همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
آقا من متاسفانه طی یک عملیات خفن ایکس باکس 360 مدل الایت 2010 120 گیگ به همراه کینکت و یه دسته اضافه به قیمت 600 هزار تومان فروختم :(
به نظرتون قیمت مناسبی فروختم یا نه ؟
راستی xbox one الان در دبی عرضه رسمی شده آیا با این شرایط قیمت دستگاه کمتر میشه یا نه ؟ میخوام one بخرم ولی هنوز منتظرم قیمتش پایین بیاد :|

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
آقا من متاسفانه طی یک عملیات خفن ایکس باکس 360 مدل الایت 2010 120 گیگ به همراه کینکت و یه دسته اضافه به قیمت 600 هزار تومان فروختم :(
به نظرتون قیمت مناسبی فروختم یا نه ؟
راستی xbox one الان در دبی عرضه رسمی شده آیا با این شرایط قیمت دستگاه کمتر میشه یا نه ؟ میخوام one بخرم ولی هنوز منتظرم قیمتش پایین بیاد :|
داداش ولی با معذرت مفت دادی رفت دستگاه رو به نظرم الان الایت تمیز باشه به نظرم میشه 550-600 فروخت 250 هم کینکت حساب کنیم دسته کم میشه 850 ت
والا قیمت ها که پایین اومد یه مقدار ولی بعد تابستون فکر کنم باز 100-200 ت پایین تر بیاد شما اگه عجله نداری صب کن بعد تابستون بگیر البته قیمت بدون کینکت نسبت معقول هست ولی با کینکتش اکثر جاها قیمت بالا میدن

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
دوستان بالاخره ايكس باكسو خريدم و فردا به دستم ميرسه فقط يه سوال پروفايلو كه منتقل كنيم از روي 360 پاك ميشه ؟ يعني نميشه رو دو دستگاه باشه ؟

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
يعني ميشه مثلا ده نفر با يه پروفايل كه گلد هست انلاين بزنن ، يعني پول يه گلد بدن ولي روي ده تا دستگاه مثلا استفاده بشه ؟

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
يعني ميشه مثلا ده نفر با يه پروفايل كه گلد هست انلاين بزنن ، يعني پول يه گلد بدن ولي روي ده تا دستگاه مثلا استفاده بشه ؟
نه دیگه اونجوری نمیشه!اگه اونجوری بود که دیگه کسی Gold نمی خرید یکی می خرید برای همه Share می کرد
نکته دیگه ام اینه که یه پروفایل فقط ماله یه نفر و یه کنسول هست(این که میشه هم تو One داشته باشی هم تو 360 بخاطر تفاوت نسلشون وگرنه نمیشه با 10 تا پروفایل مشترک همزمان آنلاین بازی کرد)
گلد فقط رو 2 نفر Share میشه

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,435
سلام
میگم این درسته که کنسول مشکل فریز داره؟ و تو اجرا بازیها زیاد خوب عمل نمیکنه؟!!!!!!!!!
دیشب دوستم گفت دامادشون این مشکل داره دستگاهش و چند نفر دیگه :| یا همین طوری چیزی در کرده ؟؟

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
سلام
میگم این درسته که کنسول مشکل فریز داره؟ و تو اجرا بازیها زیاد خوب عمل نمیکنه؟!!!!!!!!!
دیشب دوستم گفت دامادشون این مشکل داره دستگاهش و چند نفر دیگه :| یا همین طوری چیزی در کرده ؟؟

تو دستگاه هاي توليد 2013 ديده شده ولي 2014 نه
بايد قبلش به فروشنده بگي برات همه اينارا تست كنه كه مشكلي نداشته باشه ربطي هم به xbox ياps بودن نداره

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام
براي من كه تا به امروز فريز نكرده و نديدم كسي هم كنسولش فريز كنه، فقط بعضي وقت ها موقع اجرا BF4 بازي كرش مي كنه و با دوباره اجرا كردن بازي، درست ميشه و ربطي هم به كنسول نداره اين مشكل :d

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
سلام
برای من که تا حالا به هیچ عنوان نشده و نشنیدم این مشکل برای کسی هم پیش بیاد:bighug:

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,435
براي من كه تا به امروز فريز نكرده و نديدم كسي هم كنسولش فريز كنه، فقط بعضي وقت ها موقع اجرا BF4 بازي كرش مي كنه و با دوباره اجرا كردن بازي، درست ميشه و ربطي هم به كنسول نداره اين مشكل :d
پس بخریم با خیال راحت ؟؟

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
دوستان امروز دموی فیفا 15 گذاشتن برا دانلود و من میخوام بزنم دانلود صفحه باز میشه و میگه ادد کریدت کارت و کارت اعتباری میخواد در صورتی که رایگانه .بقیه بازیا مثل nhl v thief v nba v .... کل بازیهایی که دمو قابل بازیشون واسه دانلود موجوده هیچ مشکلی نداره و راحت وقتی میزنم روی get it free میاد برا دانلود.
اما نمیدونم فیفا 15 چرا مشکل داره.بالاشم نوشته 0.00$.
لطفا راهنمایی کنید دوستان.

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان امروز دموی فیفا 15 گذاشتن برا دانلود و من میخوام بزنم دانلود صفحه باز میشه و میگه ادد کریدت کارت و کارت اعتباری میخواد در صورتی که رایگانه .بقیه بازیا مثل nhl v thief v nba v .... کل بازیهایی که دمو قابل بازیشون واسه دانلود موجوده هیچ مشکلی نداره و راحت وقتی میزنم روی get it free میاد برا دانلود.
اما نمیدونم فیفا 15 چرا مشکل داره.بالاشم نوشته 0.00$.
لطفا راهنمایی کنید دوستان.
نمی دونم چه مشکلیه الان من دارم دانلود می کنم رو 70%ـــــه تو فروم EA ام گشتم کسی همچین مشکلی نداشت و همه دانلود کردن
شما ها چقد بدشانسید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر