همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
سلام دوستان پروفسور هيچي ندون اومد قيمت نايلون موبايل كرونه به نظر من سلفون بهتره از همونايي كه شب عيد مامانا ميكشن روميوه و شيرني :d هر طوريم ميخواي از داخلش كش بري نميشه و تابلو ميشه فقط 1 نكته قبلش يه براق كننده روغني به دستگاه بزنيد بعد اون سلفون رو به اندازه بكشيد نريد 10 دور بچرخونيد تكه تكه بزنيد كه ميزون بشه البته اين راه حل فقط برا كسايي به درد ميخوره كه ميخوان دستگاهشون تميز بمونه مثل موبايل كه خودش كثيفه اما وقتي نايلون و كيفش رو بر ميداري تميز ميشه

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
سلام عزيزان يه سوال ببينم كي كمكم ميكنه اكانتش رو اد كنم
ببينم يه بازي چقدر طول ميكشه نصب بشه من تا الان يه بازي داشتم و اونم دان كرده بودم امروز كه برا دوستم رفتم خريد منم خر شدم يه فيفا گرفتم الان 25 دقيقس 2 در صد رفته جلو قضيه چيه ممنون ميشم هركي بازي نصب كرده بگه چند دقيقه طول كشيده نصبش كنه و اينكه اول بازي رو اينستال ميكنه بعد اپديت يا حين اينستال اپديت ميكنه؟

جواب رو خودم فهميدم قبل نصب اپديت رو ميگيره ممنون از همكاريتون

آخرین ویرایش:

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام دوست من ببين ااز نظر من مشكلي نداره من خودم تو توپ خونه رفيق دارم فقط درايو دستگاهه كه اونم فقط برا ااديشن روز اول بوده و گرنه ريجن 2 خرابي نيومده ااز نظر اپديتم كه فعلا داره مياد چون خيلي قسمتاا رو هنوز كامل نكردن اما بحث اپديت بازي ها رو بايد در نظر بگيري اگر مشكل مالي نداري به نظرم ريجن 2 بهترين گزينته

ببخشید عزیزم..ریجن 1 با 2 فرقش چیه؟ممنون از کمک شما.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
ببخشید عزیزم..ریجن 1 با 2 فرقش چیه؟ممنون از کمک شما.

ریجن یک مال امریکاست و ریجن 2 ماله اروپا ... هیچ فرقی ندارن فقط وقتی میخواید از لایو خرید کنید باید گیفت کارد بخرید که برای اروپا یورو هست و امریکا دلار که امریکا ارزون تر هست

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یه سوال....مثلا شما وان داری من 360..هر دو هم لایو هستیم...میتونیم با هم فیفا بازی کنیم مهندس من؟ممونم.
نه نميشه

- - -ویرایش - - -

ریجن یک مال امریکاست و ریجن 2 ماله اروپا ... هیچ فرقی ندارن فقط وقتی میخواید از لایو خرید کنید باید گیفت کارد بخرید که برای اروپا یورو هست و امریکا دلار که امریکا ارزون تر هست
با كنسول ريجن يك هم ميشه اكانت براي اروپا انتخاب كرد و با پوند يا يورو خريد كرد. (با كنسول ريجن دو هم ميشه مثلا اكانت براي امريكا انتخاب كرد و با دلار خريد كرد.)
تنها فرقشون برق مصرفيشونه

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
مثل اینکه این نسل واسه سونی هستش.
3zhx

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نام
مجید
نشد دقت نكردي دستگاه ريجن 1 ربطي به اكانت و گيفت كارت نداره به قول بچه ها برق مصرفيشه اما وقتي اكانت ميسازي بايد اروپا يا امريكارو انتخاب كني كه روي خريد گلدت تاثير ميزاره

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
آپدیت جدید عرضه شد
Xbox One March update out now, adds rumoured Dolby support, Twitch, and more | VG247

آپدیت جدید به روش زیر میشه دانلود کرد:
How do you get the new update? For the vast majority of Xbox One owners who use “Instant On” (the low power state that allows you to instantly power up your console by saying “Xbox On”), the console automatically checks for updates when customers turn it off. This means that once we’ve made the March update available (late tonight, Pacific Time), the next time you turn your console off it will take the update during off-peak hours in your local time. Ultimately, you’ll see it sometime in the next day or two.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر