همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
دوستان من داخل ستینگ اکانت خودم
MY HOME XBOX رو زدم پروفایل کسی دیگه ای هم رو کنسولم نبوده بعد فیفا که دیجیتالی گرفتم افلاین نمی اورد بعد دوباره MY HOME XBOX زدم درست شد افلاین بالا امد

حالا سوالم اینکه یعنی الان دوبا از لایسنس استفاده کردم؟

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
بازی cod aw آنلاینش چه طوره ؟ میشه 2 نفره با یه کنسول با دو تا دسته آنلاین بازی کنیم ؟
یا مثلا میشه 2 نفره توی یک تیم fifa 15 با دو تا دسته روی یه کنسول آنلاین بازی کنیم ؟
نیاز به چیز خاصی داره ؟
دوستان عزیز، شما که لایو بازی میکنید ، ماهانه چه قدر ترافیک اینترنت مصرف میکنید ؟ چون فک کنم بازی هایی مثل تایتان فال و فورزا و .... روزی 1 گیگ مصرف کنند البته 100% بستگی به مقدار بازی کردن داره ، واسه همین به عنوان مثال اگه بنده روزی 4 ساعت لایو بازی کنم ماهانه چند گیگ مصرف میشه ؟ و سوال بعدی اینکه واسه روزی حدود 4 ساعت ارزش داره پول اکانت گلد لایو بدم ؟ یا اصلا کلا لایو نیام بهتره ؟ سوال بعدی اینکه با اکانت لایو سیلور هم میشه آنلاین بازی کرد یا نه حتما باید گلد باشه ؟ اگه با سیلور میشه آنلاین بازی کرد پس اکانت گلد چه ویژگی هایی داره ؟
توی یه فروم بسیار معروف و معتبر دیدم که یکی از دوستان گلد 1 ماه ایکس باکس لایو رو به قیمت 10 هزار تومن میفروشه ، به نظرتون مشکوکه یا نه ؟ میگم نکنه ازش بخرم کد رو وارد کنم بن شم ؟ یا نکنه تقلبی باشه 2 روز هم کار نکنه، اخه قیمتش توی بعضی از سایت ها 27 تومنه .

آخرین ویرایش:

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
بین اینا کدومش

Assasians creed unity
Watch dogs**
Gta v

بین
Resident evil جدید
Dying light**
DEvil may cry جدید

بین
Fifa 15**
Pes 15

بین

Farcry 4
Battlefeild 4**
Cod adwance war

ستاره دارا اونایی ان که به نظرم خودم
بهترن

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
بازی cod aw آنلاینش چه طوره ؟ میشه 2 نفره با یه کنسول با دو تا دسته آنلاین بازی کنیم ؟
یا مثلا میشه 2 نفره توی یک تیم fifa 15 با دو تا دسته روی یه کنسول آنلاین بازی کنیم ؟
نیاز به چیز خاصی داره ؟
دوستان عزیز، شما که لایو بازی میکنید ، ماهانه چه قدر ترافیک اینترنت مصرف میکنید ؟ چون فک کنم بازی هایی مثل تایتان فال و فورزا و .... روزی 1 گیگ مصرف کنند البته 100% بستگی به مقدار بازی کردن داره ، واسه همین به عنوان مثال اگه بنده روزی 4 ساعت لایو بازی کنم ماهانه چند گیگ مصرف میشه ؟ و سوال بعدی اینکه واسه روزی حدود 4 ساعت ارزش داره پول اکانت گلد لایو بدم ؟ یا اصلا کلا لایو نیام بهتره ؟ سوال بعدی اینکه با اکانت لایو سیلور هم میشه آنلاین بازی کرد یا نه حتما باید گلد باشه ؟ اگه با سیلور میشه آنلاین بازی کرد پس اکانت گلد چه ویژگی هایی داره ؟
توی یه فروم بسیار معروف و معتبر دیدم که یکی از دوستان گلد 1 ماه ایکس باکس لایو رو به قیمت 10 هزار تومن میفروشه ، به نظرتون مشکوکه یا نه ؟ میگم نکنه ازش بخرم کد رو وارد کنم بن شم ؟ یا نکنه تقلبی باشه 2 روز هم کار نکنه، اخه قیمتش توی بعضی از سایت ها 27 تومنه .
من زیر ۲۷تومن جایی نتونستم پیدا کنم اما اگه اون ۱۰تومن واقعیی‌ باشه خیلی‌ بصرفه هست اگه باخبر شدید کسی‌ خرید و مشکلی‌ نداشته به ما هم بگید تا همین ۱۰تومانی و بخریم

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
باشه ، خودم دارم X1 میخرم و تا 1 هفته دیگه انشالله به دستم میرسه، اگه دیدم کسی ازش نخرید خودم دست به کار میشم و یه دونه ازش میخرم و تست میکنم ، خطرناک که نیست ؟!! احتمال داره کلا کسنولم بن بشه یا نه فقط امکان اره اکانتم بن بشه ؟

- - -ویرایش - - -

من زیر ۲۷تومن جایی نتونستم پیدا کنم اما اگه اون ۱۰تومن واقعیی‌ باشه خیلی‌ بصرفه هست اگه باخبر شدید کسی‌ خرید و مشکلی‌ نداشته به ما هم بگید تا همین ۱۰تومانی و بخریم
یعنی از بین اون همه سوالی که من پرسیدم فقط باید به همون قسمتی جواب بدی که یه نفعی برا خودتون هم داره ؟ ناراحت نشی ، ولی خداییش یه صفحه تایپ کردم ولی به همون یه خط آخر جواب دادی

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
باشه ، خودم دارم X1 میخرم و تا 1 هفته دیگه انشالله به دستم میرسه، اگه دیدم کسی ازش نخرید خودم دست به کار میشم و یه دونه ازش میخرم و تست میکنم ، خطرناک که نیست ؟!! احتمال داره کلا کسنولم بن بشه یا نه فقط امکان اره اکانتم بن بشه ؟
واقعاً اطلاعاتی‌ تو این زمینه ندارم اما اگه کد رو از طریقه هک به دست آورده باشه خطرناکه شما میتونید از فروشنده بپرسید ببینید چی‌ پاسخ میده و ازش درخواست کنید که اسکن کد رو هم براتون ایمیل کنه اینجوری خیالتون راحت می‌شه اگه اسکن کد باشه مشکلی‌ نیست ببینید کسای دیگه که خریدن نظرشون چیه

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
بین اینا کدومش

Assasians creed unity
Watch dogs**
Gta v

بین
Resident evil جدید
Dying light**
DEvil may cry جدید

بین
Fifa 15**
Pes 15

بین

Farcry 4
Battlefeild 4**
Cod adwance war

بهترن

داداش نظرت از پهنا تو حلقم بتل چهار كه ديگه به درد نميخوره حتما فاركراي بگير
واقعا خجالت اوره اون بالا جي تي اي ستاره نداره اونو صد درصد بخر

Good luck !!!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
خب مشکل نصب آپیدت فورتزا حل شد هر چند ۱۰ گیگم از بین رفت:d
راه حل اینه که بهتره اول بازی رو آفلاین نصب کنید و بعد آنلاین بشید تا آپدیت صورت بگیره!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بین اینا کدومش

Assasians creed unity
Watch dogs**
Gta v

بین
Resident evil جدید
Dying light**
DEvil may cry جدید

بین
Fifa 15**
Pes 15

بین

Farcry 4
Battlefeild 4**
Cod adwance war

بهترن
Gta v
Daying light
Far cry 4
Fifa

پ ن دوستان برای نصب بازی ها اول افلاین نصب کنید بعدش انلاین بشیدو اپدیتشو نصب کنید اینطوری اصلا به مشکل بر نمیخورین

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین

- - -ویرایش - - -

یعنی از بین اون همه سوالی که من پرسیدم فقط باید به همون قسمتی جواب بدی که یه نفعی برا خودتون هم داره ؟ ناراحت نشی ، ولی خداییش یه صفحه تایپ کردم ولی به همون یه خط آخر جواب دادی

یه اکانت رو سایت xbox بساز برا امتحان اون کد رو اول اونجا وارد کن ببین کار می کنه یا نه و ببین مصلا دسترسی به امکانت گلد مثل games with gold داری یا نه .
کلا یه 10 نومن فدا میکنی ولی به نظرم ارزش دارره . البته یه احتمال هم هتس که اینا کد های توی کنسول ها رو می فروشن

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
مرسی که چند نفر جواب سوالمو دادن که کلا فهمیدم fifa 15 و gta v. و farcry و dying light

خب حالا غیر این چهار پنج تا بازیه دیگه ای هست که ارزش 200 هزار تومن هزینه رو داشته باشه؟

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
:|
- - -ویرایش - - -

عزیز جان شما اگه کمی‌ دقت کنی‌ میبینی‌ جواب بقیه سوالاتو تو تاپیک دیگه بهت داده بودم
شما این سوال و تو ۲تا تاپیک عنوان کرده بودی من جواب اون سوالارو اونجا بهت دادم ...:|
http://forum.bazicenter.com/thread85273/page6/

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
کاش میشد بازی ها رو به صورت دیجیتالی از استور مایکرو خریداری کرد و همونجا توسط IDM دانلود کرد سپس توسط فلش به ایکس باکس وان انتقال داد.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من شبا دانلودم رایگانه، میتونم هر شب از ساعت 1 تا 7 صبح بذارم بازی آپدیت شه و pause کنم و ادامه آپدیت رو بذارم واسه شب بعدی ؟ یا نه باید یکسره آپدیت بشه و قابلیت pause & resume نداره ؟
واسه آنلاین بازی کردن یه بازی باید حدود 20 30 گیگ آپدیت کنیم که اگه اینترنت محدود داشته باشیم که کلی هزینش میشه و اگه نا محدود داشته باشیم اینقدر سرعتش پایینه که 1 ماه آپدیت بازی طول میکشه . مثل ps4 نمیشه دیتای بازی ها رو خریداری کرد و انقال داد به هارد ایکس باکس ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر