همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

mohandes1

کاربر سایت
Feb 23, 2014
6
دوستان در مورد بازی کینکتی پرسیده بودن من Just dance 2014 رو خریدم. از قبلیش خیلی بهتره و آهنگاشم بیشتره. خیلی دقیق تره. تا 6 نفر هم جلوش برقصن تشخیص کامل میده (البته ما خونمون کوچیکه 6 نفر جا نشد برقصیم!!!؟!!؟) اگر اهلش هستید Angry Birds بازی کردن با کینکت هم خیلی حال می ده. اگر هم یه بازی کینکتی می خواین بخرین وایسین تا حدود 20 روز دیگه kinect sports rival منتشر میشه که بدون شک بهترین خواهد بود.

benyamin545

کاربر سایت
Mar 8, 2014
92
نام
حسین
دوستان در مورد بازی کینکتی پرسیده بودن من Just dance 2014 رو خریدم. از قبلیش خیلی بهتره و آهنگاشم بیشتره. خیلی دقیق تره. تا 6 نفر هم جلوش برقصن تشخیص کامل میده (البته ما خونمون کوچیکه 6 نفر جا نشد برقصیم!!!؟!!؟) اگر اهلش هستید Angry Birds بازی کردن با کینکت هم خیلی حال می ده. اگر هم یه بازی کینکتی می خواین بخرین وایسین تا حدود 20 روز دیگه kinect sports rival منتشر میشه که بدون شک بهترین خواهد بود.
دوست عزیز این بازی انگری برد که فرمودین تو استور خود ایکس باکس هست و ایا راهی داره که از طریق کامپیوتر به این استور دسترسی داشت ممنونم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوست عزیز این بازی انگری برد که فرمودین تو استور خود ایکس باکس هست و ایا راهی داره که از طریق کامپیوتر به این استور دسترسی داشت ممنونم
هم میشه با خود کنسول خرید و هم میشه از آدرس زیر بازیو با PC خرید و روی کنسول دانلود کرد:
https://store.xbox.com/en-US/Xbox-One?Department=games&Page=2

آخرین ویرایش:

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
متاسفانه من و چندین تن از دوستان دیگرم که تو طرح بتای اپدیت های مایکروسافت شرکت کرده بودیم تو دهن محکمی از طرف مایکروسافت بهمون زده شد!
بعد از اینکه یک اپدیت 1640 مگابایتی رو دانلود کردیم وقتی دیسکی رو از هارد دیسک درمیاریم و دوباره میزارم میگه دیسکت دمیج شده یا کثیفه و درایور نمی تونه بخونه! الان وان های ما قشنگ پوکیده!
اپدیت بعدی که به طور رسمی میاد فکر کنم حجمش 2 گیگ باشه!بتاش که 1640 خودش دیگه خدا عالمه!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
متاسفانه من و چندین تن از دوستان دیگرم که تو طرح بتای اپدیت های مایکروسافت شرکت کرده بودیم تو دهن محکمی از طرف مایکروسافت بهمون زده شد!
بعد از اینکه یک اپدیت 1640 مگابایتی رو دانلود کردیم وقتی دیسکی رو از هارد دیسک درمیاریم و دوباره میزارم میگه دیسکت دمیج شده یا کثیفه و درایور نمی تونه بخونه! الان وان های ما قشنگ پوکیده!
اپدیت بعدی که به طور رسمی میاد فکر کنم حجمش 2 گیگ باشه!بتاش که 1640 خودش دیگه خدا عالمه!
1.5GB :|‌! چه خبره :D !؟‌انشالله با آپدیت رسمی درست بشه :‌دی ولی فکر نمیکنم آپدیت رسمی اونقدر باشه احتمالا یکم حجمش از بتا هم کمتر باشه !‌ نمیدونم کجا بود یه همچین چیزیو خونده بودم :D

آخرین ویرایش:

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
1.5GB :|‌! چه خبره :D !؟‌انشالله با آ\دیت رسمی درست بشه :‌دی ولی فکر نمیکنم آ\دیت رسمی اونقدر باشه احتمالا یکم حجمش از بتا هم کمتر باشه !‌ نمیدونم کجا بود یه همچین چیزیو خونده بودم :D
تو 29 اسفند یک اپدیت دیگه اومد 460 بود تو 2 فروردین 1640 داد! من که میگم خیلی سنگین تر میشه!

mlajafari

کاربر سایت
Jun 22, 2009
22
سلام من بازی بسکتبال رو خریدم ولی نمی تونم دو نفره بازی کنم دسته دوم رو روشن می کنم ولی تو بازی کار نمی کنه چطور باید فعال کنم ؟ فکر کنم پیغام می ده باید با یه پروفایل دیگه وارد بشید بعد ولی سر در نیاوردم کسی اگه بلده می تونه کامل راهنمایی کنه .

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
یکی از لانچ تیم ایکس باکس وان داره وان خودشو میفروشه اونم با چه قیمتی (ارزششو داره البته) با تشکر از پردیس گیم!
زمان عرضه ی کنسول Xbox One , از سوی مایکروسافت اعلام شد که یک کنسول سفید به افرادی که در ساخت این کنسول دخیل بودند داده خواهد شد. این وعده تحقق یافت و یک کنسول سفید به همراه نوشته ی "I Made This , Launch Team 2013" به این افراد داده شد.[/COLOR]امروز یک شخص در سایت eBay همین کنسول را با قیمت عجیب 2,699,95 به فروش گذاشت. این کنسول به همراه دو دسته که یکی سفید و دیگری سیاه و همینطور یک Kinect به فروش می رسد. فروشنده گفته است که این کنسول تنها یک بار برای تست کردن از جعبه ی خود بیرون آورده شده است.
با تمام این تفاسیر چنین قیمتی برای این کنسول کمی زیاد به نظر می رسد. شما می توانید تصاویر این کنسول را در زیر مشاهده کنید:
WhiteXboxOne-1.jpg

WhiteXboxOne-2.jpg

WhiteXboxOne-3.jpg

WhiteXboxOne-4.jpg

WhiteXboxOne-5.jpg

WhiteXboxOne-6.jpg

WhiteXboxOne-7.jpg

WhiteXboxOne-8.jpg

WhiteXboxOne-9.jpg

WhiteXboxOne-10.jpg

]

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
Marc Whitten Promises Xbox One is "Just Beginning"
"It's a great time to be on Xbox... and it's just beginning," Whitten concluded by saying. "There's so many things. I can't wait to see where it goes from here."
Part of what's awesome to me right now is I think you're starting to see what Xbox One can become," he explained. "So much for us was around, 'Hey, let's build this architecture that we could rev quickly, that we could add to, that was flexible, that would allow us to do more things and do more things quickly.'

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر