همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
دوست عزیز هیچکسی از وقتی متولد میشه که بلد نیست
شما هم با یه کم حوصله و تحقیق تو سایتها میتونید از این کنسول نهایت لذت را ببرید
استفاده از هر چیزی هم نیاز به داشتن یه سری اطلاعات است
پس ناراحت نباش
کم کم یاد میگیری:p

احسنت و دقیقا تحقیق از همین جا ها هست دیگه جای دیگه که وجود نداره
لطفا راه کار ها روبهم بدید

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
احسنت و دقیقا تحقیق از همین جا ها هست دیگه جای دیگه که وجود نداره
لطفا راه کار ها روبهم بدید
شما اول برو تو تنظیمات کینکت!! بعد قسمت
chat voise kinect رو off کن !!اینجوری فکر کنم صدای چت دیگه از کینکت نیاد !! بعد صدای کینکت رو کالیبره کن !! تا مشکل تشخیص صدا حل شه

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
اگر دقت کنید در کنار گیمر تگ بنده نوشته shayan vaziri که تو این آپدیت اسم واقعی خودتون رو در کنار گیمرتگ بزارید!

-
تغییر بخش استور در داشبورد ایکس باکس وان!

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
سلام
هر ساعت 1 گیگ خیلی زیاده وقتی شما دارین تو محیط لایو گشت و گذار میکنید از حجمتون خیلی کم نمیشه یا بهتر بگم به گیگ نمیرسه احتمالا چیزی دارید دانلود میکنید
سلام دوست عزیز هیچی دانلود نمی کونم حتی گشت و گذار هم نمی کنم میزان حجم مصرفی به سرعت اینترنت ربت داره (20mb فقط برای کانکت اولیه مصرف می کنه )

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید چندتا سوال داشتم

حتما باید حداقل سرعت برای وان 1.5 مگابیت باشه ؟

ببخشید باید حتما یک روز حداقل یک بار به اینتنرت وصل بشه ؟

اگر حالا یک روز وصل نشه چی میشه ؟

بازیهای دست دوم به چه صورت هست ؟

ببخشیدا

خیلی ممنون

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
ببخشید چندتا سوال داشتم

حتما باید حداقل سرعت برای وان 1.5 مگابیت باشه ؟

ببخشید باید حتما یک روز حداقل یک بار به اینتنرت وصل بشه ؟

اگر حالا یک روز وصل نشه چی میشه ؟

بازیهای دست دوم به چه صورت هست ؟

ببخشیدا

خیلی ممنون

فکر نمی کنم

خیر

یعنی چی به چه صورتی است؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
فکر نمی کنم

خیر

یعنی چی به چه صورتی است؟

پس نیاز نیست حتما هر روز به اینترنت وصل بشه دیگه ؟

منظورم اینه که دست دوم رو بخوایم استفاده کنیم باید پول اضافه بدهیم ؟ یا به راحتی میشه دست دوم رو از آنلاینشم استفاده کرد ؟

ممنون

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia

منظورم اینه که دست دوم رو بخوایم استفاده کنیم باید پول اضافه بدهیم ؟ یا به راحتی میشه دست دوم رو از آنلاینشم استفاده کرد ؟

ممنون

خیر نیازی نیست

به راحتی میشه

خواهش میکنم;)

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83

ممنون

نه دوست عزیز راحت میتونی هر بازی باشه با هر ریجنی که باشه رو هر ایکس باکس وانی بازی کنی.
هرروز هم نیاز نیست اینترنت وصل شی.اینا سیاستای قبل ماکروسافت بود که خیلی وقته تعییر کرده.
یه چند وقته من میبینم عزیزانی که میخوان ایکس باکس وان بخرن و میخوان اطلاعات کسب کنن بعضیا اطلاعات نادرست بهشون میدن و خیلی خوشحالم که همچین تایپیکی هست که اطلاعات درست کسب میشه.من خودم خیلی به شخصه خیلی چیزا از این تایپیک از سوالات دوستان یاد گرفتم و هر روز تایپیک ایکس باکس وان رو نگاه میکنم.
دوست عزیز sadegh 93 به شما هم پیشنهاد میکنم تا جایی که وقت میکنی به اینجا سر بزن ضرر نداره.

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83

ممنون

نه دوست عزیز راحت میتونی هر بازی باشه با هر ریجنی که باشه رو هر ایکس باکس وانی بازی کنی.
هرروز هم نیاز نیست اینترنت وصل شی.اینا سیاستای قبل ماکروسافت بود که خیلی وقته تعییر کرده.
یه چند وقته من میبینم عزیزانی که میخوان ایکس باکس وان بخرن و میخوان اطلاعات کسب کنن بعضیا اطلاعات نادرست بهشون میدن و خیلی خوشحالم که همچین تایپیکی هست که اطلاعات درست کسب میشه.من خودم خیلی به شخصه خیلی چیزا از این تایپیک از سوالات دوستان یاد گرفتم و هر روز تایپیک ایکس باکس وان رو نگاه میکنم.
دوست عزیز sadegh 93 به شما هم پیشنهاد میکنم تا جایی که وقت میکنی به اینجا سر بزن ضرر نداره.

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
دوستان نمایش گیرز بعدی تو کنفرانس ماکرو تایید شده 100 درصد؟ امیدی هست گیم پلیشو نشون بدن و کل e3 به خاک و خون کشیده بشه؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان نمایش گیرز بعدی تو کنفرانس ماکرو تایید شده 100 درصد؟ امیدی هست گیم پلیشو نشون بدن و کل e3 به خاک و خون کشیده بشه؟
سلام
دوست خوبم هنوز هیچی معلوم نیست 11 روز دیگه همه چیز مشخص میشه اما به شخصه فکر نمیکنم خبری از گرز تو این E3 بشه تازه بازی در مراحل اولیه ساخت هستش
البته منم با نظر شما موافقم اگر یه نمایش کوتاهی ازش نشون بدن سالن کنفرانس به غوغاکده ای تبدیل میشه:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر