همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
آقا تو فیفا 15 ما هرچی سرچ تو سیزن و FUT میزنیم هیچی پیدا نمیکنه!
تو 360 همچین چیزایی نبود! :|
بالای 50 بار سرچ کردم دریغ از یک دفعه!
نتمم زیاد بد نیس،پینگم 250 ه سرعت دانلودمم هم حدودا 150
این مشکل فقط برا منه یا بقیه هم دارن اینو؟
ربطی به نت شما نداره. احتمالا تازه شروع کردید به بازی کردن با Ultimate. سرورهای XBOX از یک طرف خیلی خلوته از طرفی شما هم اگه تازه تیم ساخته باشید، چون تعداد کسانی که تیم جدید ساختن و هم سطح شما هستند خیلی کمتره نسبت به سایر سطوح. وگرنه توی Season با تیم های درجه یک مثل رئال یا بارسا این مشکل نیست.
البته این سرورا اینقدر خلوته که اگه توی سیزن تیمهای درجه دو مثل ایتالیا رو انتخاب کنید هم احتمالا کسی پیدا نشه که باهاش بازی کنید

آخرین ویرایش:

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
ربطی به نت شما نداره. احتمالا تازه شروع کردید به بازی کردن با Ultimate. سرورهای XBOX از یک طرف خیلی خلوته از طرفی شما هم اگه تازه تیم ساخته باشید، چون تعداد کسانی که تیم جدید ساختن و هم سطح شما هستند خیلی کمتره نسبت به سایر سطوح. وگرنه توی Season با تیم های درجه یک مثل رئال یا بارسا این مشکل نیست.
البته این سرورا اینقدر خلوته که اگه توی سیزن تیمهای درجه دو مثل ایتالیا رو انتخاب کنید هم احتمالا کسی پیدا نشه که باهاش بازی کنید

اتفاقا خودم همچین فکری رو کردم برا همین رفتم تو سیزن،اتفاقا تیم های درجه یک مثل رئال و بارسا رو برداشتم ولی هر دفعه میگه پیدا نشد یا طرف مقابلت لفت داد و زیرش هم مینویسه احتمالا به خاطر اینه که نت شما اوپنه و برا اینا که سرچ میکنی موردیته!(البته این پیغامو تو سیزن فقط میده)

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
اتفاقا خودم همچین فکری رو کردم برا همین رفتم تو سیزن،اتفاقا تیم های درجه یک مثل رئال و بارسا رو برداشتم ولی هر دفعه میگه پیدا نشد یا طرف مقابلت لفت داد و زیرش هم مینویسه احتمالا به خاطر اینه که نت شما اوپنه و برا اینا که سرچ میکنی موردیته!(البته این پیغامو تو سیزن فقط میده)

خطای Opponent Not Found یعنی کسی پیدا نشده که باهاش بازی کنی و ربطی به اینترنت نداره.
ولی خطای NAT مربوط به اینترنتتون میشه و باید NAT رو باز کنید

amir_picaso

کاربر سایت
Feb 29, 2012
52
دوستان یه سوالی دارم

من بازی Suset Overdrive-Day one رو خریدم. بازی رجین 1 هستش ولی کنسولم رجین 2 و اکانتم انگلیس هستش. میتونم کد day one داخل بازی رو وارد کنم؟

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
خطای Opponent Not Found یعنی کسی پیدا نشده که باهاش بازی کنی و ربطی به اینترنت نداره.
ولی خطای NAT مربوط به اینترنتتون میشه و باید NAT رو باز کنید

میدونم داداش!
مشکل اینه که میگه نت تو بازه مال بقیه مودریته!

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
سلام دوستان ، اگه يكي از رفقا يه بازي رو دانلود كرده باشه و منم حجم بازي رو بخوام ميتونه بريزه از رو وان رو هارد و بده من و من از هارد بريزم رو وان ؟؟؟

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
دوستان گیم هایی که بین اکسباکس و ویندوز مشترک هست رو میشه مولتی پلایر آنلاین با هم بازی کرد؟؟
یعنی COD رو یکی تو ویندوز و یکی تو اکسباکس با هم آنلاین بازی کنن؟؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
سلام دوستان ، اگه يكي از رفقا يه بازي رو دانلود كرده باشه و منم حجم بازي رو بخوام ميتونه بريزه از رو وان رو هارد و بده من و من از هارد بريزم رو وان ؟؟؟

برادر نمیدونم تحقیق کن اگر دیدی میشه اینجا هم اعام کن ما هم بدونیم

آقا جریان چیه چند روزه نمیتونم آنلاین بازی کنم فیفا 15 رو
کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟!!!!

اخوی مشکل خاصی که من تو انلاین بازی کردن ندارم شاید مشکل از نت خودت باشه احتمالا

دوستان گیم هایی که بین اکسباکس و ویندوز مشترک هست رو میشه مولتی پلایر آنلاین با هم بازی کرد؟؟
یعنی COD رو یکی تو ویندوز و یکی تو اکسباکس با هم آنلاین بازی کنن؟؟

نه داداش نمیشه زد . cod روی استیم عرضه میشه برای ویندوز و نسخه وان هم ا live پیشتیبانی میکنه . کراس نمیشه کرد بین این دو پلتفرم

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
گذاشتم اپديت فورزا دانلود كنه تاصبح روشن باشه كه مشكلى نيست؟

نه داداش مشکلی نیست ساختن برای همین که روشن باشه دیگه :d. کلا پیشنهاد شخصیم فورزا همیشه انلاین بازی کن انلاین بازی کردنش لذت خیلی لذت بخش تر هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر