پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات Character Battle بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آقا جو سازی نکنید...
خوبه یکی از مدیرای انجمن ( اسم نمی برم ) هم تایید کردن اما پستشون رو پاک کردن !
پس جو سازی نیست واقعیته ;)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اين گروه فوق العاده سخته.:eek:
به جز Ken از همشون خوشم مياد.:((
الان 10 دقيقست دارم فكر ميكنم و به زحمت 3 تاشونو حذف كردم.:biggrin1:
خیلی راحت...همه کارکتر ها حذف...فقط 2 تا رای به lich king ـه کبیر :love:
پ.ن:هر کی به فنیکس رای بده فردا به نفرینی بد دچار میشه :D :p

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اشکااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان ميدوستمت !!!!!!!!!!!!!!!!!

عکسه منو گذشتی که تو مسابقه!!!

battlepoll_1226607354_option_5.jpg

رأی ماااااااااااا فقط Captain Mitchel

همه با هم... يک صدا
choir.gif

اينهم رقص افتخاری برای کاپيتان
cancan.gif

با اين بازيکن های ديگه به نظرم شانسی ندارم که :eek:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

من دوتا رأی دادم به کاپيتان بزرگ ..... خداااااااا ميدوستمش :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
واقعا راي گيري از اون رايگيري هاست كه آدم رو توي منگنه ميكنه.

آخه چرا بايد توي يك راي Chris Redfield و Vergil و Jin Kazama و Captain Scott Mitchell يك جا باشند! خب براي همه سيد بندي مي كرديد چي مي شد؟

من كه موندم به چه كسي راي بدم!

پ.ن : طي صحبتي كه با اهل فن داشتم بقيه نوشته پاك ميشه :biggrin1: چون بعضي ها فشارشون ميره بالا.
یعنی چی برای همه سیدبندی میکردید!؟
بالاخره این کاراکترها یه جوری باید توی این گروه‌ها قرار بگیرن. در هر صورت هم ممکنه توی چنتا گروه چنتا کاراکتر محبوب کنار هم بیفتن. اگر قرار بود توی هر گروه 2 تا کاراکتر محبوب میذاشتیم 6 تا کاراکتر درپیت دیگه نیازی به نظرسنجی نبود کلا 8 نفرو انتخاب میکردیم میگفتیم بین اینا هرکی بیشتر رای اورد اول میشه!

در ضمن دیگه هیچ‌وقت این توهینو به Half Life نکن که نسخه‌ی PS2ش رو به عنوان اولین نسخه در نظر بگیری!!
خودت گفتي فقط كاركتر هاي اصلي سيد بندي شدن.

الان تو جام قهرمانان اروپا هم بيشتر گروه ها دو تيم خوب دارند دوتيم نسبتا خوب. مثل رم و چلسي تو گروه خودشون يا رئال و يونتوس و از اين حرفا!

اینجا میتونی دریابی که آی دکتر درای چه خصوصیات ممتاز و متمایز و متشخص و ملی و مکتبی ای داره نسبت به قابلمه جان :biggrin1:
البته با اجازه سخنگوی دفتر انتخاباتی شون
مهمترين حسن فريمن اين كه مرد عمله :biggrin1: شما اين بچسب.

در ضمن دیگه هیچ‌وقت این توهینو به Half Life نکن که نسخه‌ی PS2ش رو به عنوان اولین نسخه در نظر بگیری!!
اون كه گفتم به دليل هاي مختلفي بود :biggrin1: اما سه سال هم چيز خاصي نيست كه آدم بگه باهاش زندگي كرده چون به ترتيب هر بازي جديدي كه اومد و 1 ماه فاصله داشت نسبت به حريفش ميگيم بازي تاريخي مثلا گاو 2 خودمون.:biggrin1:

Half Life Release Date : 19 November 1998

دوستان لطفا دقت کنید.
نكنه توي اين يك روز فاصله شما با فريمن زندگي كردي ؟ :biggrin1:. البته نسخه كامپيوتري اين بازي 1998 عرضه شده كه اونم باز چيزي نيست! 3 سال ...
:biggrin1::-"

پ.ن : ماشاالله همه مديرا اومدن اين تاپيك ميخونند. به امپراطور چين توهين ميكردم يا وارد شهر ممنوعه ميشدم فكر نكنم اينقدر موضوع جذاب ميشد.

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
یعنی چی برای همه سیدبندی میکردید!؟
بالاخره این کاراکترها یه جوری باید توی این گروه‌ها قرار بگیرن. در هر صورت هم ممکنه توی چنتا گروه چنتا کاراکتر محبوب کنار هم بیفتن. اگر قرار بود توی هر گروه 2 تا کاراکتر محبوب میذاشتیم 6 تا کاراکتر درپیت دیگه نیازی به نظرسنجی نبود کلا 8 نفرو انتخاب میکردیم میگفتیم بین اینا هرکی بیشتر رای اورد اول میشه!

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
Halo ربطي به Xbox نداره. ميشه دقيقا بفرمايي دكتر فريمن چي داشت؟ چون من خيلي كنجكاو شدم بدونم الان شما چي توي دكتر فريمن ديدي كه توي مستر چيف نديدي زبون خيلي خوبي داشت؟ يا اين كه خيلي فداكارانه و دلسوزانه به دنبال نجات بشر بود؟
اینجا میتونی دریابی که آی دکتر درای چه خصوصیات ممتاز و متمایز و متشخص و ملی و مکتبی ای داره نسبت به قابلمه جان :D
البته با اجازه سخنگوی دفتر انتخاباتی شون

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
Half Life Release Date : 19 November 1998

دوستان لطفا دقت کنید.

پ.ن : پست قبلیم را برای این پاک کردم که لزومی نداشت حرف بهزاد را در مورد چند آیدی بودن برخی تکرار کنم.

پ.ن 2 : وقتی که Link بدبخت و فینالیست پارسال در مرحله اول داشت حذف میشد ... :D

پ.ن 3 : قراره بود یک تاپیک زده بشه و هر کسی به معرفی کاراکتر محبوب خودش بپردازه .. ولی به صورتی که هر کسی فقط در مورد کاراکتر خودش صحبت کنه و کاری به بقیه نداشته باشه که بحثی پیش نیاد.

ویرایش : تاپیک باز شد "معرفی شخصیت‌ها ---Character Battle---فقط معرفی---" لطفا .. فقط معرفی کاراکتر خودتون. بقیه کاراکترها وجود ندارند.

-------
با اين بازيکن های ديگه به نظرم شانسی ندارم که
کاپیتان شما توی مسابقه شخصاً حضور دارید .. اکثر کاربران در مسابقه نیستند.

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
Lich King كه سره جاشه. اول بدونه چون و چرا به اون راي دادم. كلي خاطره دارم باهاش.:biggrin1::love:
بره راي بعدي بعد از 18 دقيقه و 37 ثانيه تفكر:biggrin1: به Big Daddy راي دادم.:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
========
پ.ن:راستي اينجا چه خبره؟:biggrin1: هر پستي 200 بار ويرايش شده.:biggrin1: يه ساعت بايد دنبال منبع اصليه نقل قول بگرديم.:biggrin1:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
فکر کنم یه مشکلی بوجود اومده !
من دو سری رای دادم:smile:

مرسی

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
فکر کنم یه مشکلی بوجود اومده !
من دو سری رای دادم:smile:

مرسی
سلام
مشکلی نیست بالای کاراکترها هم نوشته تعداد رای های مجاز برای هر کاربر: 2 رای

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
آقا جو سازی نکنید... از فردا مد میشه هرکی کاراکترش کم میاره میگه تقلب شده :D اگه بنا به تقلب بود اصلا مستر چیف از همون اول نزدیک فریمن هم نمیشد ;)

پ.ن: همه این کاراکترا کشک تشریف دارن وقتی Big Boss و فرزند گرامیش وارد مسابقه بشن :D

آقا ببخشید یکم برین اونورتر کار دارم :biggrin1: واقعا اینن حرفات همه واقعیت هستش :laughing: حالا چرا میخندم :

داشتم فکر میکردم چرا شخصیتهای قدیمی و دوست داشتنی همشون دارن کنار میرن به بالا هم نگاه کنید واضح هستش ..
واقعا نمیدونم امثال جیل و جین کازاما و به قول یکی جین کازالان :biggrin1: کاپیتان واقعا جایگاهشون اینجاس . چی میشد یک بخش گذاشته میشد و علت انتخاب بجز . فقط .... :love::love:

یکی از دوستان گفت دکتر فریمن و چیف تقلب بود باید عرض کنم :
اگه قرار بود تقلب باشه باید بگیم فریمن تقلب نکرده چیف تقلب کرده علت دارم فراوان :
1 - سن و سال دکتر فریمن .
2 - داستان جذاب و مشکلاتی که سر راهش قرار میگیرد .
3 - خاطرات بچه ها با فریمن . یادش بخیر شماره اولش اومده بود از دوستام شنیده بودم بازی قشنگی هستش و چون بخاطر درسهام کامپیوتر نداشتم حسرت مخوردم و دیدن نه درسهام خوبه کامپیوتر گرفتم ییادمه ساعت 4 بود بازی میکردم به خودم اومدم دیدم 11 شبه :biggrin1:

آخرین ویرایش:

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
'گروه پیچیده است اما این devil بازا کجان که به ورژیل رای بدن بابا داره حذف میشه ها!!!!!!!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر