همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام . میخام یه بازی خوب بخرم . حقیقتش من کلا سه تا بازی شاخص از اول عمر تا حالا بازی کردم . سری شاهزاده پارسی از یک تا پنج . سری کال اف از چهار تا هفت . و سری رزیدنت اویل از سه تا همین اخری ریوولیشن 2 . الانم ایکس باکس فقط همین ریولیشن 2 رو خریدم و بازی میکنم . حال یه سوال داشتم به نظرتون کدوم بازی رو بخرم که به سلیقه ام بخوره و شبیه رزیدنت اویل باشه . یعنی هیجانی و تیراندازی و معمایی و اگر شد ترسناک هم باشه .
دوم اینکه بازار خوبی برای خرید بازی ادرس بدین ترجیحا اطراف ناصرخسرو باشه

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
دیروز تو بازار بودم و نتونستم بین هالو 5 و گیرزوار 4 و رایز و تامب ریدر و غیره انتخابی بکنم چون هیچ اطلاعی از سبکشون نداشتم . لطفا یه راهنمایی بکنید که بازی دلخواهم رو پیدا کنم و پولم هدر نره
مطلب دیگه ام درمورد ps4 است که تازه برا اقوام نزدیک خریدم . همانطور که دوستان طرفدار پی اس 4 پز اش رو میدادن خیلی راحت و بدون اپدیت و چند تا اسکپ زدن سی دی رو گذاشتیم و بازی شروع شد . برای نصب اصلا تایم نداشت . اما من متوجه کلک سونی شدم و اون اینکه با گذاشتن سی دی و خوندن 5 یا ده درصد . بازی استارت میشه و بقیه ماجرای نصب در پشت صحنه و هنگامی که کاربر سرگرم تماشای اول بازی است انجام میشه . درحالیکه در ایکس باکس حداقل پنجاه درصد خونده میشه و بعد اجازه استارت میده که همین وقفه برای بازیکن جالب نیست . و نکته دوم اینکه دستگاه بشدت گرم میشه . دوستم خیلی نگران گرمی دستگاه بود و مرتب دستش رو میذاشت رو پشت دستگاه و میگفت بهتر نیس خاموش کنم سرد بشه . ولی من دلداری اش میدادم که نگران نباش طبیعیه و همه اینجوریه
به نظرم این گرمای زیاد عمر دستگاه رو کم میکنه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام بازی های فیزیکی بعد این که دیسک نصب شد تو هارد بدون دیسکم اجرا میشم یا نه ؟ من Gta v زدم برای اجرا میزنه باید کانکشن تست کمیم اول و اپدیت لایو میده دانلود کنم میشه بدون دیسک الان تو حافظه ام هست

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام . میخام یه بازی خوب بخرم . حقیقتش من کلا سه تا بازی شاخص از اول عمر تا حالا بازی کردم . سری شاهزاده پارسی از یک تا پنج . سری کال اف از چهار تا هفت . و سری رزیدنت اویل از سه تا همین اخری ریوولیشن 2 . الانم ایکس باکس فقط همین ریولیشن 2 رو خریدم و بازی میکنم . حال یه سوال داشتم به نظرتون کدوم بازی رو بخرم که به سلیقه ام بخوره و شبیه رزیدنت اویل باشه . یعنی هیجانی و تیراندازی و معمایی و اگر شد ترسناک هم باشه .
دوم اینکه بازار خوبی برای خرید بازی ادرس بدین ترجیحا اطراف ناصرخسرو باشه
Evil whiten بخر خود میکامی ساخته سبک Resident evil هست قیمتشم خوبه چون قدیمی شده قیمتش پایینه اگه پیدا کنی

• Like
Reactions: poonoodi

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یعنی خدایی مسخره تر از این سیستم آپدیت XBOX ONE دیگه سیستمی ندیدم
دیروز یه آپدیت برای یه بازی 15 گیگی که توی کنسول بود اومد
در عین ناباوری دوباره رفت از اول دانلود کرد !!!!!!!!
من نمیدونم این چه وضعیه
هر سه کنسول فعلی سونی رو دارم اینطور نیستند و آپدیت جدا از بازی هستش و قابل دانلود جدا و نصب مجزا و حتی بدون دانلود وارد گیم شدن
این سیستم آپدیتش خیلی خیلی خیلی مسخره است طوری که بازی رو کلا حذفش کردم و قیدشو زدم
فاجعه اس واقعا اعصاب ادم میریزه بهم حجم هم به فنا میده

Overloner

کاربر سایت
Sep 4, 2015
4
سلام به بچه های گل فروم
یه سوا فنی دارم که رو مخم رقته
من هومم رو دادم به یه بنده خدا.که خب چوب نابلد بودم هر سه نوبت که میتونی هوم تعویض کنی در سال رو به فنا دادم.حالا تقریبا یک سال گذشته وبازم نمیتونم تویض کنم هومم رو.
سوال اصی اینه که از کجا بفهمم چقدر مونده تا دوباره بشه تعویض کرد؟

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
یکی کمک کنه لطفا....
اگه میتونی وارد اکانت بشی احتمال داره که بازی ها رو با کردیت دزدی خریده باشن و الان پول برگشت خورده و بازی غیر فعال شده و اگر هم که که نمیتونی وارد اکانت بشی یکی رمزش رو عوض کرده
فقط با اون اکانت ساین این کن و برو ببین چه بازی هایی داره

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
اگه میتونی وارد اکانت بشی احتمال داره که بازی ها رو با کردیت دزدی خریده باشن و الان پول برگشت خورده و بازی غیر فعال شده و اگر هم که که نمیتونی وارد اکانت بشی یکی رمزش رو عوض کرده
فقط با اون اکانت ساین این کن و برو ببین چه بازی هایی داره
فقط با اون اکانت ساین این میشه...
دوباره اورد یکی از بازیارو ولی دیگ نیاورد :|
اکانت هوم است

Overloner

کاربر سایت
Sep 4, 2015
4
کسینیست از اقایون گیمر کمک کمنه؟
سلام به بچه های گل فروم
یه سوا فنی دارم که رو مخم رقته
من هومم رو دادم به یه بنده خدا.که خب چوب نابلد بودم هر سه نوبت که میتونی هوم تعویض کنی در سال رو به فنا دادم.حالا تقریبا یک سال گذشته وبازم نمیتونم تویض کنم هومم رو.
سوال اصی اینه که از کجا بفهمم چقدر مونده تا دوباره بشه تعویض کرد؟

homayoun_m666

کاربر سایت
Jan 7, 2009
16
نام
homayoun
سلام خدمت دوستان گرامی یه سوال داشتم من هنگام آنلاین بازی کردن بعضی وقت ها هنگام لود شدن بازی قبل از ورود به بازی یکدفعه بازی فریز می کند ولی دکمه home دستگاه رو می زنی کار می کنه و می ره تو داشبورد ولی در هنگام آفلاین این مشکل ندارم می خواستم ببینم چی ممکنه باشه؟؟؟!!!!
ممنون

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام خدمت دوستان گرامی یه سوال داشتم من هنگام آنلاین بازی کردن بعضی وقت ها هنگام لود شدن بازی قبل از ورود به بازی یکدفعه بازی فریز می کند ولی دکمه home دستگاه رو می زنی کار می کنه و می ره تو داشبورد ولی در هنگام آفلاین این مشکل ندارم می خواستم ببینم چی ممکنه باشه؟؟؟!!!!
ممنون
مال نتته شاید سرعتت کمه یا تایم اوت زیاد داری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر