پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات Character Battle بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
این سیستم انگاری با فایرفاکس سازگار نداره و اخطار می ده Cannot vote on this poll.
فك كنم اين مشكل بخاطر چند بار كليك كردن باشه ؛ راي با يه كليك ظاهرا ثبت ميشه فقط سيستم اطلاع نميده كه راي شما ثبت شده

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
این سیستم انگاری با فایرفاکس سازگار نداره و اخطار می ده Cannot vote on this poll.

اونطوری که اشکان گفت هیچ مشکلی نداره منم با firefox رای دادم .

فقط یه اشتباه کردم که خیلی ضایع بود :biggrin1:

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
آهان فهمیدم

فك كنم اين مشكل بخاطر چند بار كليك كردن باشه ؛ راي با يه كليك ظاهرا ثبت ميشه فقط سيستم اطلاع نميده كه راي شما ثبت شده

آره من نفهمیدم رای من ثبت شد یا نه و خیال کردم ثبت نشده و چندبار کلیک کردم . پس رای من ثبت شد . حالا من به کدوم رای دادم ؟ از کجا باید بفهمم اخه رو چند نفر کلیک کردم

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
بهتر نیست تا قبل از اینکه رای بدیم، نتایج قابل مشاهده نباشن ؟

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
آره منم موافقم
از دوستان خواهش می کنم تعداد رای هر شخصیت تا اعلام برنده هر گروه پنهان باشه .
خوبیش این هست که هیجانش بیشتر میشه دوم اینکه بعضی ها میبینن یکی زیاد رای آورده جو گیر میشن الکی به همون رای میدن .
GOOD LUCK

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
آره منم موافقم
از دوستان خواهش می کنم تعداد رای هر شخصیت تا اعلام برنده هر گروه پنهان باشه .
خوبیش این هست که هیجانش بیشتر میشه دوم اینکه بعضی ها میبینن یکی زیاد رای آورده جو گیر میشن الکی به همون رای میدن .
GOOD LUCK

شدیدا موافقم:smile:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

اره منم امروز با خودم گفتم دوستان برای اینکه کرکتر خودشون بره از این دور بالا. نگاه می کنن ببین کی بیشتر رای اورده و می دن به اون که از این مرحله رد شن.

اگه نبینیم تعداد ارا به کی بوده خیلی بهتر میشه. من به شخصه می خواستم به Green B رای بدم که بنا به دلایلی که رایش صبح در حد تیم ملی مالدیو بود بهش ندادم. این جوری هر کی می تونه، با دقت بیشتر رای بده و کاریم به تعداد ارا نداشته باشه.

البته این یه نظره.

مدیرها حتما یه چیزی دیدن که این جوری گذاشتن دیگه ..

یا علی ..

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام

اره منم امروز با خودم گفتم دوستان برای اینکه کرکتر خودشون بره از این دور بالا. نگاه می کنن ببین کی بیشتر رای اورده و می دن به اون که از این مرحله رد شن.

اگه نبینیم تعداد ارا به کی بوده خیلی بهتر میشه. من به شخصه می خواستم به Green B رای بدم که بنا به دلایلی که رایش صبح در حد تیم ملی مالدیو بود بهش ندادم. این جوری هر کی می تونه، با دقت بیشتر رای بده و کاریم به تعداد ارا نداشته باشه.

البته این یه نظره.

مدیرها حتما یه چیزی دیدن که این جوری گذاشتن دیگه ..

یا علی ..

سلام
والا ما اصلا فکر نمیکردیم اینجوری بشه :D من نمیدونم بچه ها اگر مثلا از Crash خوششون نمیاد برای چی به دلیل رای بیشترش بهش رای میدن؟ خوب در هر حال که Crash مثلا جزو کاراکترهای محبوب من که نیست، چه فایده ای داره که بره مرحله بالاتر. واقعا نمیدونم چرا هر کسی به کاراکترهای محبوب خودش رای نمیده.

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
منم موافقم رای ها رو پنهان کنید ولی بعد از انتخابات برنده ی هر دوره رو زود بگید تا زیاد تو کف نمونیم;)

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
سلام
والا ما اصلا فکر نمیکردیم اینجوری بشه :biggrin1: من نمیدونم بچه ها اگر مثلا از Crash خوششون نمیاد برای چی به دلیل رای بیشترش بهش رای میدن؟ خوب در هر حال که Crash مثلا جزو کاراکترهای محبوب من که نیست، چه فایده ای داره که بره مرحله بالاتر. واقعا نمیدونم چرا هر کسی به کاراکترهای محبوب خودش رای نمیده.
آخه امتیاز داره برای همون!!:biggrin1: وقتی من به کرش که اصلاً باهاش هال نمی کنم رای بدم تو دور بعد یکسری امتیازات ویژه بهم میدم که به 12 شخصیت رای بدم.:biggrin1:

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
منم موافقم رای ها رو پنهان کنید ولی بعد از انتخابات برنده ی هر دوره رو زود بگید تا زیاد تو کف نمونیم;)

خوب میشه اینکارو کرد که وقتی طرف رای خودش رو داد اونوقت میتونه لیست رای ها رو ببینه ؟؟؟؟

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
خوب میشه اینکارو کرد که وقتی طرف رای خودش رو داد اونوقت میتونه لیست رای ها رو ببینه ؟؟؟؟
اره اینم پیشنهاد خوبیه;)

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
منم با این پیشنهاد موافقم:smile:
درست مثل نظر سنجی های معمولی که در تاپیک ها قرار میگیره.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,135
خوب اون موقع بچه ها ميتونن به هم بگن كه كي بيشتر راي آورده.:p:biggrin1: دوباره همون آش و همون كاسه.:biggrin1:
به نظر من اگه آخر هر دوره بگن بهتره. هيجانشم بالاتره.:biggrin1:

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
خوب اون موقع بچه ها ميتونن به هم بگن كه كي بيشتر راي آورده.:p:biggrin1: دوباره همون آش و همون كاسه.:biggrin1:

اگه تو نگی هیشکی نمیگه ...:D
آخه کیه که بیاد به دوستش بگه به این رای بده امتیازش بیشتره ... همه دارن کل کل میکنن که برنده شن ... یعنی من بیام بهت بگم به فلانی رای بده تو باور میکنی رای میدی ؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر