همه چیز در مورد Kinect

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
بله هست
ولی ایرانی ها آداپتور رو جدا میفروشن
از دبی فروشگاه معتبر بخری پکش باید کامل باشه
کاری به ایرانی ها نداره !
سری اولی ها کلا توی پکش آداپتور نداشت که از این سری جدیدهاش که الان فکر میکنم دوباره شروع به فروش کرده با آداپتوره !!

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
من امروز بازیش کردم به دلن نچسبید زیاد.
خوب بود زیاد جنب و جوش میخوردی ولی اولش دستگاه خود کشی میکرد که بشناستت! :d
بعدش تازه وسطاش دستگاه می افتاد رو دور بعدش حال کردیم!

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
منم بالاخره دستم به این شاهکار رسید. بهترین بازیش هم Danc central.خیلی حال کردم باش تو این 2 روز که با کینکت بازی کردم نه لگی دیدم نه مشکلی توی شناسایی و کالیبره کردن و ... البته فعلا فقط تونستم Danc central , Kinect advantures و Your Shape بازی کنم. فقط میتونم بگم move به هیج وجه با کینکت قابل مقایسه نیست.

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
بله دستگا ه من هم رسید مغازه خودم بودم که مادر محترمه تماس گرفتن گفتن اومده رفتم از خونه آوردم مغازه داشتم بازی می کردم که کم کم بچه ها طبقه اول مجتمع همه اومد فروشگاه با یکی از بچه ها داشتیم بازی میکردیم که یه دفعه پرید هوا دستش گیر کرد به شیشه ویترین آرنجش پاره شد طوری که استخوانش دیدی میشد بردیم درمانگاه بخیه زدن

بله اینم از بی ظرفیت بازی ها ی دوستان ما

در کل کاملا هیجانی
بدون تاخیر

و کلا خیلی با حاله

بازیشو باید هر چه زودتر دانلود کنم

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
درسته هنوز بازی خاصی براش نیومده ولی همین بازی های که حتی دمو هست ( بازی های جدیدی گذاشتم دانلود ) تو خود پکیجش خیلی حال میده مخصوصا دو نفره که میری خیلی حال میده

هر چی گفتم واقعا کم گفتم

soheilbalaaaa

کاربر سایت
Mar 29, 2010
24
برو بچ کینکت من ژاپنی نوشته همه جاش( یهنی نسخه ژاپنی ) حتی بازی داخلش هم ژاپنی فرقی که نمیکنه با بقیه کینکت های داخل ایران ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر