همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام
یه هفتس تو قسمت تست کانکشن بخش دانلود failed میزنه و بازیی مثل destiny به همین خاطر نمیاره!قبلا بعد یه مدت درست میشد ولی از دیشبه نمیتونم اصلا وارد بازی بشم این failed شدنه راه حلی نداره؟

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
امروز با کنسول آنلاین شدم و یکدفعه پیغام اومد که از طرف سونی یه کد 10 دلاری بهم داده شده

من تا حالا با اکانتم هیچ چیزی نخریم و بازم دم سونی گرم که یه مرحمتی بهمون نشون داد:d

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
امروز با کنسول آنلاین شدم و یکدفعه پیغام اومد که از طرف سونی یه کد 10 دلاری بهم داده شده

من تا حالا با اکانتم هیچ چیزی نخریم و بازم دم سونی گرم که یه مرحمتی بهمون نشون داد:d
این ده دلاری بیشتر به کسایی داده شده که اصلا از استور خرید نکردن:D تا شاید ترغیب بشن به خرید.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
این ده دلاری بیشتر به کسایی داده شده که اصلا از استور خرید نکردن:D تا شاید ترغیب بشن به خرید.

کاشکی حداقل یه 15 دلاری میدادن. آخه با 10 دلار چیز خاصی نمیشه خرید :d

ولی نگهش میدارم تا حداقل اگه زمانی یه بازی 14 دلاری مثل journey تخفیف خورد بخرمش

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
دوستان من دو تا اكانت دارم يكي ريجن امريكا يكي اروپا
ولي اكانت اصلي امريكاس و روش پلاس دارم
الان call of duty جديد رو دارم كه ريجن ٢ هست ميتونم با اكانت اروپا دانلود كنم و با اكانت امريكا بازي كنم ميخوام از كد مپ استفاده كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من دو تا اكانت دارم يكي ريجن امريكا يكي اروپا
ولي اكانت اصلي امريكاس و روش پلاس دارم
الان call of duty جديد رو دارم كه ريجن ٢ هست ميتونم با اكانت اروپا دانلود كنم و با اكانت امريكا بازي كنم ميخوام از كد مپ استفاده كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk
account وقتی primary باشه امکانه انلاین بازی کردن در صورت دارا بودن پلاس به مابقی اکانتها هم میده
DLC فقط قابل redeem زمانی هست که ریجن بازی و اکانت یکی باشه ولی در هر صورت وقتی اکانت primary باشه dlc هم به اشتراک گذاشته میشه.

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام دوستان یه سری سوال داشتم
1- این primary کردن اکانت یعنی چی ؟ مثلا الان من دو تا اکانت دارم اگه بیام یکیشو primary کنم چه تفاوتی داره با زمانی که primary نیست ؟
2- میشه هر دو تا اکانتو primary کرد ؟
3- اگر یکی از اکانت هارو تبدیل به پلاس کنم با اکانت دیگه هم میشه آنلاین بازی کرد ؟
4- بخش آنلاین بازی هارو میشه تکی بازی کرد ؟ مثلا تو DRIVECLUB و GTA V من تو هیچ گروهی نیستم میتونم تکی با بقیه بازی کنم ؟

مرسی

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام دوستان یه سری سوال داشتم
1- این primary کردن اکانت یعنی چی ؟ مثلا الان من دو تا اکانت دارم اگه بیام یکیشو primary کنم چه تفاوتی داره با زمانی که primary نیست ؟
2- میشه هر دو تا اکانتو primary کرد ؟
3- اگر یکی از اکانت هارو تبدیل به پلاس کنم با اکانت دیگه هم میشه آنلاین بازی کرد ؟
4- بخش آنلاین بازی هارو میشه تکی بازی کرد ؟ مثلا تو DRIVECLUB و GTA V من تو هیچ گروهی نیستم میتونم تکی با بقیه بازی کنم ؟

مرسی
1) پرایمری یعنی اکانت اصلیت یعنی اگر PS Plus بخری و رو اکانت پرایمری، اکیتوش کنی.بقیه اکانت هات هم میتونن از قابلیت آنلاین بازی کردن و بازی هایی که اکانت پرایمری خریده،لذت ببرن.
2) نه ، فقط یکی.
3) آره ولی دقیقا موقعی که اکانت رو پرایمری کنی.مثلا من 2تا اکانت دارم » mohsen و mamad و برای اکانت خودم یعنی mohsen یک پلاس 3ماهه خریدم و فعال کردم واسش.حالا اگر میخوام اکانت mamad بتونه آنلاین بازی کنه و از مزایای PS Plus بهره ببره،باید برم mohsen رو Primary کنم تا mamad روی همون پلی4 مثل یک یوزر پلی استیشن پلاس حالشو ببره!
4) آره هیچ مشکلی نیست.عضو هیچ تیمی نباشی هم میشه ولی عضو تیم باشی حال میده مثلا چند نفره باشید بیشتر میچسبه.خلاصه خواستی یه مدت بازی کنی رفیق پیدا میکنی،خییییلی ها آنلاینن بخصوص همین GTA v و هم DC هر دو بازی هایی هستن که افراد زیادی توش آنلاینن.سر دستشون Destiny هست مثل مور و ملخ ریختن :D

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
1) پرایمری یعنی اکانت اصلیت یعنی اگر PS Plus بخری و رو اکانت پرایمری، اکیتوش کنی.بقیه اکانت هات هم میتونن از قابلیت آنلاین بازی کردن و بازی هایی که اکانت پرایمری خریده،لذت ببرن.
2) نه ، فقط یکی.
3) آره ولی دقیقا موقعی که اکانت رو پرایمری کنی.مثلا من 2تا اکانت دارم » mohsen و mamad و برای اکانت خودم یعنی mohsen یک پلاس 3ماهه خریدم و فعال کردم واسش.حالا اگر میخوام اکانت mamad بتونه آنلاین بازی کنه و از مزایای PS Plus بهره ببره،باید برم mohsen رو Primary کنم تا mamad روی همون پلی4 مثل یک یوزر پلی استیشن پلاس حالشو ببره!
4) آره هیچ مشکلی نیست.عضو هیچ تیمی نباشی هم میشه ولی عضو تیم باشی حال میده مثلا چند نفره باشید بیشتر میچسبه.خلاصه خواستی یه مدت بازی کنی رفیق پیدا میکنی،خییییلی ها آنلاینن بخصوص همین GTA v و هم DC هر دو بازی هایی هستن که افراد زیادی توش آنلاینن.سر دستشون Destiny هست مثل مور و ملخ ریختن :D

اونوقت میشه اکانت اصلی رو عوض کرد ؟ چون من الان یه اکانت آمریکا دارم یه اکانت امارات که در اصل اکانت آمریکا اکانت اصلیمه تروفی ها هم همه رو این اکانته پلاس هم برای اکانت آمریکام میخوام بگیرم ولی به اشتباه اکانت امارات رو که فقط باهاش DLC برای بازی های ریجن دو دانلود میکنم primary کردم حالا میشه عوضش کرد ؟

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
اونوقت میشه اکانت اصلی رو عوض کرد ؟ چون من الان یه اکانت آمریکا دارم یه اکانت امارات که در اصل اکانت آمریکا اکانت اصلیمه تروفی ها هم همه رو این اکانته پلاس هم برای اکانت آمریکام میخوام بگیرم ولی به اشتباه اکانت امارات رو که فقط باهاش DLC برای بازی های ریجن دو دانلود میکنم primary کردم حالا میشه عوضش کرد ؟
آره خیلی راحت هر موقع عشقت کشید یه دقیقه برو توی اکانتی که میخوای Primary کنی بعد برو تو تنظیمات دستگاه برو به گزینه ی PlayStation™Network/Account Management بعدش برو به Activate as Your Primary PS4 و بعدش گزینه Activate رو بزن.حله تمام.
با اون DLC بخر با این آنلاین پلی کن.
قربانت!

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
دوستان سلام
لطفا یه آموزش بزارید برای شبکه کردن 2 تا ps4 با هم.
1) با استفاده از سیم LAN »
یک عدد سیم LAN تهیه کنید از پشت این بزنید پشت اون!! حله.برید به تنظیم اینترنت و از قسمت Network برید به Wired و بزاریدش روی Easy حله دیگه.

2) با استفاده از اکسس پوینت و یا روتر بیسیم»
خیلی ساده به یک مودم متصل کنید هر دو پلی4 رو و کافیه IPگذاری کنید یعنی برای پلی4 اولی مثلا برید توی Network بعد wireless رو بزنید و Custom و و فقط جای IP Address یچیزی مثل 192.168.1.5 بنویسید و برای پلی استیشن 4 دوم همونجا برید با همون تنظیمات فقط 192.168.1.10 یا هرچیزی به جز 5 در آخرش بزنید.حله.

هر دو روش رو تست نکردم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر