همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
اگر که بازی رو در حالت Instant On گذاشتی دانلود کنه و حجمت تموم شد نگران نباش هر چی دانلود دم دستش هست واست آپدیت کرده ! :d
البته میگم اگر این مدلی گذاشته باشی واسه دانلود ...
چون کنسول زمانی که روی Instant on هست و خاموش میکنی غیر از دانلودی که داره انجام میشه , اگه واسه بازیهای دیگه و App ها آپدیت اومده باشه ترتیب دانلود اونارو هم میده :d

- - -ویرایش - - -

شما تا کارت اعتباری معتبر نداشته باشی ( Credit Card ) نمیتونی از اون گلد یک ماهه استفاده کنی ;)
اگه اکانتمو مثلا ۲ ۳ دلار شارژ کنم می‌شه از این ۱ماه رایگان استفاده کرد ؟ اونجا که ازم کردیت کارت می‌خواد گزینه کانفیرم اضافه می‌شه آیا ؟ چون تو یکسری تاپیکا خوندم بچها برای گرفتن بازی و dlcهای رایگان اینکار و انجام میدن ...
الان این ۱ماه گلد زده ۰ $...حالا اگه ۲ ۳ دلار شارژ کنم اون موقع چی‌ می‌شه کانفیرم کرد ؟

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
کسی از دوستان داوطلب نمیشه این گروه وایبرو استارت بزنیم
هم اینجوری به جواب سوالاتمون سریع تر میرسیم...هم از محیط های سونی محوری فاصله میگیریم ....حالا برای شروع باید تاپیک زد چیکار باید کرد؟

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
اگه اکانتمو مثلا ۲ ۳ دلار شارژ کنم می‌شه از این ۱ماه رایگان استفاده کرد ؟ اونجا که ازم کردیت کارت می‌خواد گزینه کانفیرم اضافه می‌شه آیا ؟ چون تو یکسری تاپیکا خوندم بچها برای گرفتن بازی و dlcهای رایگان اینکار و انجام میدن ...
الان این ۱ماه گلد زده ۰ $...حالا اگه ۲ ۳ دلار شارژ کنم اون موقع چی‌ می‌شه کانفیرم کرد ؟
نه نمیتونی !!!
تنها راه موجود گرفتن کردیت کارت هست که اونم هزینش از هزینه ی یه ماه گلد بیشتر میشه ;) تازه یه چیز پی ان هم میخواد برای وارد کردن
کلا بیخیالش شو

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
بچه ها یه سوال...چطوری میتونم یه فیلم با زیرنویس رو xbox ران کنم؟چند بار سعی کردم هم اسم فیلم و زیرنویس یکی کردم هم با mkvmarge امتحان کردم هیچکدوم جواب نداد... :/
دوستان کسی راه حلی نداره؟خیلی مسئله مهمیه :d

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,896
نام
حسين
دوستان کسی راه حلی نداره؟خیلی مسئله مهمیه :d
خیلی دنبال این مسئله بودم خودم ولی متاسفانه راهی وجود نداره در حال حاضر..

ولی خداییش اگه میشد روی اکس باکس وان فیلم رو همراه با زیرنویس فارسی دید کلا دیگه همه ی دیوایسای خونه رو میبوسیدم میزاشتم کنار و تمام کارام با اکس باکس انجام میدادم :D

البته به نظرم به زودی همچین قابلیتی عملی میشه به خصوص با اومدن ویندوز 10 ...

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
یک سوال نوبانه داشتم میدونم تکراری هست ولی باز ببخشید
الآن store x1 برا ایران ***** هست تا اینجا خوب مشکلی نیست:d مشکل اونجاست که من نفهمیدم از طریق xbox.com دقیقا چی ر میشه خرید شنیده بودم dlc ها ر نمیشه به این طریق خرید و راهی جز شیر کردن *** نیست درسته؟
بازی های آنلاین مثل fm h2 ر بعضی ها مشکل داشتن تو ایران برای نتشون هست یا مشکل تحریم هست
در آخر میخواستم بدونم کدوم ایالت آمریکا مالیات نمیگیره شنیده بودم مثلا اگه کار 20$ بگیری و وارد کنی یکم ازش به خاطر مالیات کم میشه :d
ممنون میشم بکی جواب بده:d:x

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
یک سوال نوبانه داشتم میدونم تکراری هست ولی باز ببخشید
الآن store x1 برا ایران ***** هست تا اینجا خوب مشکلی نیست:d مشکل اونجاست که من نفهمیدم از طریق xbox.com دقیقا چی ر میشه خرید شنیده بودم dlc ها ر نمیشه به این طریق خرید و راهی جز شیر کردن *** نیست درسته؟
بازی های آنلاین مثل fm h2 ر بعضی ها مشکل داشتن تو ایران برای نتشون هست یا مشکل تحریم هست
در آخر میخواستم بدونم کدوم ایالت آمریکا مالیات نمیگیره شنیده بودم مثلا اگه کار 20$ بگیری و وارد کنی یکم ازش به خاطر مالیات کم میشه :d
ممنون میشم بکی جواب بده:d:x
***** نیست ولی تحریمه :d
برای خرید از استور لایو فقط کافیه یه گیفت بخری و *** رو روشن کنی هم میتونی بازی خریداری کنی هم میتونی dlc هارو بگیری مشکلی نیست ;)
ایلات آلاسکا مالیات نمیگیره :D
مولتی پلیر هم ربطی به تحریم نداره اونطور که میدونم احتمالا مشکل نتشون بوده ;)

- - -ویرایش - - -

کوشان من نمیدونم ولی هم فلش یا هارد رو به،خوده تلوزیون وصل کنی که خیلی راحت تره با زیرنویس هم اجرا میشه
والا علی با TV امتحان کردم زیرنویس هم اومد ولی وحشتناک هم کیفیتش بد بود هم فونتش بد بود هم خیلی ریز بود :d

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
برای خرید از استور لایو فقط کافیه یه گیفت بخری و *** رو روشن کنی هم میتونی بازی خریداری کنی هم میتونی dlc هارو بگیری مشکلی نیست ;)
میخواستم بدونم نمیشه از طریق سایت xbox.com (منظورم ای نیست که *** شیر کنیم رو کنسول:d) dlc ها ر خرید

amirlord

کاربر سایت
Mar 8, 2015
5
نام
Amir Akhgar
سلام دوستان.

بنده احتمالا میخوام xbox one بگیرم.
چند تا سوال،

همچنان اتصال به اینترنت اجباری هست؟
به جز کنسول باید ۲۰۰ تومن یک اداپتور بگیرم؟
بازی دست دوم هم میشه روی دستگاه پلی کرد؟
در زمان خرید به چه مواردی باید توجه کنم؟

ممنونم.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,896
نام
حسين
سلام دوستان.

بنده احتمالا میخوام xbox one بگیرم.
چند تا سوال،

همچنان اتصال به اینترنت اجباری هست؟
به جز کنسول باید ۲۰۰ تومن یک اداپتور بگیرم؟
بازی دست دوم هم میشه روی دستگاه پلی کرد؟
در زمان خرید به چه مواردی باید توجه کنم؟

ممنونم.

اتصال به اینترنت اجباری نیست

بستگی به ریجن کنسول باید واسش اداپتور تهیه کنید که اداپتور قیمتش 200 تومن هم نیست ولی شما ترجیحاً ریجن 2 پال بگیرید که نیازی به اداپتور جداگانه نداره و شما میتونی مستقیماً به برق بزنید !

بازی دست دوم هم میشه اجرا کرد روی کنسول

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
cod aw رو میشه با چند تا دسته چند نفره به صورت آفلاین روی یه دستگاه بازی کرد ؟ split screen
farcry 4 چی ؟ میشه دو نفره coop به صورت آفلین بازی کرد ؟ توی x360 که میشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر