همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
الان حدود 8 روزه که این مشکل وجود داره و عملا دانلود کردن از لایو برای بعضی نت ها غیر ممکنه شده تا اینجا در بعضی شهرها مخابرات و اسیا تک مشکل دارن و شاتل و پارس هم من خودم تست کردن مشکلی نداره معلوم نیست چرا اینطور شده ولی همین قدر بگن دوستانی که شبی 8 تا 10 گیگ دان از لایو داشتن الان شده 2 تا 3 گیگ منم که شبی 6 گیگ میگرفتم الان شده بزور با 30 بار استاپ شدن 1تا1.5 گیگ
پارس آنلاین و شاتل مشکلی نداره میگید ؟

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
پارس آنلاین و شاتل مشکلی نداره میگید ؟
ببین حساب کتابی نداره من کنسول برا تست بردم با شاتل و پارس اکی بود من مخابرات دارم و داغونه از کسی دیگه ای پرسیدم در شهری دیگه اون مخابرت داشت و مشکلی نداشت در کل اصلا مشخص نیست مشکل کجاست و چه باید کرد در حال حاضر من از چندین نفر سوال کردم هیچ کدوم با پارس و شاتل مشکلی نداشتن

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سلام دوستان. من فردا میخوام XBOX One بگیرم و یک هارد اکسترنال هم میخوام کنارش بخرم تا دیتا بازیهارو بتونم آماده بگیرم. فقط در مورد هارد یک سری سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:

1- اگر هارد 500GB بگیرم مشکلی نداره؟ چون یک سری از دستگاه های دیجیتالی هارد زیر 1 ترا قبول نمی کنن.

2- مشخصات هارد باید چیز خاصی باشه؟ مثلا از لحاظ سرعت انتقال دیتا و ...

3- این درسته که اگر هارد اکسترنال بزنیم و روی Xbox One استفاده کنیم دیگه امکان استفاده اش روی PC نیست؟

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام دوستان. من فردا میخوام XBOX One بگیرم و یک هارد اکسترنال هم میخوام کنارش بخرم تا دیتا بازیهارو بتونم آماده بگیرم. فقط در مورد هارد یک سری سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:

1- اگر هارد 500GB بگیرم مشکلی نداره؟ چون یک سری از دستگاه های دیجیتالی هارد زیر 1 ترا قبول نمی کنن.

3- این درسته که اگر هارد اکسترنال بزنیم و روی Xbox One استفاده کنیم دیگه امکان استفاده اش روی PC نیست؟

شما هارد يك ترا به بالا بگير چون بعدا جا كم مياري
بايد USB 3.0 باشه
بله براي استفاده روي pc بايد فرمت بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan

سلام

اول اینکه هاردت حتماً باید USB 3.0 باشه و کمتر از 250 گیگ هم نباید باشه ولی توصیه میشه همون 1 ترا رو بگیری تا بعداً به مشکل برخورد نکنی.

اگه هارد رو با برنامه xbox one External Storage Converter فرمت کنی میتونی روی PC هم ازش استفاده کنی.

• Like
Reactions: 863110435

shahramcat

کاربر سایت
Sep 24, 2006
106
ریجن که از مستقیم بودن برق کنسول معلوم میشه اگه مستقیمه ریجن دو و اگه ترانس میخواد ریجن یکه نکته بعدی اینه که ایکس باکس وان ریجن free هست تاریخ کنسول هم پشت خود کنسول زده

ممنون

والا این یک اداپتور بزرگ داشت تو جعبه 220 / روش که مشخصه پک اروپا هست درسته ؟

فقط یک چیزی باتری که زیر دسته میخوره تو جعبه باید باشه حتما ؟ کیت شارژ دسته چی ؟ این رو باید جدا خریداری کرد ؟

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
با سلام به دوستان
راستش من خيلي خيلي گيج شدم توي اين تاپيك و تاپيكهاي ديگه خيلي توضيحات از اين كنسول اومده ولي هيچي راجع به جزئيات پچ يا كپي خور شدن اين كنسول نيست. من خودم 360 دارم 4 سال خريدم هر بازي كه بخوام دانلود ميكنم روي DVD ورباتيم اصل سنگاپوري رايت ميكنم و قبلش با برنامه ABGX360 پچش ميكنم و كنسولم هم LT3 هستش اين از اين
1- اين كنسول كه به ايران وارد ميشه كپي خور ميشه يا پك فول؟
2- وقتي وارد ميشه كپي خورش ميكنن يا توي همون دبي كلكشو ميكنن؟
3- با چه برنامه اي و چه جزئياتي (شبيه 360) كپي خور ميشه يا كلا برنامش چجوريه بايد كابل كشي بشه يا دگ و فنگهاي ديگش؟
4- الان بيشتر سايتها دارن بازيهاشو به مبلغ بين 180 هزار تا 250 هزار تومان ميفروشن
4-1- اگر بلوري كه هستش بلوري خام قيمتش 3000 تومن اونهم جنس درجه 2 به اسم تايوان ولي امارات چون خودم بيش از 1000 تا بلوري سه بعدي دارم و قيمت دستمه اگر رايت ميشه نهايتش ميشه 20 هزار تومن نه 200 هزار تومن
4-2- من فكر كنم دوستاني هم كه دانلود ميكنن مشكل دانلود رو اينجوري حل كنن مثل بعضي سايتهاي تورنت سرور اصلي فايل تورنت هستش بگيرن يك پكيج شبونه همراه اول 22 گيگي هم بخرن و نهايتا توي 3 شب با 18000 تومن دانلودش كنن و يك بلوري رايتر بين 200 تا 300 پايونير هم بخرن يا ال جي كه حداقل 4000 حلقه رايت ميزنه و يك بلوري خام كه سرجمع با احتساب عملكرد بلوري رايتر 50 تومن نميشه پس اين قضيه چند صد هزار تومن واقعا چيه؟
من خودم بالاي 4 ترابايت بازي 360 دارم ولي هر چي سرچ ميكنم هم فارسي هم انگليسي نفهميديم اين قضايا چي هستن؟

ممنون يكي هم يك كوچولو ساده بگه من هم بفهمم

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
با سلام به دوستان
راستش من خيلي خيلي گيج شدم توي اين تاپيك و تاپيكهاي ديگه خيلي توضيحات از اين كنسول اومده ولي هيچي راجع به جزئيات پچ يا كپي خور شدن اين كنسول نيست. من خودم 360 دارم 4 سال خريدم هر بازي كه بخوام دانلود ميكنم روي DVD ورباتيم اصل سنگاپوري رايت ميكنم و قبلش با برنامه ABGX360 پچش ميكنم و كنسولم هم LT3 هستش اين از اين
1- اين كنسول كه به ايران وارد ميشه كپي خور ميشه يا پك فول؟
2- وقتي وارد ميشه كپي خورش ميكنن يا توي همون دبي كلكشو ميكنن؟
3- با چه برنامه اي و چه جزئياتي (شبيه 360) كپي خور ميشه يا كلا برنامش چجوريه بايد كابل كشي بشه يا دگ و فنگهاي ديگش؟
4- الان بيشتر سايتها دارن بازيهاشو به مبلغ بين 180 هزار تا 250 هزار تومان ميفروشن
4-1- اگر بلوري كه هستش بلوري خام قيمتش 3000 تومن اونهم جنس درجه 2 به اسم تايوان ولي امارات چون خودم بيش از 1000 تا بلوري سه بعدي دارم و قيمت دستمه اگر رايت ميشه نهايتش ميشه 20 هزار تومن نه 200 هزار تومن
4-2- من فكر كنم دوستاني هم كه دانلود ميكنن مشكل دانلود رو اينجوري حل كنن مثل بعضي سايتهاي تورنت سرور اصلي فايل تورنت هستش بگيرن يك پكيج شبونه همراه اول 22 گيگي هم بخرن و نهايتا توي 3 شب با 18000 تومن دانلودش كنن و يك بلوري رايتر بين 200 تا 300 پايونير هم بخرن يا ال جي كه حداقل 4000 حلقه رايت ميزنه و يك بلوري خام كه سرجمع با احتساب عملكرد بلوري رايتر 50 تومن نميشه پس اين قضيه چند صد هزار تومن واقعا چيه؟
من خودم بالاي 4 ترابايت بازي 360 دارم ولي هر چي سرچ ميكنم هم فارسي هم انگليسي نفهميديم اين قضايا چي هستن؟

ممنون يكي هم يك كوچولو ساده بگه من هم بفهمم

كنسول ايكس باكس وان اصلا هك نشده و اين بازي ها اريجينال هستن به اين قيمت (60$)

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
كنسول ايكس باكس وان اصلا هك نشده و اين بازي ها اريجينال هستن به اين قيمت (60$)

پس حدث من درست بودش كه هيچ مرجعي وجود نداره يعني اگر بازيها اريجينال هستند پس خود كنسول هم اريجينال پك فول ديگه؟
چرا كسي جاي اين 200 هزار تومن خودش دانلود نميكنه خيلي سادس
از راهنماييتون ممنون آقاي ارشياي عزيز

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
پس حدث من درست بودش كه هيچ مرجعي وجود نداره يعني اگر بازيها اريجينال هستند پس خود كنسول هم اريجينال پك فول ديگه؟
چرا كسي جاي اين 200 هزار تومن خودش دانلود نميكنه خيلي سادس
از راهنماييتون ممنون آقاي ارشياي عزيز

ببين دوست عزيز كنسول كاملا اريجينال هستش و بازي ها هم همينطور. شما ميتوني بازي رو دانلود كني و بريزي تو دستگاه ولي چون اريجينال هستش اجازه بازي رو به شما نميده و بايد خريده باشي تا بتوني اجرا كني.

خواهش ميكنم.
در ضمن آرشيا هستم :d

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
ببين دوست عزيز كنسول كاملا اريجينال هستش و بازي ها هم همينطور. شما ميتوني بازي رو دانلود كني و بريزي تو دستگاه ولي چون اريجينال هستش اجازه بازي رو به شما نميده و بايد خريده باشي تا بتوني اجرا كني.

خواهش ميكنم.
در ضمن آرشيا هستم :d

آرشيا
در كل ممنون -

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید

سینا جان بچه ها که گفتن هاردت حتمی باید بیشتر از 256 گیگ و usb3 باشه من خودم همراه دستگاه این هارد گرفتم خیلی خیلیم راضیم به نظرم بهترین انتخاب باشه قیمتشم خوبه
هارد دیسک ضد آب و ضد ضربه ای دیتا HD710 | USB 3.0 |

برایه استفاده هم با pcاینجا کامل توضیح داده منم امتحان کردم راحت جواب داده
http://forum.bazicenter.com/thread98657/
فقط یه تجربه شخصی من اولین بار که از هارد خواستم استفاده کنم 900 گیگ توش دیتایه بازی خریده بودم وصل کردم به دستگاه متاسفانه هیچی نشون نمیداد!بعد یزره انگلک کردم متاسفانه هارد فرمت شد 900 گیگ دیتام پرید بعد فهمیدم برایه اولین بار اگر میخوای بازیا نشون بده باید به اینترنت وصل باشید باز هزینه کردم دوباره دیتاها رو ریختم اینبار که خواستم از pcاستفاده کنم با اون برنامه بالا متاسفانه pc از usb3 پشتیبانی نمیکرد تا از xbox mode با برنامه بهpc mode تقییر دادم سیستم هنگ کرد دیگه با هارد بالا نمیامد دوباره مجبور شدم هاردم فرمت کنم و سه باره باز برایه دیتا به خرج اوفتادم،این مساءل کوچک ریز در نظر داشته باش

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
اشتباه نکن پاسپورت یک ترا بگیر 200 تومن خودت رو راحت کن هاردای واقعا خوب با عمر بالاییه
این نظرسنجیه این تاپیک نمیخواد عوض بشه؟!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر