همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
من میخوام اکانت us بسازم منتها ازم ادرس میخواد از کجا ادرس و زیپ کد بدست بیارم؟
بزن یو اس آ USA؛ برو ایالت کالیفورنیا California، بزن بورلی هیلز Beverly Hills، پستال کدش هم بزن 90210 ، آدرسش هم بنویس یه همچین چیزی tehran avenue st. 4 الکی پلکی :d
حله.

همسایه شدیم :d

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
بزن یو اس آ USA؛ برو ایالت کالیفورنیا California، بزن بورلی هیلز Beverly Hills، پستال کدش هم بزن 90210 ، آدرسش هم بنویس یه همچین چیزی tehran avenue st. 4 الکی پلکی :d
حله.

همسایه شدیم :d
مرسی همسایه الان من هرکار میکنم نمیتونم آواتار ادد کنم خیلی psn تو در توه :D

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
مرسی همسایه الان من هرکار میکنم نمیتونم آواتار ادد کنم خیلی psn تو در توه :D
باورت میشه الآن خودمم یادم رفته :d
ببین تمام تنظیمات و انگولک کاری ها تو اکانت PSN فقط تو 2جاست!
یک ) برو روی خود اکانتت (تو منوی بالا کنار تنظیمات دستگاه، بین گزینه Party و Trophy ، اکانتت هست.کلیک کن رووش، قشنگ زیر عکست نوشته شده Edit Profile
بزن ادیت و هرچی خواستی عوض کن.

دو) تو تنظیمات دستگاه چهارمین گزینه نوشته Playstation Network/Account Management این هم بزنی تنظیمات آدرس و Active Primary و غیره توش هست.

Rush1911

کاربر سایت
Apr 2, 2010
32
نام
Majid
سلام میکنم به همه اساتید و گیمرهای محترم

من یه مشکلی برام پیش اومده خواستم ببینم کسی اینجا قبلا پیش اومده براش راه حلی پیدا بشه به امید خدا

من با ps4 هیچ دانلودی یا آپدیتیو نمیتونم انجام بدم و توی ۱٪ ارور تست اینترنت کانکشنو میده
جالب اینجاس که کنسول کانکته و راحت تو پلستیشن استور میتونم بچرخم ، سرعت نتمم چهار مگه و راضیم ازش

با تشکر فراوان

Night Ghost

کاربر سایت
May 30, 2007
42
نام
میثم

من یه مشکلی برام پیش اومده خواستم ببینم کسی اینجا قبلا پیش اومده براش راه حلی پیدا بشه به امید خدا

من با ps4 هیچ دانلودی یا آپدیتیو نمیتونم انجام بدم و توی ۱٪ ارور تست اینترنت کانکشنو میده
جالب اینجاس که کنسول کانکته و راحت تو پلستیشن استور میتونم بچرخم ، سرعت نتمم چهار مگه و راضیم ازش

با تشکر فراوان
سلام من هم همین مشکل رو دارم ولی از یک ساعت قبل ارور 2-34861 هم برای ورود به psn داده میشه الان آپدیت gta v و battlefield :HL تا یک درصدی میره گیر میکنه
من از اینترنت پارس آنلاین استفاده میکنم. برای من ورود به استور هم با مشکل روبرو شده

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
با تشکر فراوان
سلام من هم همین مشکل رو دارم ولی از یک ساعت قبل ارور 2-34861 هم برای ورود به psn داده میشه الان آپدیت gta v و battlefield :HL تا یک درصدی میره گیر میکنه
من از اینترنت پارس آنلاین استفاده میکنم. برای من ورود به استور هم با مشکل روبرو شده

سلام.بچه ها اینترنت ایران مشکل پیدا کرده میگن خطوط اینترنتی وارده از کشور ترکیه قطع شدن،دنبال خطوط پشتیبان هستند.جدی میگما مال همین دو سه روزست.شاید بخاطر همینه دانلوداتون با مشکل مواجه شده.

منم با پلی4 نمیتونم براحتی دانلود کنم یک هفتس ولی با PSX download Helper از طریق InternetDownloadManager براحتی میتونم دانلود کنم.

Rush1911

کاربر سایت
Apr 2, 2010
32
نام
Majid

من نزدیک یماهه پلستیشن گرفتم تا دو روز پیش همه چیز خوب بود ، دو روزه هیچی نمیتونم دانلود کنم ، برا شما این قضیه قبلا هم پیش اومده بود؟

هرچی هست فکر میکنم مشکل از psn باشه چون اینترنتم خوبه و با لپتاب راحت دانلود میشه کرد هرچیو

- - -ویرایش - - -

سلام.بچه ها اینترنت ایران مشکل پیدا کرده میگن خطوط اینترنتی وارده از کشور ترکیه قطع شدن،دنبال خطوط پشتیبان هستند.جدی میگما مال همین دو سه روزست.شاید بخاطر همینه دانلوداتون با مشکل مواجه شده.

منم با پلی4 نمیتونم براحتی دانلود کنم یک هفتس ولی با PSX download Helper از طریق InternetDownloadManager براحتی میتونم دانلود کنم.

خب پس خداروشکر از دستگاه نیست ، با psx downloader من تست کردم ولی باید چند درصد با ps4 دانلود بشه تا لینک بده،درسته؟ برا من تو preparing to download ارور میده پس عملا قضیه psx هم برام منتفیه

.:DEMON LORD:.

کاربر سایت
Oct 11, 2007
660
نام
Cipher
از طرف صبانت برای من دیروز SMS اومد که به علت بروز اختلال سراسری در شبکه شرکت ارتباطات زیر ساخت، اینترنت شما با افت سرعت و قطعی همراه گردیده. کارشناسان صبانت در خال پیگیری موضوع از شرکت زیر ساخت برای رفع این مشکل در اسرع وقت می باشند. با تشکر از بردباری شما صبانت.

loten

کاربر سایت
Feb 1, 2011
62
بررای من از دیروز مشکل پیدا کرده وقتی تست ایترنت رو میزنم همش اوکی به psn میزنه وصلی و تایپ هم اوکیه فقط نمی دونم چرا دانلود با اپلودم fail میشه
کسی دیگه هم مشکل من رو داره؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,689
نام
milad
سلام میخواستم بدونم بازی هایی رو که از psn میخرم رو باید رو هارد کنسول نگه دارم یا پاک کنم چون فکر کنم بازی زیاد به کنسول فشار میاره؟؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام میخواستم بدونم بازی هایی رو که از psn میخرم رو باید رو هارد کنسول نگه دارم یا پاک کنم چون فکر کنم بازی زیاد به کنسول فشار میاره؟؟؟؟
مشکلی نداره رو هارد باشن
میتونی ازشون backup هم بگیری البته به صورت کلی میگیره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر