پرداخت حق عضویت در بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اهان یه چیز هم یادم اومد با اون جریمه که هنوز موافقم :biggrin1:
ولی یه چیز را هم بگم که بالا دوستومون هم اشاره کرد بعضی از تاپیک های خبری باشه که فقط کسانی که شرایطش را دارند بتونن وارد بشن و یا تو تاپیک بحث کنند . دیگه هرکسی از هر جا پیدا شد نیاد تاپیک را اشغال کنه !
مثل خبرهای لحظه ای E3 2008 که فقط کسانی بتونه وارد بشه که شرایطش را دارند ولی در عوض محتویات اون تاپیک واقعا مفید باشه از مفید هم مفیدتر . و حداقل مدیرها هم یه زحمت و تلاش خوب برای تاپیک داشته باشند که ارزش کاری بره بالاتر .

و برای اعضای قابل شرایط هم یه چیز باشه که خیلی مهمه :biggrin1: امضاء هایی که دارhی تصویر هستند بین کاربرای سایت تکراری نباشه . منظورم اینه که مثلا این تصویری که از GEARS 2 من تو امضام دارم و برای اولین بار خودم گذاشتم :biggrin1: که الان ماشالا خز شده بین همه , تو سایت کنترل بشه .

آخرین ویرایش:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

دو تا هم پیشنهاد داشتم:

1-بخش های 360 و PSP همانطوری که هست بماند ولی جدیدترین تاپیک ها در حالت کلی لیست شوند.
2-قابلیت تشکر برگردد ولی با این تفاوت که هر کسی میزان خاصی(مثلا دلار یا Credit یا G)داشته باشد که هر بار که تشکر میکند از میزان آن کمتر شده و به فرد مورد نظر داده شود.(میزانش هم برای افراد مختلف متفاوت باشد مثلا برای کاربر ویژه بیشتر از کاربر فعال باشد.)

تعداد پست های کاربران در یک هفته باید محدود بشه

بشدت موافقم.(البته برای کاربر هاب فعال بخش اخبار نباید محدود بشه.)

alimx360

کاربر سایت
Jul 13, 2008
438
نام
ali
با عرض سلام خدمت مديران وكاربران بازي سنتر
به نظر من هم 3 تا 5 هزار تومان براي شروع بد نيست ;)

trancearena

کاربر سایت
Dec 1, 2006
366
سلام
به نظر من اول باید در نظر بگیرید چه امکانات و خدماتی میتونه مفید باشه، پرطرفدار باشه و هم طوری باشه که بتونه اکثر کاربر هارو راغب کنه که از این امکانات و خدمات استفاده کنند.

خوب فعلآ این گزینه ها به ذهنم میرسه:

- ایجاد یک بخش برای "پیش نمایش بازی ها" که شامل ترجمه پیش نمایش بازی های مطرح از طرف سایت های IGN, GameSpot و 1UP میشه.

- محدود کردن تعداد پست های روزانه برای کاربران معمولی.

- بخش های "Console vs. Console" و "آموزش ساخت و توسعه بازی" هم فقط در دسترس کاربران Premium باشه.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
تکلیف کسایی که توی ایران نیستن و امکان پرداخت ندارن چی میشه؟

goldenuser

کاربر سایت
Feb 11, 2007
102
من هم موافقم ولی نه با محدود کردن.بلکه با افزایش امکانات نسبت به افراد معمولی.اگه از این محدودتر بشه چی میشه!!!:laughing:
من صد درصد پایه ی فرستادن جدیدترین دی وی دی تریلر ها به اعضا هستم:biggrin1:

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
بعضی ها اینجا واقعا شادن با 5000 هزار تومن می خواهید هم خبرنگار به نمایشگاه های بین المللی بفرستید:laughing:و هم dvd دریافت کنید:laughing:البته سن سال کمه و حرف های تخیلی زیاد.دوستانی هم که هی میگن فروشگاه اینترنتی اصلا از این چیزا سر در میارن!اکثر فروشگاه های اینترنتی مثل تکین ،سرای بازی ، غیره مغازه دارن و کارشون اینه و در کنارش فروشگاه اینترنتی هم زدن!اما ایا کار علی و اشکان بقیه دوستان اینه!

شما شاد هستید:biggrin1:
این سایت 25 هزار تا عضو داره حالا حساب کن 2000 نفر عضو بشن و پول رو بدن....حساب کن چقدر میشه؟:biggrin1:ما هم نگفتیم فردای اون روزی که سایت پولی شد برن صبر کنن اوضا مالی خوب بشه....فروشگاه اینترنتی که من پیشنهاد دادم مثل مال تکین و بازی سرا نبود;)
من میگم یک نفر از مدیر ها که میتونه بازی پلی 3 رو از خارج از کشور تهیه کن مسئول میشه....مثلا بازی x اومد 60 دلار در سایتی که به ایران میفرسته قرار گرفت ما به پول خودمون اندازه ی 60 دلار و یکم بیشتر (کمتر از 5000)به یه حساب واریز میکنیم بعد ایشون بازی رو سفارش میدن :biggrin1:اصلا ممکنه:biggrin1:
کلی ثواب هم میکنن:love::biggrin1:
10 تا 20 هزار در سال با امکانات فوق من موافقم:d

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
تا روی صفحه اخر کلیک میکنم میبینم 6 صفحه دیگه اضافه شده !!
قرار نیست که انجمن های سایت به روی اعضا بسته بشه و باز هم انجمن ها باز هستند و افراد می تونن آنها را مشاهده و در آنها فعالیت نمایند.
این پیشنهاد فقط در مورد امکانات اضافی هست.
ایول منم میخواستم همین رو بگم

یه چندتا پیشنهاد هم من داشتم
دانلود دموهای HD با فرمت 3GP برای موبایل
شرکت در قرعه کشی ماهانه یا سالانه
تخفیف برای خرید محصولات بازی سنتر
نامحدود شدن تعداد دفعات ویرایش پست

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
سلام
هر چند به دلایلی در این فروم زیاد پست نمیدهم، اما اگر امکانات خوبی فراهم بشه ایده ی خوبیه و من هم همکاری لازم رو انجام میدم. مثلا بخش دانلود اختصاصی که فقط کاربران پریمیوم بتونن برن. یا مطالب تخصصی که توسط کاربران درج میشه فقط کاربران پریمیوم بتونن اونها رو بخونن و ... .

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
من با پولي كردن سايت مخالفم (نظره منه نميخوام هيچكس نسبت به نظره من نظر بده .باتشكر*)

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
پول بدیم تا تخفیف بگیریم !؟ :biggrin1:
به نظر من جالب ترین کاری که میشه کرد بودن تاپیک ها یا بخش های اختصاصی برای این اعضاست و معدود کردن پست برای کاربر هایی که پول نمیدن و معدود نبودن برای کسایی که پول میدن ...

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خب این خیلی جالبه کسی نمیگه که امکانات رو زیاد کنین همه مایلن همین امکانات مختصرهم محدود بشن
واقعا با این اخلاق که ما داریم بیشتراز محمود هم انتظار نمیره
برای اینکار باید امکانات سایت بیشتر بشه وبه نوعی متحول بشه سایت وفرومش امکان دانلود تریلرها وخیلی
چیزای دیگه مثل کنفرانسهاو.....باید اضافه بشه چیزهایی که جذابیت داشته باشه
درهرحال من فکرنمیکنم این کاراینجا جواب بده شما به گیم اسپات وگیم تریلرز نگاه نکنین اینجا ایران هست
وباید متناسب با شرایط این مملکت تصمیم بگیرین

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
یه سری امکانات جدید به ذهنم رسید که به ارتقای سایت کمک می کنه!
البته سیستم امتیاز دهی مربوط به هر نوع کاربری میشه

• امکان ارسال نظر و امتیاز دادن به پست ها برای این اعضا ولی اعضای عادی فقط به مشاهده این نظرات و امتیازات هستند.
  • خرید کریدیت هم خوبه مثلا یکی می خواد یک بخش خاص از سایت رو ببینه که در دسترس اعضای ویژه هست
  • سیستم امتیاز دهی هم خوبه مثلا مثل سایت MMOSite بشه که میشه این امتیاز ها رو تبدیل به MMOGold کرد و از یکسری امکانات سایت استفاده کرد یا بشه MMOGold را خرید. که میشه امکاناتی مثل خرید با استفاده از پول مجازی رایج در سایت رو اضافه کرد. (اگه به همین سایت MMOSite دقت کنید امتیاز زیادی برای خرید یک کالا لازمه)
  • که بنظرم بهتره همراه با پیشنهاد اول باشه مثلا هر کاربر ویژه به یک پست نظر مثبت میده به اون عضو یک امتیاز اضافه بشه و برای مقاله ها نقد ها و ... این امتیاز بیشتر باشه
البته ممکنه ازش سوء استفاده بشه !
ولی برای سوء استفاده هم باید پول خرج بشه!
که میشه بر این امتیازات و نظرات هم مدیریت کرد
مثال : یک کاربر ویژه یک تاپیک باز می کنه و سوالی می پرسه و اعضا جوابش رو می دهند و کاربر ویژه به جواب مورد نظرش امتیاز میده.

• میشه قسمتی هم برای کمک به سایت اضاقه کرد که کسانی که مایل هستند به سایت کمک مالی کنند. (این برای تمام اعضا در دسترس است !) که بنظرم امکانات خاصی نباید داشته باشه نهایتش یک عنوان Donator !
نکته : این طوری کاربران تشویق می شوند که پست های مفید ارسال کنند. و در ازای پست مفید می توانند امکانات مورد نظر خود را خریداری کنند!

آخرین ویرایش:

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
تا روی صفحه اخر کلیک میکنم میبینم 6 صفحه دیگه اضافه شده !!

ایول منم میخواستم همین رو بگم

یه چندتا پیشنهاد هم من داشتم
دانلود دموهای HD با فرمت 3GP برای موبایل
شرکت در قرعه کشی ماهانه یا سالانه
نامحدود شدن تعداد دفعات ویرایش پست

دانلود دموهای HD با فرمت 3GP ؟ hd روبه 3gp تیدیل کنی که دیگه چیزی ازش نمی مونه

من هم یک پیشنهاد دارم !!!

می تونید در سایت دانلود افلاین راه بندازید

جدیدترین بازیها و تریلرها و ... رو می تونید هر شب برای کسانی که حق عضویت دادن بفرستید

فقط کاربران باید یک کارت DVB بگیرن که قیمتش 70 هزار تومان هست
چشم در اولین فرصت تهیه می کنیم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر