همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,126
من تا الان فکر می کردم Xbox همیشه از PS2 گرون تر بوده که خب اشتباه می کردم :D ولی بازم اگه مایکروسافت بتونه یه جوری قیمت X1 رو با PS4 مساوی کنه خیلی به نفعش میشه، به نظر من هر سری بتونه یک بازی رو با کنسول باندل کنه فعلا راه کار مناسبی هست.

تجربه نشون داده تو موفقیت یک کنسول نه قدرت ملاک هست نه کیفیت و بیشتر از همه بازی ها و سیاست های تبلیغاتی شرکتها مهم هست
مثلا یکی از علت های که PS3 سالهای اول از 360 عقب موند فقط بحث بازی ها بود وگرنه هم کیفیت کنسولش بالاتر بود هم قدرتش ولی 360 یک سری بازی های تاپ داشت مثل هیلو و بایشوک و گریز و ME و NG و... ولی بعدا که سونی سیل بازیهای انحصاریش رو شروع کرد تونست اختلاف رو جبران کنه
در مورد ویتا و 3DS هم همین قضیه صدق میکنه

الان هم اگر XO بتونه بازی های با مخاطب بالا مثل TF رو عرضه کنه خیلی میتونه به موفقیتش اضافه کنه حتی با وجود قیمت بالاتر و قدرت کمتر

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
دوستان سلام...من قبل از سال میخام بخرم...الان مشکلی برای سخت افزار و ابدیت نداره دیگه؟درسته؟برای وصل شدن به لایو دقیقا مثل 360 میشه کار کرد؟با لن؟درسته...الان صلاح میدونین یا یه سال برای ارتقاش صبر کنم...مشکل مالی ندارم...از نظر مالی نمیگم.ممنون
سلام دوست من ببين ااز نظر من مشكلي نداره من خودم تو توپ خونه رفيق دارم فقط درايو دستگاهه كه اونم فقط برا ااديشن روز اول بوده و گرنه ريجن 2 خرابي نيومده ااز نظر اپديتم كه فعلا داره مياد چون خيلي قسمتاا رو هنوز كامل نكردن اما بحث اپديت بازي ها رو بايد در نظر بگيري اگر مشكل مالي نداري به نظرم ريجن 2 بهترين گزينته

sweetnightwish

کاربر سایت
Dec 1, 2009
89
نزار اي عكساااااااااارو تو دلم احساس دلشوره ميكنم ما كه يه هفتس دنبال ريجن 2 هستيم گير نيوورديم چه برسه بخوايم طرح داش رو بگيريم كسي تحويل فوري امار نداره از كجا ميشه گرفت فقط ريجن 2

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
تجربه نشون داده تو موفقیت یک کنسول نه قدرت ملاک هست نه کیفیت و بیشتر از همه بازی ها و سیاست های تبلیغاتی شرکتها مهم هست
مثلا یکی از علت های که PS3 سالهای اول از 360 عقب موند فقط بحث بازی ها بود وگرنه هم کیفیت کنسولش بالاتر بود هم قدرتش ولی 360 یک سری بازی های تاپ داشت مثل هیلو و بایشوک و گریز و ME و NG و... ولی بعدا که سونی سیل بازیهای انحصاریش رو شروع کرد تونست اختلاف رو جبران کنه
در مورد ویتا و 3DS هم همین قضیه صدق میکنه

الان هم اگر XO بتونه بازی های با مخاطب بالا مثل TF رو عرضه کنه خیلی میتونه به موفقیتش اضافه کنه حتی با وجود قیمت بالاتر و قدرت کمتر

PS3 قدرتش از 360 بالاتر بود!؟ اینو خود nVidia که سازنده GPU کنسول PS3 بوده منتشر کرده:

k1-vs-xbox-one-vs-ps4-580-90.jpg

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
کسی نبود جواب بده؟؟؟
نه فعلا پشتیبانی نمیشه ولی تو سایت xbox.com نوشته شده در سال 2014 برنامه هایی برای پشتیبانی دسته xbox one برای PC دارن

- - -ویرایش - - -

چند تا خبر:d
سازنده های Limbo تایید کردن اولین بازی که برای Xbox One میسازن Limbo 2 نیست
امکان عرضه سه گانه Mass Effect برای کنسول های نسل هشتم

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
امروز موفق شدم با کنسول کار کنم ... حقیقتا ... هیچ به دلم ننشست ...

کنترلر خیلی بدتر از نسل قبل شده ... کیفیت ساختش رفته بالا ...اما ارگونومیش نسبت به 360 اصلا راضی کننده نبود ... مخصوصا کلیدهای LB و RB
فیفا رو یه نیم ساعت بازی کردم ...
دستگاه نو هنوز 1 روز از عمرش نمیگذشت کلی خط و خش افتاده بود روی قسمت های براقش ... خود کنسول گندست ... اما شکیل هستش ...
فن واقعا بی صدا بود ... گرمای زیادی هم تولید نمیکرد دستگاه حین بازی ...
محیط دشبورد دلچسب نبود ... منو راضی نکرد ...
درایو بلوری موقعی که دیسک رو اجکت میکردی صدای زشتی میده ... آدم یاد دستگاه های پخش VHS قدیم میفته ...

امیدوارم کسایی که گرفتن ازش لذت ببرن ... من که نبردم ...
و این نسل احتمالش خیلی کمه که بیام به سمت One

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
دستگاه نو هنوز 1 روز از عمرش نمیگذشت کلی خط و خش افتاده بود روی قسمت های براقش ... خود کنسول گندست ... اما شکیل هستش ...
ps4 هم همین مشکل را داره ! کلا من از این براق طراحی کردن کنسولها مخالفم چون همین خش ها رو اعصاب هستند مخصوصا وقتی یکی وسواش باشه که رسما رو مخش هست مثل خودم !:D
مثل همین 360 های اسلیم تولید اول که براق بودند تولید دومشون که مات بودند خیلی بهتر بودند .
فقط یه راه حل هست که بری از اون تلق های شیشه ای که روی صفحه موبایل ها میچسبونن سایز بزرگش را پیدا کنی و روی جاهاش براق کنسول بکشی که خیالت تخت باشه :D

کلا این کسنول سایزها یکم عقل ندارند میتونند بجای پلاستیک براق از شیشه های نازک استفاده کند مثل بعضی برند های قدیمی رو سیستمهای صوتی استفاده میشد ! اینطوری هم خیلی شیک تر میشه و هم دیگه این قضیه ی خش افتادن نیست .

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
امروز موفق شدم با کنسول کار کنم ... حقیقتا ... هیچ به دلم ننشست ...

کنترلر خیلی بدتر از نسل قبل شده ... کیفیت ساختش رفته بالا ...اما ارگونومیش نسبت به 360 اصلا راضی کننده نبود ... مخصوصا کلیدهای LB و RB
فیفا رو یه نیم ساعت بازی کردم ...
فن واقعا بی صدا بود ... گرمای زیادی هم تولید نمیکرد دستگاه حین بازی ...
محیط دشبورد دلچسب نبود ... منو راضی نکرد ...
درایو بلوری موقعی که دیسک رو اجکت میکردی صدای زشتی میده ... آدم یاد دستگاه های پخش VHS قدیم میفته ...

امیدوارم کسایی که گرفتن ازش لذت ببرن ... من که نبردم ...
و این نسل احتمالش خیلی کمه که بیام به سمت One
edit!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر