چهارمین کاراکتر مرموز مورتال کامبت مشخص شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
35842.gif

خونسردی خودتان را حفظ کنید. درست است. همونطور که در عکس مشاهده میکنید کاراکتر چهارم و مرموز که تا کنون فقط او را با یک سایه و چند علامت سوال میدیدم کسی نیست جز Freddy Kruger.

در جریان نمایشگاه Comic Con آقای Ed Boon این کاراکتر را تایید کرد. به احتمال زیاد این کار اصلا به مزاج طرفداران خوش نخواهد آمد. این DLC برای 9 آگوست در نظر گرفته شده است.

حالا سوالی که در ذهن همه ایجاد می شود این است که آیا این کاراکتر پایان کار DLC این بازی است؟ باید صبر کنیم.

ویدئویی از این کاراکتر را میتوانید در منبع مشاهده کنید.

منبع

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,850
نام
شیخ صدرا
یجوری برخورد میکنید انگا از اول تو دسیک بوده یا اصلا چاقو زیر خر ـتون گزاشتن بخرید این کارکتر ـو ....

پ.ن: جاستین بیبر با حمایت کلیفی از پشت ـَم فک کنم اضافه کنن :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یجوری برخورد میکنید انگا از اول تو دسیک بوده یا اصلا چاقو زیر خر ـتون گزاشتن بخرید این کارکتر ـو ....

صفحه قبلی رو بخونی میفهمی که مسئله چاقو گذاشتن و ... نیست. مسئله کسانی هستن که پیش خرید کرده بودن.

• Like
Reactions: Cloud Strife

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان

عزیزم چه ربطی داره؟

اینجور که شما میگی عمه منم DLC کنن بعد بگن خوب دوست نداشتید نخرید!

اینا وقتی میان میگن شخصیت جدید DLC میکنیم و بعد پیش فروش هم میکنن باید از شخصیت های سری اضافه کنن نه شخصیت هایی که به نظر میرسه بیشتر برای مساول تجاری به بازی اضافه شدن تا رضایت طرفداران! به این میگن دوشیدن گیمرها. سو استفده از علاقه فن های بازی. چمیدونم کلاه برداری مخملی!:D

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
از این بهتر نمیشه کارکتری اضافه کرد ! اگه کلا باهاش آشنا باشید شخصیتش برای این بازی فوق العادست !!! کسی می دونه چجوری میشه این dlc رو خرید ؟! یا حداقل یه لینک بهم بدین که مربوط به خریدن dlc باشخ برم اونجا بخونم ! من xbox دارم ...

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
از این بهتر نمیشه کارکتری اضافه کرد ! اگه کلا باهاش آشنا باشید شخصیتش برای این بازی فوق العادست !!! کسی می دونه چجوری میشه این dlc رو خرید ؟! یا حداقل یه لینک بهم بدین که مربوط به خریدن dlc باشخ برم اونجا بخونم ! من xbox دارم ...

ببخشید اگه اونطوره شخصیت Morphius ماتریکس هم خیلی خوبه ولی این شد دلیل؟ جماعت منتظر بودن مثلا Tanya یا Fujin یا Daegon یا... رو ببینن بعد Freddy Krueger رو میدن.انگار الان دهه ی 90 هستش ماهم 12 ساله.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,850
نام
شیخ صدرا
اینا وقتی میان میگن شخصیت جدید DLC میکنیم و بعد پیش فروش هم میکنن باید از شخصیت های سری اضافه کنن نه شخصیت هایی که به نظر میرسه بیشتر برای مساول تجاری به بازی اضافه شدن تا رضایت طرفداران! به این میگن دوشیدن گیمرها. سو استفده از علاقه فن های بازی. چمیدونم کلاه برداری مخملی!:biggrin1:

دیگه اینا انتظاراتی ـه که خودتون واسه خودتون ایجاد کردید :D
شاید اصلا دلشون بخواد حسن کچل ـو بزارن تو بازی :D

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,701
نام
امیر
نا امید کننده است رفتم تریلر گیم پلی رو دیدم اصلآ MKنمیخوره هر چی از Rain و Kenshi خوشم میاد از این بدم اومد کرکتر رو کردند تو پاچه ملت! وقتی باراکا هست دیگه نیازی به این نبود.
احتمالآ تا آخر سال پشت سر هم DLCمیدن . از این میترسم بت من و ... هم اضافه بشند!:-&

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,949
نام
نـــــــویـــــــــد
من یه فریب خورده ای هستم که پیش خرید کردم . شدیدا شوکه شدیم ازین کاراکتر ! :d
منتظر میمونیم ببینیم چه میکنن با این . حتما یکی از Special Moveهاش اینه که طرفو میخوابونه بعد میزنتش . یا موقع Fatality میخاوبونتش بعد میره تو خوابش جرش میده :d

• Like
Reactions: The Spectre

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر