همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

bhmup

کاربر سایت
اقا کمکم کنید که ایکس باکسی که خریدم داره کوفتم میشه کل پولی که دادم رو انگار دور ریختم ممنون میشم
1-کینکت رو باید سرش داد بزنم کار کنه و توی بازی که کلا کار نمیکنه
2-وقتی کسی دعوتم میکنه به پارتی صداها از تلوزیون پخش میشه واز هدفون نه در بازی و نه در پارتی صدایی نمیاد و صدای من هم نمیره
3-بلد نیستم چطوری با بچه ها برم تو یه بازی باهم بازی کنیم یعنی چطور جوین کنم و بریم باهم یه بازی رو انجام بدیم
4- من تایتان رو گرفتم کلا نمیفهمم داره چی میشه تو بخش کمپین همش خر تو خره مثل دث مچ میمونه هیچ هدفی وجودنداره و چون کسی هم باهام تو بازی نیست نمیفهمم باید چیکار کنم فقط انگار دارم یه کانتر فوق پیشرفته بازی میکنم خیلی یخ و بی نمک
کلا هم حالم گرفته شده واقعا نمیدونم چیکار کنم
اعصابم شدیدا داغونه

Terova

No Trolls
Gold User
اقا کمکم کنید که ایکس باکسی که خریدم داره کوفتم میشه کل پولی که دادم رو انگار دور ریختم ممنون میشم
2-وقتی کسی دعوتم میکنه به پارتی صداها از تلوزیون پخش میشه واز هدفون نه در بازی و نه در پارتی صدایی نمیاد و صدای من هم نمیره
3-بلد نیستم چطوری با بچه ها برم تو یه بازی باهم بازی کنیم یعنی چطور جوین کنم و بریم باهم یه بازی رو انجام بدیم
4- من تایتان رو گرفتم کلا نمیفهمم داره چی میشه تو بخش کمپین همش خر تو خره مثل دث مچ میمونه هیچ هدفی وجودنداره و چون کسی هم باهام تو بازی نیست نمیفهمم باید چیکار کنم فقط انگار دارم یه کانتر فوق پیشرفته بازی میکنم خیلی یخ و بی نمک
اعصابم شدیدا داغونه

این های که شما گفتین همه به خاطر عدم بلدیت در استفاده از کنسول مربوطه بوده شما یا باید قبل از خرید وسیله ای آموزش استفاده ش رو یاد بگیرین یا در حین استفاده اون رو فرا بگیرین
در کل برای خرید هر چیزی اول نیاز سنجی بکنید بعد اقدام به خرید

bhmup

کاربر سایت
این های که شما گفتین همه به خاطر عدم بلدیت در استفاده از کنسول مربوطه بوده شما یا باید قبل از خرید وسیله ای آموزش استفاده ش رو یاد بگیرین یا در حین استفاده اون رو فرا بگیرین
در کل برای خرید هر چیزی اول نیاز سنجی بکنید بعد اقدام به خرید

منم گفتم که بلد نیستم
برا همینمیگم راهنمایی کنیدتاکار بااش رو یاد بگیرم چون قبل وان اخرین کنسولی که داشتم پلی وان بوده

Kevin-1993

کاربر سایت
اعصابم شدیدا داغونه

1- اگر اغراق نکرده باشید، کینکتتون خرابه. و اگر واقعاً باید داد بزنید تا کار کنه، در موقع بازی به دلیل صدای بازی و نزدیکی کینکت به اسپیکر تلویزیون، یک مقدار باید بلند تر داد بزنید اگر باز هم جواب نداد از بلندگو استفاده کنید.
من این مدل رو پیشنهاد می‌کنم:
940A.bmp
2- اگر هدفون رو درست وصل کرده باشید و در پارتی این مشکل را داشته باشد، یا هدفون یا دسته خرابه
3- این ربطی به کنسول نداره
4- مولتی پلیر بازی‌های جنگی اینطوریه همش خرتوخره و اصلاً نمیفهمی چی به چیه. کلاً اینطور بازی‌ها به درد نمی‌خورن .
مولتی پلیر بازی‌های ورزشی فقط ارزش داره.
5- حق دارید (که اعصابتون داغونه)

آخرین ویرایش:

4030

کاربر سایت
منم گفتم که بلد نیستم
برا همینمیگم راهنمایی کنیدتاکار بااش رو یاد بگیرم چون قبل وان اخرین کنسولی که داشتم پلی وان بوده

دوست عزیز هیچکسی از وقتی متولد میشه که بلد نیست
شما هم با یه کم حوصله و تحقیق تو سایتها میتونید از این کنسول نهایت لذت را ببرید
استفاده از هر چیزی هم نیاز به داشتن یه سری اطلاعات است
پس ناراحت نباش
کم کم یاد میگیری:p

Doosam_2007

کاربر سایت
سلام دوستان کسی میدونه چجوری میشه حجم مصرفی Xbox one کم کرد چون من وقتی که تو Home هستم بدون هیچ استفاده ای از برنامه و بازیها تقریبا هر یک ساعت 1GB حجم از اینترنتم کم میکنه ایا برای شما هم همینتوره

Black_Flag

کاربر سایت
سلام دوستان کسی میدونه چجوری میشه حجم مصرفی Xbox one کم کرد چون من وقتی که تو Home هستم بدون هیچ استفاده ای از برنامه و بازیها تقریبا هر یک ساعت 1GB حجم از اینترنتم کم میکنه ایا برای شما هم همینتوره
نه فک نکنم بشه.چون وقتی آنلاین باشید خود به خود حجم کم میشه دیگه ولی هر 1 ساعت 1 گیگ خیلی زیاده!!
بهترین کار اینه اتصال کنسولتون رو از نت قطع کنید:d
سلام دوستان یه سوال داشتم ایا میشه کینکتو تنظیم کرد تا فقط با صدای خودمون کار کنه؟ یا نه با صدای همه کار میکنه؟
بله میشه تنظیمش کرد.مثلا شما بهش بگید xbox show my stuff پروفایل و Home کنسول رو نشون میده ولی یه نفر بغیر از شما این جمله رو بگه کینکت کاری انجام نمیده!!!:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
بله میشه تنظیمش کرد.مثلا شما بهش بگید xbox show my stuff پروفایل و Home کنسول رو نشون میده ولی یه نفر بغیر از شما این جمله رو بگه کینکت کاری انجام نمیده!!!:d
نه اینطوری نیست، هر کسی بگه مثلا Xbox Watch TV کنسول به فرمان صوتی گوش می ده و عمل می کنه:|
همچین قابلیتی نداره که مثلا فقط به صدای من گوش بده و عمل کنه

ortegoli

کاربر سایت
یک سری به xbox one گفتم xbox watch tv دیدم دست و پا در اورد از میز اومد نشست بقل دستم شروع کرد تخمه شکستن و تلویزیون دیدن
درو دستگاه ما داریم :|
ولی واقعا دوست دارم یک دونه one بگیرم این بازی ryse و kI رو تجربه کنم

M@SOUD64

کاربر سایت
سلام
هر ساعت 1 گیگ خیلی زیاده وقتی شما دارین تو محیط لایو گشت و گذار میکنید از حجمتون خیلی کم نمیشه یا بهتر بگم به گیگ نمیرسه احتمالا چیزی دارید دانلود میکنید

mehdiz98

کاربر سایت
نه اینطوری نیست، هر کسی بگه مثلا Xbox Watch TV کنسول به فرمان صوتی گوش می ده و عمل می کنه:|

امکان داره تو اپدیت های بعدیش اینو درست کنن.اخه کار سختی هم که نیست.و فکر کنم لازم هم میشه اخه داری بازی میکنه یهو یکی میاد میگه xbox one turn offدیگه به .... میری:d

Black_Flag

کاربر سایت
آخه تو این ویدیو اِ که Yusuf Mehdi و Marc Whitten راجبه قابلیت های وان و کینکت حرف میزدن اینجوری بود!:d

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
BETA UPDATE COMING ! IT'S TIME TO UPDATE :308MB
امروز سه شنبه 6 خرداد ماه سال 1393 بتای آپدیتی جدید ایکس باکس وان به کسانی از جمله خودم که در این طرح شرکت کرده بودند فرستاده شد!
این آپدیت پشتیبانی از هارد اکسترنال (خارجی) را به دستگاه می افزاید ! در ادامه با بنده باشید!
_
اول از همه وقتی بتا آپدیت دانلودشو تموم کردم و از قبل خبر داشتم که به کنسول پشتیبانی از هارد اسکترنال اضافه میشه رفتم و یک فلس مموری 4GB رو بهش اتصال دادم که اطلاعات خیلی خوبی هم ازش دریافت کردم!
1-کنسول قابلیت پشتیبانی از فلش مموری رو نخواهد داشت!
2-کابل ورودی به دستگاه ایکس باکس وان باید حتما از نوع USB 3 باشد!
3-حافظه خارجی باید از حجم 256 مگابایت بیشتر باشد!

خوب پس از روبرو شدن با ارور رفتم و هارد اکسترنال 1 ترابایتی که داشتم وصل کردم به کنسول!

خوب وقتی وصل گکردم اینها رو بهم نشون داد! که باید قبل از همه هارد اکسترنال رو فرمت کرد که بنده جرئت فرمت رو نداشتم و تا این مرحله پیش رفتم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند