همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

mehdi_devil

کاربر سایت
Jun 11, 2008
18
دوستان من تازه دستگاه گرفتم battel رو گذاشت نصب کنه ولی نزده چقدرش نصب شده یا چقدرش مونده ایا بازی خرابه یا کلا موقع نصب نمیزنه که چقدرش مونده فقط همینطوری زده install:|

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
اقا موندم سر چند راهی.یه مسلمون بیاد راهنماییم کنه.
بخوام سه تا گیم بگیرم،چی بگیرم؟
البته مولتی پلیر خیلی برام مهمه.
Titanfall
COD
GTA V
البته Halo هم هست ولی چون فعلا یه مقدار مولتیش مشکل داره (و یه آپدیت 15-20 گیگی هم داره) پیشنهاد نکردم.

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
Titanfall
COD
GTA V
البته Halo هم هست ولی چون فعلا یه مقدار مولتیش مشکل داره (و یه آپدیت 15-20 گیگی هم داره) پیشنهاد نکردم.
جی تی ای که رو ۳۶۰ تمومش کردم،یعنی ارزش داره دوباره بخرم؟
تایان فال هم که میگن نت خیل خفنی می خواد.
کال اف جدید هم که میگن تخیلی شده و اصلا طرفدار نداره.
من تو نسل قبل بیشرین گیمی که انجام دادم سری فیفا بوده و کال اف ولی اینبار از هیچکدومش تعریف نمیکنن.

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
آقا یه عدد انسان پیدا نمیشه یه راهی بگه مشکل ما حل بشه؟! :D
یه بار دیگخه هم پرسیده بودم
من تو فیفا 15 هز چی تو سیزن و آلتیمیت سرچ میزنم هیچ کسی رو پیدا نمیکنه! :(
دقیقا هیچکی!
فقط پروکلاپ میاره
طرح گیم رو هم فعال کردم ولی بازم نمیشه
*تو فرندلی هیچ مشکلی ندارم

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
برادران یکی زحمت بکشه یه تاپیک در مورد این قضیه تست استحکام کنسول که بین x1 وps4 انجام شد بزنه همه بدونن قضیه چی بوده! حالا اگه ps4 برنده میبود !!100 جا خبرش رو به هر شکل و طریقی میزدن ولی نوبت کنسول مظلوم مایکروسافت که میشه همه خوابشون میبره:d

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
برادران یکی زحمت بکشه یه تاپیک در مورد این قضیه تست استحکام کنسول که بین x1 وps4 انجام شد بزنه همه بدونن قضیه چی بوده! حالا اگه ps4 برنده میبود !!100 جا خبرش رو به هر شکل و طریقی میزدن ولی نوبت کنسول مظلوم مایکروسافت که میشه همه خوابشون میبره:d

با اينكه XONE دارم ولي اخه اين چيز مهمي برا گيمرا نيست

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
تاپیک بزنیم ریا میشه. :d
بذار نگه داریم به موقع ـش. یهو یه وقتی کل کل شد کلیپ رو میزنی تو دهن طرف مقابل. :d
با اينكه XONE دارم ولي اخه اين چيز مهمي برا گيمرا نيست
البته اینکه کنسول اینقدر مقاوم هست قطعا نکته ی مثبتی ـه و برای عده ای مهمه که بدونن با یه افتادن کنسول به فنا نمیره. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر