همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
دوستان یه بازار خوب تو تهران واسه خرید بازی نو و دست دو معرفی کنید . ترجیحا نزدیک راه اهن
این بازی ها رو مد نظر قراردادم .
fighter within
sniper elite 3
evil within
tomb
rise son of rom
gears of 4
اینا به ترتیب اولویت من بودن . نظر شما چیه ؟ چیز خوبی جا نیافتاده ?

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
نمیتونی ببینی ولی من خودم مشکل داشتم به ساپورت مایکرو گفتم برام هوم رو کلا ریست کرد . بخوای برات یه بار انجام میدن
رمز رو عوض کن بعد به ساپورت بگو فکر می کنی اکانتت رمزش هک شده و دیگه نمیتونی از هومش استفاده کنی یا یه بهونه ای کلا بیار . زیاد گیر نیستن راحت ریست می کنن .

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام
دوستان در xbox one هم مثل ps4 در دانلود dlc ریجن اکانت و بازی مهمه؟
وقسمت مولتی پلیر بازی فورزا هوریزون 3 کار میکنه و پلیر پیدا میکنه؟

badieeba

کاربر سایت
Sep 27, 2015
11
نام
روح الله
سلام دوستان یه مدتیه دسته ی کنسول من مشکل پیدا کرده ، مشکل از این قراره که دسته روشن هم هست ولی وسط بازی قطع میشه البته دوباره وصل میشه ولی این اتفاق هی تکرار میشه اصلا نمیشه بازی کرد،میخواستم بدونم دوستان اهل فن میدونن مشکل چیه؟ ممنون
دوستان کسی هست بدونه مشکل از کجاست؟
ممنونم

Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
با سلام

من امروز one خریدم ، خب وقتی روشنش کردمو دسته رو شناسوندم گفت منطقه رو مشخص کن منم آمریکا رو انتخاب کردم. بعدش هم به نت وصلش کردم. مرحله بعد میخواد آپدیتش کنه اما پیغام "there was a problem with the update" میده. ایراد از کجاست؟

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
با سلام

من امروز one خریدم ، خب وقتی روشنش کردمو دسته رو شناسوندم گفت منطقه رو مشخص کن منم آمریکا رو انتخاب کردم. بعدش هم به نت وصلش کردم. مرحله بعد میخواد آپدیتش کنه اما پیغام "there was a problem with the update" میده. ایراد از کجاست؟
یکی دوبار ریستارت کنید احتمالا درست بشه . ضمنا اینترنت رو هم چک کنید

• Like
Reactions: Geralt Witcher

0zero0

کاربر سایت
Jan 16, 2013
6
نام
HAMID
سلام دیروز one گرفتم و چند تا سوال داشتم

1_چجوری با کابل لن به لایو وصل شم؟ توی ps4 یوزر و پسوورد میخواست، میزدم وصل میشد.
اینجا هیچی نمیخواد و میگه service info is unavailable. ضد حال شد=((
2_ سرعت دانلود شما ها هم پایینِ؟ توی store که میچرخیدم سرعتم تا 2 مگ میرفت ولی برای دانلود اپدیت 50-60 کیلوبایت بود#-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر