همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
نه درست نیست.
تنها 2 بازی هستن که آپدیت حجیم دارن.
یکی فورزا 5 هست که 6-7 گیگه و توش ماشین و پیست اضافه میکنه و آپدیتیه که محتوای بازی رو افزایش میده،
یکی دد رایزینگ 3 هست هست که اونم بخاطر اشتباهه کپکام هست که برداشته DLC بازی رو با آپدیت تو یه فایل گذاشته و حجم آپدیتو برده الکی بالا.
سایر بازی آپدیت هاشون حدود 1 گیگ و 2گیگه. فیفا که آپدیتش فقط 240-250 مگه رو وان.
در ضمن رو PS4 از این خبر ها نیست که آپدیت 100 مگ باشه. آپدیتهای بازی ها تو PS4 هم 1 گیگ و 2 گیگ حجم دارن.
علاوه بر اینکه هیچ اجباری برای نصب آپدیت وجود نداره.
بعلاوه اینکه
وان قبل اینکه آپدیت کنه ازتون سوال میکنه آپدیت رو شروع کنم یا نه
در صورتی که تو PS4 بدون هیچ سوالی سر خود شروع میکنه به آپدیت و بعد ناگهان میبینید هیچکاری نکردید و حجم اینترنتتون تمومه:d(مگر اینکه کلا AUTO UPDATE رو از تو تنظیماتش خاموش کنین که اونم مشکلات خودشو داره)
دوست عزیز اولا ممنون از جوابت ببین من دقیقا دنبال همین چیزای ریز هستم که بتونم تکلیف خودم رو روشن کنم احتمال میدم با اپدیت های جدید و دایرکت ایکس 12 و برنامه نویسی بهتر مایکرو ایکس باکس هم مشکلات گرافیک و پردازشش حلبشه و بازی های انحصاریش رو هم که دوس دام و این ریزه کاری ها برام مهمه
اگه از این دست موارد ریز که فقط یه یوزر واقعی کخودش ایکس باکس وان داره که فکر کنم شما داری بهم بگی ممنون میشم
پس اپدیت ها اجباری نیست و هر دو کنسول کم کمش1 گیگ اپدیت دارن
بقیه موارد چیزی اگه هست بگی
و مقایسه ای بین قابلیت های دو کنسول انجام بدی ممنون میشم

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
943
نام
کیوان
دوست عزیز اولا ممنون از جوابت ببین من دقیقا دنبال همین چیزای ریز هستم که بتونم تکلیف خودم رو روشن کنم احتمال میدم با اپدیت های جدید و دایرکت ایکس 12 و برنامه نویسی بهتر مایکرو ایکس باکس هم مشکلات گرافیک و پردازشش حلبشه و بازی های انحصاریش رو هم که دوس دام و این ریزه کاری ها برام مهمه
اگه از این دست موارد ریز که فقط یه یوزر واقعی کخودش ایکس باکس وان داره که فکر کنم شما داری بهم بگی ممنون میشم
پس اپدیت ها اجباری نیست و هر دو کنسول کم کمش1 گیگ اپدیت دارن
بقیه موارد چیزی اگه هست بگی
و مقایسه ای بین قابلیت های دو کنسول انجام بدی ممنون میشم
شما تا E3 2014 صبر کن. هر کدوم که انحصاری های بهتری(از نظر شما) معرفی کرد همون کنسولو بخر.:d
مقایسه رو هیچوقت یه فن نباید بکنه. چه فن سونی چه فن مایکروسافت. چ.ن من میگم اکس باکس بهتره و دلایل منطقی خودمو دارم اون سونی فنه هم میگه پلی استیشن بهتره و دلایل منطقی خودش رو داره.:d

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
من میخوام ریزهکاری ها و نکات ریز رو که یه یوزر فقط از نزدیک لمسمیکنه رو بدونم تا بتونم درست انتخاب کنم
مثلا همین اپدیت هااگه ایکس باکس بخواد اپدیت اجباری و حجیم بده نمیتونم برم سمتش که البته شما گفتی اینطور نیست

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,769
نام
Bahram
Xbox One Japanese Exclusive is “From an Awesome Studio;” Something “Never Seen Before” to Be Shown at TGS

I’m looking forward to go to Tokyo Game Show this year, and I want to show everyone something never seen before. Stay tuned!
Tokyo Game Show isn’t the only trade show to which Microsoft seems to be planning to bring the big guns. Spencer explained that they have so much to show at E3 that something had to be moved out of the conference.
Yes, I think you’ll see very few execs. We are already over our 90 minute time limit and having to move stuff out of show:

mahyar_753951

کاربر سایت
Aug 23, 2010
39
نام
Mahyar
تنها مشکل Xbox one اینه که برای اکثر ما ایرانی ها که اینترنت فاجعه ای داریم زجر آوره و نکات کلی هست که با آپیدیت ها باید حل شه مثل :
برای نصب بازی ها باید حتما ارتباط کنسول از ایمترمت قطع کرد وگرنه انجام آپدیت نصب یکی میشه قاطی میکنه میره لیست انتظار
نکته بعدی نداشتن بخش موزیک و ویدیو برای استفاده آفلاین و استفاده از فلش مموری یا هارد اکسترنال و یک سری مشکلات خورده ریز که قابل حل هست با آپدیت

من تنها نکته منفی که میبینم این هست که جوری طراحی شده که نیاز شدیدی به یه ایترنت خیلی خوب داره که ما این مشکل رو تو 360 نداشتیم نمیدونم چرا همچین حرکتی microsoft زده دیگه خدا میدونه . در کل از fram rate بازی هاش (bf4-forza5) راضی هستم ولی گرافیک bf4 میتووست خیلی با جزییات تر باشه

ولی در کل رابط کاربری کنسول خیلی کار داره تا تکمیل شه مایکروسافت اول باید داشبورد جدیدشو کامل میکرد بعد به فکر launch کنسولش میفتاد

نکته جالب اینه که من یه کله نشستم bf4 هم رو normal هم روی hard تموم کردم ولی کنسول به شکل عیجیبی خنک بود :| خیلی کم داغ کرده بود برعکس ps4 که میشه کوره آجر پزی با اون دسته مزخرفش (نمیدونم کی این فتوا رو داد دکمه share و home یا همون استارت و سلکت رو اون جای مسخره بزارن ) شوک دستش هم کاملا کپی پیست در حد چین از روی دسته ایکس باکسه :|
از همه اینا گذشته اگه اینترنت خوبی ندارین (مثل خودم که دارم با مبین نت جان میدم ) اگه آدم بحونه گیر و ایراد گیر و بی حوصله ای هستین سراغ xbox one چون dashboard اش یک سری ضعف و مشکل داره + نت مزخرف ایران برای اینگونه افراد تو زد حال و اعصاب خورد کنه . نظر من این هست که کمی صبر کنین تا تکلیف تعدادی از مشکلات این کنسول مشخص شه بعد برین سمت خریدش

bhmup

کاربر سایت
Jan 12, 2014
266
تنها مشکل Xbox one اینه که برای اکثر ما ایرانی ها که اینترنت فاجعه ای داریم زجر آوره و نکات کلی هست که با آپیدیت ها باید حل شه مثل :
برای نصب بازی ها باید حتما ارتباط کنسول از ایمترمت قطع کرد وگرنه انجام آپدیت نصب یکی میشه قاطی میکنه میره لیست انتظار
نکته بعدی نداشتن بخش موزیک و ویدیو برای استفاده آفلاین و استفاده از فلش مموری یا هارد اکسترنال و یک سری مشکلات خورده ریز که قابل حل هست با آپدیت

من تنها نکته منفی که میبینم این هست که جوری طراحی شده که نیاز شدیدی به یه ایترنت خیلی خوب داره که ما این مشکل رو تو 360 نداشتیم نمیدونم چرا همچین حرکتی microsoft زده دیگه خدا میدونه . در کل از fram rate بازی هاش (bf4-forza5) راضی هستم ولی گرافیک bf4 میتووست خیلی با جزییات تر باشه

ولی در کل رابط کاربری کنسول خیلی کار داره تا تکمیل شه مایکروسافت اول باید داشبورد جدیدشو کامل میکرد بعد به فکر launch کنسولش میفتاد

نکته جالب اینه که من یه کله نشستم bf4 هم رو normal هم روی hard تموم کردم ولی کنسول به شکل عیجیبی خنک بود :| خیلی کم داغ کرده بود برعکس ps4 که میشه کوره آجر پزی با اون دسته مزخرفش (نمیدونم کی این فتوا رو داد دکمه share و home یا همون استارت و سلکت رو اون جای مسخره بزارن ) شوک دستش هم کاملا کپی پیست در حد چین از روی دسته ایکس باکسه :|
از همه اینا گذشته اگه اینترنت خوبی ندارین (مثل خودم که دارم با مبین نت جان میدم ) اگه آدم بحونه گیر و ایراد گیر و بی حوصله ای هستین سراغ xbox one چون dashboard اش یک سری ضعف و مشکل داره + نت مزخرف ایران برای اینگونه افراد تو زد حال و اعصاب خورد کنه . نظر من این هست که کمی صبر کنین تا تکلیف تعدادی از مشکلات این کنسول مشخص شه بعد برین سمت خریدش
اقا مهیار میشه بحث رو باز کنی که ما که کنسول رو نداریم متوجه بشیم
در چه مواردی احتیاج به اینترنت قوی هست؟چه چیزایی درکنسول هست که باعث میشه به اینترنت قوی احتیاج داشته باشیم لطفا توضیح مفصل بده

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اقا مهیار میشه بحث رو باز کنی که ما که کنسول رو نداریم متوجه بشیم
در چه مواردی احتیاج به اینترنت قوی هست؟چه چیزایی درکنسول هست که باعث میشه به اینترنت قوی احتیاج داشته باشیم لطفا توضیح مفصل بده
علاوه بر اینکه این سوال منم هست , من یکم بین 1 و 4 موندم :(
یعنی تو تاپیک 4 بپرسی 4 یا 1 بخرم میگن 4 اینجام بپرسی میگن 1 :D میخوام یه نفر دقیق راهنماییکنه :D
با توجه به این که من نتم محدوده هر گیگ هم 5 تومنه :( :D خرید از لایوم که حرف و حدیث داره :| :D یه راهنمایی جامع بکنید من نسل 7 هردو کنسولم داشتم تا حدودی باهاشون آشنا هستم .

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
یعنی تو تاپیک 4 بپرسی 4 یا 1 بخرم میگن 4 اینجام بپرسی میگن 1 :D میخوام یه نفر دقیق راهنماییکنه :D
با توجه به این که من نتم محدوده هر گیگ هم 5 تومنه :( :D خرید از لایوم که حرف و حدیث داره :| :D یه راهنمایی جامع بکنید من نسل 7 هردو کنسولم داشتم تا حدودی باهاشون آشنا هستم .

داداش نت محدود بدرد وان نمیخوره اپدیت ها خیلی حجیم هستند

mahyar_753951

کاربر سایت
Aug 23, 2010
39
نام
Mahyar
نمیدونم چرا کلا one با نت ما ها مشکل داره البته خو من نت خودم جز آشغال تریناست ( مبین نت ) که به زودی خطم درست شه میرم Adsl میگیرم بی شک در دسر های الان نخاهم داشت ولی کلا شما باید برای بار اول راه اندازی کنسول به نت وصل شی یه آپدیت 500 مگابایتی کنی بعد باید یه پروفایل بسازی یا قبلی ریکاور کنی که باز برای هردو اینترنت نیازه . شما هر چند ماه آپدیت های سنگینی داری که به کندی دانلود میشه ( عجیبه سرعت موقع دانلود با pc روی 200 تو خود one هم تست میگیرم میگه 170 ولی باز سکته میده تا آپدیت ها دانلود شه ) مداوم با خطای stop installtion مواجه میشین که بخاطر قطعی ازتباط با سرور دانلود آپدت هست که باید کنسول خاموش روشن شه .
به طور کل اگه تو xbox 360 به راحتی از امکانات live استفاده میکردین اینجا یکم دشوار خواهد بود به فکر تحرفه نت 2mb یا بالاتر باشین و پینگ پایین

- - -ویرایش - - -

این دیگه بستگی به خودت داره کدوم انتخاب کنی . one فعلا یک سری مشکلات تو داشبورد داره که با آپدیت به زودی حل میشه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خوب تعرفه ها رو ندیده بودم تغییر کردند و به جای 5 تومن شدن 3500 هرگیگ :D الان بنظرتون مثلا 10 گیگ میشه 35 تومن ( مشکلی ندارم درپرداختش ) می ارزه بازم یا نه ؟ من گیرز و فیبل و هیلو ( خصوصا شماره 3 ) رو خیلی دوست دارم از یه طرف برا اون دستگاه آنچارتدو خیلی دوست دارم :D چیکار کنم آقا گیر کردم :|

mahyar_753951

کاربر سایت
Aug 23, 2010
39
نام
Mahyar
اگه مشکل مالی نداری هردو رو بخر :d . من خودم بودم باز Xbox one انتخاب میکردم چون نمیتونستم از خیر پروفایل چاق و چله ای که دارم بگزرم :))) . فعلا یه مقدار برگه رو به ps4 چرخیده ولی اگه من بودم باز one میخریدم چون ps4 هنوز مشکل داغ کردن کیفیت آشغال دسته نسبت به ps3 + طراحی مزخرف دسته ( نظر شخصی) خرید one رو ترجیح میدم

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
من میخوام ریزهکاری ها و نکات ریز رو که یه یوزر فقط از نزدیک لمسمیکنه رو بدونم تا بتونم درست انتخاب کنم
مثلا همین اپدیت هااگه ایکس باکس بخواد اپدیت اجباری و حجیم بده نمیتونم برم سمتش که البته شما گفتی اینطور نیست

اجباریه ! اگه اپدیت نکنی نمی تونی انلاین بشی

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
من نمیدونم چرا همه به فکره حجم آپدیتا هستن . به بازی های انحصاری فکر کنید . سلیقه ای هست کاملاً . وان خیلی دل انگیز تر هست کار باهاش . اینم در ارتباط با خودش. یکمم روی رزول ها با پلی فرق داره که درست میشه . ماکروسافت عظیم پشت این کنسوله . جای نگرانی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر