پرسش و پاسخ در ارتباط با مسابقات Character Battle بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
بچه ها به شخصیتی رای بدین که خودتون بهش علاقه دارین نه اینکه تو دنیا مشهوره یا...
GOOD LUCK

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
من درست نفهمیدم
الان من میخام به دو نفر رای بدم اگه اینا ببرن تو گروه بعد میتونم به دنفر دیگه رای بدم
اگه نبرن چی

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
eee !! چرا من نمی تونم رای بدم !؟
اول دکمه رای داشت بعد که زدم گفت You Cannot Vote IN This Poll ;)
الانم که دکمه رای وجود نداره !!!

فکر کنم بگی Snake میشه درست تر باشه ;)

علي جان،
اين من و اين شما و اين تاپيك و اين ممد.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من حواسم نبود دو بار به کراش رای دادم . com من فکر کردم هنگ کرد چون صفحه بکل رفت اومدم رای بدم دیدم دیگه نمیتونم فهمیدم دفعه قبل رای داده بودم :(

میخواستم دومی link باشه که نشد . بچه ها خواهشا سو استفاده نکنید به محبوباتون رای بدین . دلیل من برای انتخاب کراش به بچگیم بر میگرده که با دیدن و بازی کردنش کلی ذوق میکردم :biggrin1:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,768
نام
امیر
علي جان،
اين من و اين شما و اين تاپيك و اين ممد.

آیدین ، احتمالا به تاپیک برترین بازی کنسولی نسل جدید سر نزدی :D احتمالا اونجا باید حال و روز مارکوس فینیکس او میدیدی :D lol

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با این وضعیت احتمالاً از گروه بعدی تعداد رای ها از دید بقیه مخفی خواهند بود به دلیل اینکه الان کاملاً واضحه که یسری الکی دارن به Crash رای می دن.
چند بار گفته شد که جایزه مسابقه فقط مربوط به مسابقه final هست و قرار نیست کسی حذف بشه!! حالا باز بیاید به crash الکی رای بدید به فکر اینکه یه وقت کارکترون حذف شه و شما هم حذف شید.

هر اتفاقی برای شخصیت ها بیوفته باز همه می تونن تو final شرکت کنن.

در مورد این 2 بار اشتباه رای دادن هم دوستان لطفاً دقت کنند از این به بعد. شما وقتی روی دکمه رای کلیک می کنید صفحه هیچ تغییری نمی کنه، و رای شما هم 100% فرستاده شده بنابراین هی کلیک نکنید بعد ببینید دو تا شد اشتباهی!

marcus fenix طبق پیش بینی ها احتمالاً به 8 کارکتر آخر هم نمی رسه چه برسه به اول...

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
اشکان خداییش من از بچگی با کراش بزرگ شدم یادمه زمان ps1 همه بازیاشو داشتم باهاش میخندیدم و همینطور ps2 .
میخواستم به لینک رای بدم ولی کام قاط زد شد دو تا کراش که یکی هم حساب نشد :smile:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
marcus fenix طبق پیش بینی ها احتمالاً به 8 کارکتر آخر هم نمی رسه چه برسه به اول... !
سر انگشتی هم حساب می کنم با این کاراکترها که بچه ها تو بخش تحریریه گفتن احتمال رسیدنش به رده های بالا بسیار ناچیزه

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
در ضمن تا میبینید یک شخصیت زیاد رای آورده جو گیر نشین به همون رای بدین ;)
به همونی که دوسش دارین بدین ولو از همه کمتر رای آورده باشه .
GOOD LUCK

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
اخرین مهلت برای رای دادن به گزینه های ذکر شده در بالا کی هست ؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آقا شرمنده من اشتباهی رای دادم دوباره شد :(:(:(

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
این سیستم انگاری با فایرفاکس سازگار نداره و اخطار می ده Cannot vote on this poll.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این سیستم انگاری با فایرفاکس سازگار نداره و اخطار می ده Cannot vote on this poll.
این سیستم با تمام مرورگر ها چک شده و هیچ گونه مشکلی نداره. مشکل از جای دیگری است احتمالاً

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
بنظرم اگه تعداد نظر ها تا پایان مسابقه Hide باشه ... بهتره ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر