همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
[h=1]?Will new Microsoft CEO Nadella sell the Xbox division[/h]
05_high.jpg

arashstar

کاربر سایت
Jun 25, 2013
33
سلام دوستان میخوام از تجربه شمااستفاده کنم چون تاحالا کنسول نداشتم.اگه بخوام کنسول بگیرم دوتا بازی بیشتر نمیتونم بگیرم.بایدهم سعی کنم بازیهایی بگیرم که مولتی پلیر خوبی داشته باشن.اصل سوالم اینجاست که به خاطر قیمت بالای بازی اورجینال من فقط هرسه چهارماه میتونم یه بازی بگیرم .با این تفاسیر شمابازخرید کنسولو پیشنهاد میدین؟بازیاروهم نمیتونم عوض کنم چون شرایط تعویضو ندارم هربازی بگیرم بیخ ریش خودمه.ممنون

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام دوستان میخوام از تجربه شمااستفاده کنم چون تاحالا کنسول نداشتم.اگه بخوام کنسول بگیرم دوتا بازی بیشتر نمیتونم بگیرم.بایدهم سعی کنم بازیهایی بگیرم که مولتی پلیر خوبی داشته باشن.اصل سوالم اینجاست که به خاطر قیمت بالای بازی اورجینال من فقط هرسه چهارماه میتونم یه بازی بگیرم .با این تفاسیر شمابازخرید کنسولو پیشنهاد میدین؟بازیاروهم نمیتونم عوض کنم چون شرایط تعویضو ندارم هربازی بگیرم بیخ ریش خودمه.ممنون

مولتی خوب که تایتان فال خوبه :D !
ولی در هر صورت اگه فکر میکنی نمیتونی از پس هزینه هاش بر بیای یا خیلی سنگینن بیخیالش شو !

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
سبک/بازیای مورد علاقت چیه؟

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان من کنسولم رو حالت instant on هست ولی وقتی میگم xbox on کنسول روشن نمیشه کسی نمیدونه دلیلش چیه؟

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
اپديت جديد دانلود كردي؟
برو ببين چراغ power brick كنسول چه رنگيه. ؟

آپدیت رو که دانلود کردم ولی قبل از اون هم همینطور بود. رنگ چراغ سفیده. با xbox turn off خاموش میشه ولی نمیدونم چرا روشن نمیشه

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
آپدیت رو که دانلود کردم ولی قبل از اون هم همینطور بود. رنگ چراغ سفیده. با xbox turn off خاموش میشه ولی نمیدونم چرا روشن نمیشه

احتمالا گزينه ي مربوط به Xbox On رو تيك نزديد تو ستينگ

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
نه حتی اون رو هم تیک زدم automatic update غیر فعاله ولی گزینه مربوط به xbox on فعاله.واقعأ نمیدونم دلیلش چیه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
همه جور سبکی بازی میکنم.مشکل اصلی من قیمت بالای بازیاست.شما هرچند وقت بازی میگیرید؟من بااین قیمت هرسه ماه تقریبامیتونم یکی بگیرم.همراه باکنسول هم میتونم دوتابگیرم.
خوب کافیه دیگه.قیمت ها که کلا بالاست تو هر دو کنسول.میتونی بازی که خریدی بعد یک مدت عوض کنی.من خودم فقط بازی های مهم میخرم.مثلا الان Titanfall پیش خرید کردم اخرین بازی که خریدم BF4 بود که حدود 2 ماه پیش خریدم.بقیه بازی هارو هم Rent میکنم مثل Ryse و Tomb Raider و Rayman که چند روز دیگه میاد.اینجوری خیلی به صرفست تو ایران هم فکر کنم سایت هایی هستن که بازی هارو اجاره میدن ولی قیمتشونو نمیدونم.اینجا ماهی 15$ هر بازی هم که خواستی تو یک ماه میتونی بگیری(مثلا میشه با 15$ 10 تا بازی گرفت تو یک ماه) که واقعا به صرفه تره تا خرید بازی مخصوصا بازی هایی که بخش مولتی پلیر ندارن

آخرین ویرایش:

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
Patch Note آپدیت جدید:
- The ability to delete game & application save data, and to see & manage your storage space
- Improved installation and DLC management, including the ability to control your install lineup and prioritise certain downloads over others
- Improved UI for accessing friends, achievements, messages, and party chat
- Game DVR app to be included in the Xbox OneGuide as an app channel
- Update to the boot progress indicators for system update
- Improve consistency of UX for update & install progress
- Separate game, application, and install queue lists
- Addition of USB keyboard support
- Improved NAT detection
- Network Troubleshooter improvements
- Blu-ray quality improvements
- Significant performance and stability improvements

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
SDK های Xbox one که دست سازنده های بازی هست اخیرا آپدیت شده میشه کم کم انتظار داشت برای بازیهایی که الان در دست ساخت هستن و تابستون یا اواسط بهار ریلیز میشن مشکل رزولوشن بازیهای 3rd party حل بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر