همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Looking for

کاربر سایت
Aug 11, 2014
223
نام
علي
خيلي ممنون بابت پاسختون فقط دو تا سوال ١ : اكثر فروشنده ها تو شهرم بدون كينكت دارن بنظرتون من بدون كينكت كه به قيمت واقعي الان نزديك تره بگيرم بعد يه كينكت ( كينكت جدا مياد احتمالا؟!)
سوال ٢: وضعيت لايو چطوره ميخوام ببينم طوري هست بتوني راحت فرند ايراني پيدا كني كه وان داره ؟ يعني چقد فرند ايراني داريد كه وان داره ؟

ممنون رفقا

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
خيلي ممنون بابت پاسختون فقط دو تا سوال ١ : اكثر فروشنده ها تو شهرم بدون كينكت دارن بنظرتون من بدون كينكت كه به قيمت واقعي الان نزديك تره بگيرم بعد يه كينكت ( كينكت جدا مياد احتمالا؟!)
سوال ٢: وضعيت لايو چطوره ميخوام ببينم طوري هست بتوني راحت فرند ايراني پيدا كني كه وان داره ؟ يعني چقد فرند ايراني داريد كه وان داره ؟

ممنون رفقا

بله کینکت جدا میاد ولی وقتی بیاد به احتمال زیاد قیمتش بین 400 تا 700 باشه ( بسته به اینکه خود مایکرو روش چه قیمتی بزاره )
برا مورد دومم که میتونید از بچه های همین فروم شروع کنید و بعد دوستان اون ها که وان دارند و به دوستاتون اضافه کنید اینجوری خیلی راحت میتونید دوست ایرانی پیدا کنید .

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
سلام :d
کینکت خالی برای ایکس وان وارد بازار ایران شده ؟
بعد جای هست تو تهران بازی کرایه بده( اگه اره تو پروفایل بیاید ممنون) ؟:d

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,347
سلام دوستان عزیزl-)
من از کنسول xbox one خوشم اومده ولی چیز زیادی از این کنسول بارم نیست خواهشن عزیزی که تجربه ی شخصی داره جواب منو بده:-b! خوب شاید سوالم تکراری باشه ولی برای خرید نیاز دارم که بدونم ممنون میشم جوابم بدید دقیق
سوال اول : کنسول رو میخام بدون کینکت بخرم چه ریجنی بگیرم! کلا بهترین ریجن چی هست(بدون کینکت)! کدوم ریجن کمترین خرابی رو داشته؟
سوال دوم : آیا برای بازی کردن نیاز به وصل بودن اینترنت میباشد؟! آخه چند وقت پیش یه خبر خوندم که xbox نیاز داره به نت برای بازی کردن؟!!!
سوال سوم : کلا موقع خرید به چه نکاتی دقت کنم!؟ سال خرید مهمه!؟
سوال چهارم : حجم آپدیت های خود کنسول چقدره؟! و حجم آپدیت های بازی هاش چقدره!؟
سوالم پنجم : از خرید کنسول xbox one پشیمون نیستید!؟ صادق باشید:d
سوال ششم : بازی های xbox one آیا نیاز داره که حتما با ریجن کنسول ست باشه !؟ برای dlc چطور؟! یا بازی ها همه فری هستند!؟
سوال هفتم : زمانی که من 360 خریدم دهنم سرویس شد با قزیه ی نوع مدل مادربورد مانند جسپر ، فاکون و ... آیا xbox one هم اینطوری هست!؟ اگر اره کدوم مادربورد بهتره؟!
ممنون بخشید که زیاد شد:-*

آخرین ویرایش:

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
سلام دوستان عزیزl-)
من از کنسول xbox one خوشم اومده ولی چیز زیادی از این کنسول بارم نیست خواهشن عزیزی که تجربه ی شخصی داره جواب منو بده:-b! خوب شاید سوالم تکراری باشه ولی برای خرید نیاز دارم که بدونم ممنون میشم جوابم بدید دقیق
سوال اول : کنسول رو میخام بدون کینکت بخرم چه ریجنی بگیرم! کلا بهترین ریجن چی هست(بدون کینکت)! کدوم ریجن کمترین خرابی رو داشته؟
سوال دوم : آیا برای بازی کردن نیاز به وصل بودن اینترنت میباشد؟! آخه چند وقت پیش یه خبر خوندم که xbox نیاز داره به نت برای بازی کردن؟!!!
ممنون
1-ریجن ها باهم تفاوت ندارن Xone خرابی خیلی خیلی کم داشته فرق ریجن 1 با ریجن 2 فقط در مقدار برق مصرفی هست که برای ریجن 1 110v چون سفارش آمریکاست باید براش یه ترانس مبدل110v به 220v تهیه کنی که قیمتش بیشتر از 50 تومن نمیشه ولی ریجن 2 نیازی به ترانس نداره
2-نه نیاز نداره
3-سال تولید مهم نیست ولی اگو تونستی 2014 بگیر تنها چیزی موقع خرید باید بهش دقت کنی یکی ترانس سالم و یکی قسمت براق کنسول نگاه کن که اگه خط وخش داشته باشه یعنی دسته دومه
4-معمولا 600 مگی ولی بستگی به آپدیت داره نمیشه گفت همشون همین حجم رو دارن درمورد بازی ها هم باید بگم به خود بازی ربط داره مثلا بازی مثل Ryse 9.5 Gig داره و بازی مثل Sniper Elite 16gig آپدیت داره ولی به خود بازی بستگی داره
5-برای چی باید پشیمون باشیم این کنسول All In One هست یعنی واقعا قابلیت هایی داره که اصلا از یه کنسول بازی انتظار نمیره مثلا قابلیت جدیدی که من براش پیدا کردم اینه که می تونی بدون هیچ دردسری از لپتاپت یا کامپیوتر بدون نیاز داشتن به نرم افزار یا سخت افزار توش آهنگ گوش کنی:)

آخرین ویرایش:

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,347
1-ریجن ها باهم تفاوت ندارن Xone خرابی خیلی خیلی کم داشته فرق ریجن 1 با ریجن 2 فقط در مقدار برق مصرفی هست که برای ریجن 1 110v چون سفارش آمریکاست باید براش یه ترانس مبدل110v به 220v تهیه کنی که قیمتش بیشتر از 50 تومن نمیشه ولی ریجن 2 نیازی به ترانس نداره
2-نه نیاز نداره
3-سال تولید مهم نیست ولی اگو تونستی 2014 بگیر تنها چیزی موقع خرید باید بهش دقت کنی یکی ترانس سالم و یکی قسمت براق کنسول نگاه کن که اگه خط وخش داشته باشه یعنی دسته دومه
4-معمولا 600 مگی ولی بستگی به آپدیت داره نمیشه گفت همشون همین حجم رو دارن درمورد بازی ها هم باید بگم به خود بازی ربط داره مثلا بازی مثل Ryse 9.5 Gig داره و بازی مثل Sniper Elite 16gig آپدیت داره ولی به خود بازی بستگی داره
5-خداوکیلی من بخاطر عشقی که به Xbox دارم هرچه قدر هم قابلیت هاش تو ایران قابل استفاده نباشه من بازم دوسش دارم اصلا برام مهم نیست:)
ممنون سوال های 6و7 هم جواب بده

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
سلام دوستان عزیزl-)
سوال ششم : بازی های xbox one آیا نیاز داره که حتما با ریجن کنسول ست باشه !؟ برای dlc چطور؟! یا بازی ها همه فری هستند!؟
ممنون بخشید که زیاد شد:-*
سوال اول: فرقی نمی کنه! تنها خرابی وان مربوط به خوندن دیسک بود که تو سری های اول بود الان مشکلی دیگه ندارند ولی اگه خواستیند بگیرید از جعبه سبزها بگیرید.
سوال دوم: خیر در ابتدا قرار بود به اینترنت نیاز باشه اما در حال حاضر به اینترنت نیاز نیست و بازی ها بصورت آفلاین میشه باهاشون بازی کرد.
سوال سوم: موقع خرید حتما از فروشنده بخواه که یک بازی رو جلوت تست کنه و شاهد باش که کنسول وارد بازی میشه، اگه ریجن یک خریدی ترانس بالای 300 وات حتما باید باشه و از خرید کنسول جعبه سیاه پرهیز کن. تولید هم هر چی جدیدتر باشه بهتره اما اگه 2013 هم خریدید اشکالی نداره.
سوال چهارم: 2 آپدیت آخری کنسول 2 گیگ حجمشون بود اما آپدیتهای قبل تر کمتر از 1 گیگ بودن. آپدیتها بازی ها هم حجیمه! همه بالای 1 گیگ، از 1 گیگ داره تا 13 گیگ(بیشتر بازی کمتر از 3 گیگ هستن)
سوال پنجم: کاملا از همه چیش راضی هستم، از نظر انحصاری هم کامله بازی های مولتی پلتفرم هم اکثر تفوت کمه عملا چیری احساس نمی کنید.
سوال ششم: بازی های وان اصلا ریجن بندی و ریجن داشتن DLC وجود نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر