همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
از میون حرف بچه ها مناینطور متوجه شدم اپدیت ها اجباری نیستند مگر اینکه بخوای انلاین بازی کنی و تا به نت وصل نشی لازم نیست ولی یکی از بچهها گفت حیف مثل xbox 360 نیست منظورش چی بوده؟
دوستان چه قابلیت هایی در xbox one هست که ps4 نداره و برا خرید ایکس باکس یه دلیل باشه یا عامل برتری باشه به غیر از کینکت و انحصاری ها لطفا ج بدید و راهنمایی کنید
مسائل نرم افزاری رو هم تشریح کنید لطفا
عزیز از نظر نرم افزاری Xbox one فعلا برتری کامل داره...
به طوری که من الان PS4 دارم حتی یه گزینه واسه Pause کردن دانلود نداره ...// شاید مهم نباشه اما برای بنده به شخصه مشکل جدیه // درسته بعدا با اپدیت حل میشه اما ایکس باکس وان داره به صورت پیش فرض
سایت های ایرانی رو با PS4 نمیتونی باز کنی همه کلمات در هم ورهمه و...

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
به طوری که من الان PS4 دارم حتی یه گزینه واسه Pause کردن دانلود نداره ...// شاید مهم نباشه اما برای بنده به شخصه مشکل جدیه // درسته بعدا با اپدیت حل میشه اما ایکس باکس وان داره به صورت پیش فرض

اقا احسنت یه سوال دارم من از یه نفر که ps4 داشت پرسیدم فیلم های بلو ری و دی وی دی با زیرنویس فارسی میتونه تو ps4 ببینه گفت اره شما حرفش رو تایید میکنی؟
xbox one چی؟میتونه فیلم بلو ری و دی وی دی با زیر نویس فارسی پخش بکنه؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

یه مشکلییه که تو پی اس 3 بود این بود که اگه مثلا 4 بار بعضی دانلود هاتو پاوز میکردی کلا فایل دانلودی خراب میشه و حتی اگه 99 درصدم میرفت باز مجبور بودی از اول دانلودش کنی ! تو 1 این مشکل نیست ؟ چون من یه سری قشنگ نابود شدم :| ! ( 4 گیگ بازیه پلاس گرفتم 85 درصد رفت فایل خراب شد :) :| )

آخرین ویرایش:

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
اقا احسنت یه سوال دارم من از یه نفر که ps4 داشت پرسیدم فیلم های بلو ری و دی وی دی با زیرنویس فارسی میتونه تو ps4 ببینه گفت اره شما حرفش رو تایید میکنی؟
xbox one چی؟میتونه فیلم بلو ری و دی وی دی با زیر نویس فارسی پخش بکنه؟
خیر
یعنی بازم باید بگم فعلا خیر ..
از ایکس باکس وان اطلاعی ندارم

Diplomat

کاربر سایت
Apr 24, 2013
50
نام
بي نام
خب ماهم خريديم
اقا واسه ما فقط 500 خورده اي دانلود اوليه داره قضيه چيه ؟؟
عجب واي فاي قويي داره X1 يه سرچ ميزني تا سه تا خونه انور تر رو هم مودم پيدا مي كنه !!!در حالي كه من wii u يا ps3 يا x360 رو كه داشتم مودم خودمم رو هم به زور پيدا ميكردن .
دسته هم كه شاهكار هست هم خوشدست به خاطر اينكه مثل x360 ديگه اون برامدگي (جاي باتري )رو پشتش نداره و يه دست هست و هم سايزش يه هوا از اون كوچكتر و شيك تر و dpad ش هم كه عالي و پرفكت شده و چه قدر هم lt و rt نرم هست و فوق العاده شده .
اقا اين مبدل هم كه خريدم كلا وقتي به برق رصله داغ ميشه يني وقتي كنسول هم خاموش گرم ميشه لازم هست موقعي كه كارم با كنسول تموم ميشه مبدل رو از پريد در بيارم؟؟

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
938
نام
کیوان
خب ماهم خريديم
عجب واي فاي قويي داره X1 يه سرچ ميزني تا سه تا خونه انور تر رو هم مودم پيدا مي كنه !!!در حالي كه من wii u يا ps3 يا x360 رو كه داشتم مودم خودمم رو هم به زور پيدا ميكردن .
دسته هم كه شاهكار هست هم خوشدست به خاطر اينكه مثل x360 ديگه اون برامدگي (جاي باتري )رو پشتش نداره و يه دست هست و هم سايزش يه هوا از اون كوچكتر و شيك تر و dpad ش هم كه عالي و پرفكت شده و چه قدر هم lt و rt نرم هست و فوق العاده شده .
اقا اين مبدل هم كه خريدم كلا وقتي به برق رصله داغ ميشه يني وقتي كنسول هم خاموش گرم ميشه لازم هست موقعي كه كارم با كنسول تموم ميشه مبدل رو از پريد در بيارم؟؟
وقتی میخواید کنسول رو خاموش بکنید، 8 ثانیه دستتون رو نگه دارید رو دکمه کنسول تا کاملا خاموش شه بعدش ترانس(همون مبدل) رو از برق بکشید.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
فیل اسپنسر تایید کرده که یک استدیو فوق العاده ژاپنی درحال ساختن یک عنوان انحصاری برای Xbox One هست و احتمالا هم تو TGS امسال معرفی میشه

Microsoft: Japan's Xbox One exclusive is by "an awesome Japanese studio"
فکر کنم همون عنوان Platinum Games داره میگه که شایعش اومده بود :D

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
خب ماهم خريديم

دادا اولا که مبارکت باشه شدید ایشا... نهایت استفاده ببری و لذتش رو ببری
دوما حالا که خریدی ازت یه خواهشی دارم : یه فیلم بلو ری یا دی وی دی از همینا که سر خیابون میفروشن بذار تو دستگاهت بعدببین زیرنویس فارسی پخش میکنه یا نه اگه این لطف رو بکنی ممنون میشم
راستی قبل و بعد اپدیت بازی ها به گرافیکشون دقت کن ببین چقدر تفاوت میبینی
دستت طلا

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
خب ماهم خريديم
از چی میترسین شما؟ هیچ مشکلی نیست . اون مبدل کارش همینه و بهمین دلیلم داغ میکنه . نترسین . بذارید باشه .

دادا اولا که مبارکت باشه شدید ایشا... نهایت استفاده ببری و لذتش رو ببری
دوما حالا که خریدی ازت یه خواهشی دارم : یه فیلم بلو ری یا دی وی دی از همینا که سر خیابون میفروشن بذار تو دستگاهت بعدببین زیرنویس فارسی پخش میکنه یا نه اگه این لطف رو بکنی ممنون میشم
راستی قبل و بعد اپدیت بازی ها به گرافیکشون دقت کن ببین چقدر تفاوت میبینی
دستت طلا

فکر نکنم خود دی وی دی رو نشون بده چه برسه به زیرنویس! ولی مطمئنم زیرنویسو نشون نمیده.

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
از چی میترسین شما؟ هیچ مشکلی نیست . اون مبدل کارش همینه و بهمین دلیلم داغ میکنه . نترسین . بذارید باشه .

فکر نکنم خود دی وی دی رو نشون بده چه برسه به زیرنویس! ولی مطمئنم زیرنویسو نشون نمیده.
ایکس باکس وان همه فیلم ها رو با زیرنویس فارسی نشون میده اما باید به یاد داشته باشید که حتما برای اجرای فیلم ها باید 100% فیلمتون دارای منو باشه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر