پرداخت حق عضویت در بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
salam
1. bebakhshid ke font farsi nadaram
2.nemidonam chera bazi az karbara be jaie darkhast emkanat bishtar khahane emkanat kam tar baraie karbaraie mamoli hastan

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
مجددا سلام
من فقط یه نکته ی رو بگم
اونم اینکه حالا که قراره پولی که میدیم صرفا برای امکانات اضافه ی سایت باشه این امکانات باید طوری باشه که ارزش بهایی که براش پرداخت میشه رو داشته باشه این ایده هایی که بعضی از دوستان ارایه می دن که حجم اواتر رو زیاد کنین یا امضارو فلان کنین فکر نکنم جالب و درحد این کار باشه.
من نظرمو صفحه ی اول گفتم ولی در کل باید یه کار متمایز انجام بشه مثلا مجله ی بازی رایانه چرا محبوب شد ؟ چون یه راه جدیدی رو شروع کرد .
need to jump in....
و شما تا جایی که میشه کیفیت رو بالا ببرید شک نکنید کسانی که عاشق کار خوب هستند هر هزینه ی منطقی رو متقبل خواهند شد.
یه ایده ی هم دارم راجع به بازارچه برای کسانی که پرمیوم خواهند شد یه بازارچه ی امن ایجاد کنید یعنی یه جوری مهر تایید بر کالاهای برای فروش بزنید که بعضی مشکلات بوجود نیاد مثلا جنس مورد نظر ارسال بشه برای مکان خاصی که شما ایجاد می کنید و بعد از بررسی و ok شدن معامله انجام بشه.
با تشکر

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
به نظر من همون 5000 تومان خوبه و امکاناتی مثل دادن مطلب در مجله و . . .

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
با سلام.
به نظر من اگر قرار تحولی در این سایت صورت بگیره این تحول نباید در مورد فروم باشه.من با سالی 15هزار موافقم.با این پولی که از بچه ها میگیرید چند تا مترجم استخدام کنید.تا نقد و پیش نمایش های گیم اسپات رو ترجمه کنن.همینطور اخبار گیم اسپات و همینطور تست سخت افزار ها رو ترجمه کنن.برای کاربران پرمیوم هم قابلیت دیدن این بخش ها رو بزارن.تریلر های بازی ها و همینطور Review Trailer ها رو بزارید تو سایت همینطور پچ های بازی های Pc.به نظر من فروم این سایت خیلی کامله و نیازی به تحول نداره.
فقط خواهشا فروم رو پولی نکنید.دکمه تشکر رو هم دوباره نذارید.چون به نظر من باعث هرج و مرج و حسادت میشه.اکانت رایگان را هم بذارید مثل سایت گیم اسپات.که این کار به نظر من باعث میشه طرفداران این سایت کم نشه.البته اگر سایت پولی شد من هم به پرمیوم ها میپیوندم.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
5000 1ساله
3000 0.5 ساله
براشون مثلا تخفیف تو محصولات و ... قرار بدین;)

Farbod0461

کاربر سایت
May 20, 2008
5
كاربران Premium دسترسي كامل به سايت ، مبلغ ساليانه 10000 نيم سال 6000

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
پول بدیم تا تخفیف بگیریم !؟
عزیز من یکم دقت کن منظورم قرار گرفتن این قابلیت در کنار بقیست نه که پول بدیم تا تخفیف بگیریم
دانلود دموهای HD با فرمت 3GP ؟ hd روبه 3gp تیدیل کنی که دیگه چیزی ازش نمی مونه
ای بابا شما چرا فقط به جمله نگاه میکنی ؟! خب قرار نیست که روی pc نگاه کنید ! برای کسانی که dialup دارن
یه عامل محرک برای خریداری اکانت هست
شما تا جایی که میشه کیفیت رو بالا ببرید شک نکنید کسانی که عاشق کار خوب هستند هر هزینه ی منطقی رو متقبل خواهند شد.
به این میگن یه حرف منطقی و درست حسابی ;)

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
آقا من یک چیزی را نمیفهمم کلا تعداد پستها را کاهش بدهند یا کسانی که عضو نشدند تعداد پستهاشون را کاهش بدهند . اگه کلی باشه من مخالفم ما پول میدیم تا هر چقدر بخوایم توی سایت باشم نه اینکه پول بدیم و قانون بذارن که فقط میتونیم 20 تا پست بدیم . اگه منظور فقط کاربرهای معمولی هست بماند نظری ندارم .
راستی کسانی که پول میدهند بجای کاربر ساده یک چیز دیگر نوشته شود مثل : کاربر طلایی - کاربر مخصوص .

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
وقتی که انواع تریلر، پچ، دمو و ... به صورت رایگان روی سرورهای قدرتمند خارجی آپلود شده، چرا ما باید همه‌ی این چیزا رو روی سررو بازیسنتر آپلود کنیم و بعد در ازاش پول دریافت کنیم!؟

از این فکر کلا بیاین بیرون چون جزو امکانات نخواهد بود

ارسال ماهیانه‌ی تریلر به خونه‌ی افراد هم امکان‌پذیر نیست. علاوه بر هزینه‌ی بالا کار بسیار وقت‌گیریه. ولی ممکنه این سیستم یه مقدار تغییر کنه و جزو امکانات قرار بگیره

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
با سلام دوباره، فکر نمی کردم اینقدر حجم تاپیک زیاد بشه!!! منم با اقا بهزاد موافقم :

وقتی که انواع تریلر، پچ، دمو و ... به صورت رایگان روی سرورهای قدرتمند خارجی آپلود شده، چرا ما باید همه‌ی این چیزا رو روی سررو بازیسنتر آپلود کنیم و بعد در ازاش پول دریافت کنیم!؟
واقعاً کا بیهوده ایه که تریلر بفرستن. وقتی از اول تاپیک حرفها رو می خونی هم از بعضی پیشنهادات خندت میگیره هم بعضیاشون واقعاً عالیه. مثلاً یکی از بچه ها گفته بود مسابقه آنلاین بین کاربران Premium برگزار بشه، یا هر ماه یک کنفرانسی یا چیزی صورت بگیره که اعضا بیشتر با هم ارتباط برقرار بشه و هم در مورد بهبود سایت تبادل نظر بشه.
ولی امکانات کاربران عادی کم نشه چون باعث دلسردی این عده میشه و از تعداد کاربر سایت کاسته میشه.

M3hr@n_360

کاربر سایت
Jun 12, 2008
27
1.به نظر من ساليانه 12000 و نيم ساله 6000 مناسب ترين قيمت هست (به شرط دادن امكنات مخصوص كه به قولي نه سيخ بسوزه نه كباب)
2.ميشه امكاناتي نظير ارسال مجله و trailers با كيفيت hd و... انجام داد.

dejavu

کاربر سایت
Jul 26, 2008
19
نام
alireza
به نظر منم همون 5000 تومان

نه زیاده نه کم . برای پرمیم هم گیم هدیه بدید خوبه.

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
سلام
من دوباره نظرات قبلیم با کمی ویرایش بهتون بگم!
دادن فضایی با حجم .... با آدرس www.yourname.bazicenter.com
درست کردن مجله ی PDF و ارسال آن برای افراد(البته بعد از مدتی تو IT باسه DL میزارن)
ارسال اخبار به ایمیل !
تهیه ی تریلر ها (برای هر نمایشگاه جدا) و فروش آن به نصف قیمت یا کمتر!
داشتن میل با yourname@bazicenter.com:d
درست کزدن گروه هایی برای تحلیل بازی ها!:cheesygri
اصلا گیم اسپات وقتی پول میگیره چه امتیازاتی میده؟!

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
راستش من از الان تو صف هستم و مهمترین دلیلش برای من اینه که وقتی پست میدی به جای کاربر سایت میبینی یه چیز دیگه زده و این برای من خیلی مهمه و وقتی یکی پستتو میبینه میگه نه بابا این یارو یه کاربر معمولی نیست.

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
این لیسته گیم اسپات هست ... سه نوع عضویت داره .
http://www.gamespot.com/signup/comparisonchart.html
-----------------------------------------------------------------------------------
کاملا موافقم که دانلود تریلر کار بیخودی هست !:biggrin1:چون تو خیلی سایت ها به صورت Free وجود داره !:biggrin1:
تا سالی 30000 واقعا خوبه ولی از اون خیلی زیادتر نشه !:biggrin1:
میتونید یه انجمن جدا برای کاربران Premium در نظر بگیرید با زیر مجموعه های زیاد که کاربرای عادی نتونن بهش دسترسی داشته باشند .میتونه شامل بازارچه بشه ... نمیدونم همین چت روم سایت ... سرگرمی و خیلی چیزهای دیگه که بچه ها هم اشاره کردند .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر