همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
سازنده های بازی Thief تایید کردن که بازی روی Xbox one به صورت 900p رندر میشه ولی گفته که:

developers will be able to raise the resolution on Xbox One once they've mastered the hardware

سازنده ها رزولوشن بازیها رو روی Xbox one افزایش میدن فقط باید کار با سخت افزار این کنسول رو یاد بگیرن.

News: Xbox One and PS4 1080p debate will "auto-balance" eventually, says Thief dev - Total Xbox.com

alimx360

کاربر سایت
Jul 13, 2008
438
نام
ali
سلام دوستان یه سئوال کسی که کنسول رو آکبند میگیره باید تمامی این آپدیت ها رو به نوبت بریزه رو کنسول یا همین جدیده کافیه؟

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
سلام، من چند تا سوال داشتم. اولین باره می خوان کنسول بگیرم و ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.
1) چطوری میشه فرق بین Region 1 و Region 2 را فهمید (از نظر بسته ای) ؟یعنی روش نوشته چه Region ایه یا نه؟
2) با اینترنت ایران اصلا میشه Online بازی هایی مثل Titanfall یا Fifa رو بازی کرد؟ من خودم رو PC یه بازیی مثل Heroes of Newearth رو راحت می تونم بازی کنم ولی رو کنسول اوضاع چجوریه؟
3) کسی تونسته از xbox fitness استفاده کنه؟ راهی هست که ویدوهاش رو دستگاه ذخیره شه و هر دفعه نخواد Stream کنه؟
4) Kinect رو راهی واسش هست که روی دیوار یا بالای تلویزیون نصبش کرد؟ توی آمازون یه چیزهایی دیدم ولی نمی دونم مشابه اش تو ایران هست یا نه ؟
5) الان توی بازار اصلا Region 2 هست یا نه؟ هنوز نرفتم بگردم ولی تو اینترنت همش Region 1 می بینم.
6) واسه خرید بهترین جا کجاست؟ توپخونه؟ پایتخت یا جای دیگه؟
7) نکته ای هست که باید حواسم باشه تا یه وقت سرم کلاه نره ؟

ممنون

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
سلام، من چند تا سوال داشتم. اولین باره می خوان کنسول بگیرم و ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.
1) چطوری میشه فرق بین Region 1 و Region 2 را فهمید (از نظر بسته ای) ؟یعنی روش نوشته چه Region ایه یا نه؟
2) با اینترنت ایران اصلا میشه Online بازی هایی مثل Titanfall یا Fifa رو بازی کرد؟ من خودم رو PC یه بازیی مثل Heroes of Newearth رو راحت می تونم بازی کنم ولی رو کنسول اوضاع چجوریه؟
3) کسی تونسته از xbox fitness استفاده کنه؟ راهی هست که ویدوهاش رو دستگاه ذخیره شه و هر دفعه نخواد Stream کنه؟
4) Kinect رو راهی واسش هست که روی دیوار یا بالای تلویزیون نصبش کرد؟ توی آمازون یه چیزهایی دیدم ولی نمی دونم مشابه اش تو ایران هست یا نه ؟
5) الان توی بازار اصلا Region 2 هست یا نه؟ هنوز نرفتم بگردم ولی تو اینترنت همش Region 1 می بینم.
6) واسه خرید بهترین جا کجاست؟ توپخونه؟ پایتخت یا جای دیگه؟
7) نکته ای هست که باید حواسم باشه تا یه وقت سرم کلاه نره ؟

ممنون

سلام

- فرقشون رو از روی جعبه نمیشه فهمید باید فروشنده بهتون بگه + اینکه آداپتورهای ریجن2 نیازی به تبدیل تغییر ولتاژ متغییر ندارن

-من همه روزه دارم بازی های BF4 و FIFA رو آنلاین بازی میکنم مشکلی از این بابت نیست، Titanfall هم که فعلا رلیز نشده

-XBOX FITNESS رو تست کردم، اگه سرعت نتت بالای 1 مگ باشه راحا استریم میکنه، تا اونجایی که من میدونم ویدیو هارو نمیشه از خود بازی Record کرد ولی از طریق GAME DVR میتونه هرجا بخوای راحت رکورد کنی

-در این مورد اطلاعاتی ندارم :D

- ریجن 2 الان موجوده تو ایران

- بستگی داره به خودتون

- کنسول رو سعی کن حضوری تحویل بگیر و درایو دستگاه رو تست کن بعد تحویل بگیر

موقق باشی

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
سلام

- فرقشون رو از روی جعبه نمیشه فهمید باید فروشنده بهتون بگه + اینکه آداپتورهای ریجن2 نیازی به تبدیل تغییر ولتاژ متغییر ندارن

-من همه روزه دارم بازی های BF4 و FIFA رو آنلاین بازی میکنم مشکلی از این بابت نیست، Titanfall هم که فعلا رلیز نشده

-XBOX FITNESS رو تست کردم، اگه سرعت نتت بالای 1 مگ باشه راحا استریم میکنه، تا اونجایی که من میدونم ویدیو هارو نمیشه از خود بازی Record کرد ولی از طریق GAME DVR میتونه هرجا بخوای راحت رکورد کنی

-در این مورد اطلاعاتی ندارم :D

- ریجن 2 الان موجوده تو ایران

- بستگی داره به خودتون

- کنسول رو سعی کن حضوری تحویل بگیر و درایو دستگاه رو تست کن بعد تحویل بگیر

موقق باشی

محل خریدش از چه لحاظ به من بستگی داره؟ هر جا قیمت ها بهتر و فروشنده ها زیادتر باشن فکر کنم واسه من هم راحت تر باشه. پیشنهاد دوستان چیه؟
راستی شارژری چیزی برای دسته هاش لازم داره یا با باطری کار می کنه ؟
دوستایی که از بازار خبر دارن، ریجن 2 راحت گیر میاد یا کلی باید بگردم؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
خوب مبارکه .... ولی من کینکت رو به هیچ کدوم از این دکمه بازی ها نمیدم :d
Xbox One Media Remote announced by Microsoft
The OneGuide button provides one-touch, quick access to your favorite TV shows and movies through the Xbox program guide,” reads the official description. “The Media Remote can also control TV/Receiver power and volume through Kinect, which uses IR blasting to send signals to your TV and/or receiver. As you pick up the remote, the motion-activated backlit buttons illuminate, allowing it to be used in the darkest of rooms while playing games, watching TV shows, movies and more
قیمت هم $24.99

mlajafari

کاربر سایت
Jun 22, 2009
22
سلام موقع نصب بازیها یا برنامه ها از اینترنت پیغام install stop. میزنه باید try again بزنم یک درصد بر جلو دوباره همینطور مشکل از چیه (سرعت اینترنت فکر نکنم کم باشه پارس آنلاین 256 )

Sent from my HTC Butterfly using Tapatalk

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
محل خریدش از چه لحاظ به من بستگی داره؟ هر جا قیمت ها بهتر و فروشنده ها زیادتر باشن فکر کنم واسه من هم راحت تر باشه. پیشنهاد دوستان چیه؟

فرقی بین ریجن 1 و 2 نیست فقط برقشونه
از لحاظ خریدن هم به نظر من بهترین جا دیجی کالاس،درست 20-30 تومن از بعضی جاها گرون تره ولی بهترین و مطمئن ترین خدمات رو میده...چ
من خودم منتظرم لوازم جانبی و بای هاش رو هم بیاره از دیجی بگیرم...

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad

یعنی اینکه نمیشه اینجا جایی رو معرفی کرد، شما خودت هرجا که خودت هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت صلاح دیدید خرید کنید

شارژر که لزومی نیست، همون باطری های شارژی اسفاده کنی بهتره + اینکه با اتصال دسته به USB دستگاه دیگه نیازی به باطری هم نیست.

ریجن1 راحتتر گیر میاد

mr_mansouri

کاربر سایت
Feb 20, 2014
2
سلام ، من اداپتور XBOX ONE رو سوزوندم چون ورودی اداپتور برق 110 بود ولی من به 220 زدم حالا چند تا سوال داشتم می خواستم راهنماییم کنید
1- آیا ممکنه که برد اصلی خود دستگاه هم بسوزه؟
2- در صورت سوختن برد اصلی امکان تعمیرش هست؟
3- آیا می شه آداپتور نو رو پیدا کرد؟ کجا؟

مرسی

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
سلام ، من اداپتور XBOX ONE رو سوزوندم چون ورودی اداپتور برق 110 بود ولی من به 220 زدم حالا چند تا سوال داشتم می خواستم راهنماییم کنید
1- آیا ممکنه که برد اصلی خود دستگاه هم بسوزه؟
2- در صورت سوختن برد اصلی امکان تعمیرش هست؟
3- آیا می شه آداپتور نو رو پیدا کرد؟ کجا؟

مرسی

1- امکانش خیلی ضعیف هست یعنی یک به ده
2- بله اگه برد خود کنسول بوسیله برق 220بسوزه قابل تعمیر هست
3-بله میشه پیدا کرد توپخونه تهران منبع اینجور لوازم هست البته سایتهایه دیگه هم هستن
4- احتمال 90 درصد به برد دستگاه اسیبی نرسیده !! میتونی همون پاور بریک هم ببری تعمیر کنن راحته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر