دارن واسه شماره بعد؟ /:)

رفت تا چندین سال خبری از مورتال کاملت نخواهید شنید. هر چند من دست به دعا میشم که اصلا دیگه مورتال کامبتی نسازن تا خاطره خوش این الانیه رو از ذهنمون پاک نکنن. با همینش چندین سال مشغول میشیم

ven0m

کاربر سایت
Jun 22, 2008
76
مگه PES یا FIFA است که هر سال بدن بعد کاراکتر ها رو نگه دارن واسه شماره بعد؟ /:)

رفت تا چندین سال خبری از مورتال کاملت نخواهید شنید. هر چند من دست به دعا میشم که اصلا دیگه مورتال کامبتی نسازن تا خاطره خوش این الانیه رو از ذهنمون پاک نکنن. با همینش چندین سال مشغول میشیم
از اد بون تو توییترش پرسیدن DLC ای نمیدید که دنباله ی داستان بازی باشه گفت نه بچه های بخش داستان دارن رو شماره بعدی کار میکنن.

irangame

کاربر سایت
Jul 1, 2008
145
نام
امیر
اقا یه خبر دسته اول از DLC بعدی

Ed جون گفته که بدلیل استقبال از فردی،میخواد پرنده قرمزه تو Angry Bird رو هم وارد بازی کنه...!:d

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
هنوزم نفهمیدم این یارو بون چه وجه شباهتی بین مرتال کمبت و فردی پیدا کرده /:)
فکر کنم دیگه کاراکتر قدیمی از 3 تا کمبت اول نمونده که بیارنش ، حالا کسی مونده ؟؟

LADY GAGA

کاربر سایت
Jun 1, 2011
90
نام
پوریا
اقا یه خبر دسته اول از DLC بعدی

Ed جون گفته که بدلیل استقبال از فردی،میخواد پرنده قرمزه تو Angry Bird رو هم وارد بازی کنه...!:d

بعید هم نیس :d
ولی گاگا رو بیارن خیلی خوب میشه ها :">

اخه یکی نیس بیاد بگه چه خبره؟ فک کنم با این اوضاع سی چل تا دیگه هم بیاد :|

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اینجور که پیش بریم بتمن و سوپرمن و کت وومن و اینا هم سروکلشون پیدا میشه شورشو در آوردن تا الان پول 1 بازی اضافه رو برای خرید psn کارت دادیم اگه قرار باشه این کاراکتر های مسخره رو بیارن تو این بازی من دیگه dlc نمیخرم پول دور ریختنه خرج کردن برای این کاراکتر های الکی

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
از اد بون تو توییترش پرسیدن DLC ای نمیدید که دنباله ی داستان بازی باشه گفت نه بچه های بخش داستان دارن رو شماره بعدی کار میکنن.
منبع؟!

هنوزم نفهمیدم این یارو بون چه وجه شباهتی بین مرتال کمبت و فردی پیدا کرده /:)
احتمالا وجه تشابهی که بین مورتال و کریتوس پیدا کرده. و همچنین بتمن و سوپر من و ...

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
کلا هرچی اعتبار بدست آورده بود این بازی تاحالا با اینکار از بین رفت.
بیخیال بابا ، دیگه این طوریا هم نیست ! علی دایی هم اضافه میشد این اتفاقی که شما میگی نمی افتاد ، حالا Freddy Kruger هم همچین بد نیست ...
البته Frost یا Li Mei اگر اضافه میشدن بهتر بود ... :d
پ.ن : منتظر کرکترهای بیشتر هستیم :D !

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اینجور که پیش بریم بتمن و سوپرمن و کت وومن و اینا هم سروکلشون پیدا میشه شورشو در آوردن تا الان پول 1 بازی اضافه رو برای خرید psn کارت دادیم اگه قرار باشه این کاراکتر های مسخره رو بیارن تو این بازی من دیگه dlc نمیخرم پول دور ریختنه خرج کردن برای این کاراکتر های الکی
نه ديگه اشتباه نكن
اينا مخصوص كامبت VS دي سي هستن نه اين :d

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
ای داد! چه شد! ولی جیسون رو میاوردن بهتر بودا :D
ولی فردی فیتلتیه جالبی باید داشته باشه :D
حدسهای زیادی تو ذهنم هست :D
شاید خوب از آب در آد