پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات Character Battle بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
آره منم موافقم
از دوستان خواهش می کنم تعداد رای هر شخصیت تا اعلام برنده هر گروه پنهان باشه .
خوبیش این هست که هیجانش بیشتر میشه دوم اینکه بعضی ها میبینن یکی زیاد رای آورده جو گیر میشن الکی به همون رای میدن .
GOOD LUCK

من کاملا موافقم با نظریه شما
من خودم رو همین حساب رای دادم:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,161
اگه تو نگی هیشکی نمیگه ...:D
آخه کیه که بیاد به دوستش بگه به این رای بده امتیازش بیشتره ... همه دارن کل کل میکنن که برنده شن ... یعنی من بیام بهت بگم به فلانی رای بده تو باور میکنی رای میدی ؟؟؟
خوب ممكنه عكسشم رخ بده.:biggrin1:
يعني مثلا من تو فينال به يكي راي دادم و بعد معلوم شد كه اون از همه بيشتر راي آورده.:cool: اون وقت اوني رو كه از همه كمتر راي آورده رو به همه ميگم بيشتر راي آورده كه خودم برنده شم.:biggrin1::biggrin1:
(البته من مثال بودما.:biggrin1: من كه از اين كارا نميكنم.:-":cheesygri)

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
خوب ممكنه عكسشم رخ بده.:biggrin1:
فکر نکنم !!!:D

يعني مثلا من تو فينال به يكي راي دادم و بعد معلوم شد كه اون از همه بيشتر راي آورده.:cool: اون وقت اوني رو كه از همه كمتر راي آورده رو به همه ميگم بيشتر راي آورده كه خودم برنده شم.:biggrin1::biggrin1:
خب منم همینو میگم ...

آره اونوقت یکی مثه من به حرف شما گوش نمیده و کاری که میدونه درسته انجام میده ...:D

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
پس مشخص شد اگه رای هم بدیم نباید تعداد رای ها تا زمان معین مشخص بشه تا مسائلی که دوستان گفتن پیش نیاد .
نباید همه به فکر برنده شدن باشن .
می خوایم محبوب ترین شخصیت ها برای ایرانی ها معرفی بشه نه اینکه بعضی ها بهوای برنده شدن رای الکی بدن .
GOOD LUCK

Mega Wave

کاربر سایت
May 23, 2008
83
نام
بنیامین
وای خدا اگه زبون نوشتن ماها فارسی هم نبود از مریخ هم میومدن این تاپیک رو میدیدن میفهمیدن ما ایرانی هستیم :D

بابا یه نظر سنجیو این همه سوال ؟؟؟؟

یه پیشنهاد : لطفاً وقتی من روی نفر اول رای میدم مثلاً دورش یه کادری یه چیزی بیاد که متوجه شده باشم که رایم ثبت شده و بعد رای دومم رو بدم.

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
گروه دوم هم به سلامتی اومدن :cheesygri
دیگه حداقل این یکیو از روی علاقه رای بدیم

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,214
نام
علی
یه پیشنهاد : لطفاً وقتی من روی نفر اول رای میدم مثلاً دورش یه کادری یه چیزی بیاد که متوجه شده باشم که رایم ثبت شده و بعد رای دومم رو بدم.
زمانی که رای دادین چند لحظه صبر کنید تا menu نظر سنجی بسته بشه این بدان معنی هست که رای شما ثبت شده.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
شما وقتی روی دکمه رای کلیک کنید یکبار اگر مشکلی ایجاد نشه حدود 1-2 ثانیه بعد به محض ثبت شدن رای شما منوی متحرک نظر سنجی جمع شده و بسته می شه و نشان می ده که رای شما با موفقیت ثبت شده و برای رای دوم می تونید منو رو دوباره باز کرده و و رای دوم را ارسال کنید.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
در آخر هر دوره 3 روزه کجا نتايج رو اعلام ميکنيد؟

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
ممنون . اینجوری بهتر شد دیگه نتایج معلوم نیست و هر کسی به هر بیشتره رای نمیده :biggrin1:

متشکر .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
يك چيزي! من الان يك بار به Aerith Gainsborough راي دادم بعد منوي نظر سنجي بسته شد و باز شد و اين دكمه راي حذف شده!!
ماجرا چيه؟

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
بار دومت بوده که رای میدادی احتمالا.

Zombie

کاربر سایت
Sep 3, 2008
437
من که بین این ها فقط فرنک و پک من را میشناختم بهتر نیست مسابقه بین بهترین ها باشه؟!
----
راستی همه ی کرکتر ها هستن؟!
----
میتونید بگید کرکتر ها از تو چه بازی هایی کشیدید بیرون؟یا اسمشون را بگید؟!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
من فکر میکنم 2 بار به یک نفر رای دادم:confused: یه بار رای دادم بعد یهو بسته شد اون قسمت فکر کردم رای ثبت نشده(سری اول این طوری نبود) دوباره همون رو زدم و دیگه جایی واسه ثبت نبود...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر