همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
شاتل هنوز شبانه تا سقف 340 کیلو از سرورهای خارجی دانلود میکنه؟

من تو سه ماه اخیر حدود 250 گیگ شبانه دانلود کردم هر ساعت پنج گیگ حدودا دان کرد برام البته وسط چهل گیگ دانلود باید چند روز استراحت بدی

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
من تو سه ماه اخیر حدود 250 گیگ شبانه دانلود کردم هر ساعت پنج گیگ حدودا دان کرد برام البته وسط چهل گیگ دانلود باید چند روز استراحت بدی
پس شما فقط شبانه دانلود نمیکنید
چون سرعت شب محدوده به 300 و نمیشه ساعتی 5 گیگ گرفت

shahramcat

کاربر سایت
Sep 24, 2006
106
سلام

دوستان من دقیقا اطلاع ندارم دستگاه من کدوم ریجن و سال ساخت کی هست ! کلا میشه ازروی عکس زیر به من اطلاع بدید ؟
کدوم ریجن تو ایران بهتر هست کلا ؟
ممنون

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
سلام

دوستان من دقیقا اطلاع ندارم دستگاه من کدوم ریجن و سال ساخت کی هست ! کلا میشه ازروی عکس زیر به من اطلاع بدید ؟
کدوم ریجن تو ایران بهتر هست کلا ؟
ممنون

ریجن که از مستقیم بودن برق کنسول معلوم میشه اگه مستقیمه ریجن دو و اگه ترانس میخواد ریجن یکه نکته بعدی اینه که ایکس باکس وان ریجن free هست تاریخ کنسول هم پشت خود کنسول زده

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
امروز تو سایت xbox.com بودم بعد جالبیش اینه که اونجا هنوز هم عکس fable legends هنوز حذف نشده !! یکم دیگه به نظرم غیر عادی داره میشه بعضی وقتا فکر می کنم واقعا xbox رو ول کردن !

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,896
نام
حسين
هارد داخلی وان از چه مدلی هست ؟! فرضا میشه توی بازار یه هارد همین مدل با ظرفیت بیشتر تهیه و جایگزین هارد فعلی کرد ؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام دوستان.
من چنند روزه نمیتونم به هیچ وجه وارد لایو بشم با وان - با آسیا تک و ایرانسل ههم امتحان کردم
جالب اینه میشه دانلود کنم بازی ولی استور و بازی آنلاین و ... نمیشه

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
منم الان 4-5 روز که نمی تونم از لایو چیزی دانلود کنم!همش stop installation میده
راحت میشه بازی کردا اما دانلود نه،خیلی مسخرست.هر سری یک مشکل

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
منم الان 4-5 روز که نمی تونم از لایو چیزی دانلود کنم!همش stop installation میده
راحت میشه بازی کردا اما دانلود نه،خیلی مسخرست.هر سری یک مشکل
من اصلا نمیتونم وصل بشم به one .
نمیدونم چرا اینطوری شده . شما میتونید وارد بشید ؟
اینترنتتون چیه ؟

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
من اصلا نمیتونم وصل بشم به one .
نمیدونم چرا اینطوری شده . شما میتونید وارد بشید ؟
اینترنتتون چیه ؟
اره به راحتی به لایو کانکت میشه،انلاین هم میشه راحت بازی کرد اما نمی تونم بازی Division رو دانلود کنم الان 5 شبه که همش installation stop میده
اینترنتم هم شهراد شبکیه هستش.جالب اینکه یک سری از isp ها این مشکلو اصلا ندارن مثل شاتل که دوستم داره و مشکلی نداره

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
اره به راحتی به لایو کانکت میشه،انلاین هم میشه راحت بازی کرد اما نمی تونم بازی Division رو دانلود کنم الان 5 شبه که همش installation stop میده
اینترنتم هم شهراد شبکیه هستش.جالب اینکه یک سری از isp ها این مشکلو اصلا ندارن مثل شاتل که دوستم داره و مشکلی نداره

الان حدود 8 روزه که این مشکل وجود داره و عملا دانلود کردن از لایو برای بعضی نت ها غیر ممکنه شده تا اینجا در بعضی شهرها مخابرات و اسیا تک مشکل دارن و شاتل و پارس هم من خودم تست کردن مشکلی نداره معلوم نیست چرا اینطور شده ولی همین قدر بگن دوستانی که شبی 8 تا 10 گیگ دان از لایو داشتن الان شده 2 تا 3 گیگ منم که شبی 6 گیگ میگرفتم الان شده بزور با 30 بار استاپ شدن 1تا1.5 گیگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر