همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,290
نام
Afshin
وضعیت نت من بالاخره درست شد. من از آسیاتک سرویس میگیرم. یه مدت داغون بود اوضاع ولی امروز بالاخره درست شد.

amirzandi021

کاربر سایت
Jan 21, 2015
111
نام
علی
آقا چند روزه از هر 10،12 بار تستی که میگیرم 1 بار به psn وصل میشه ، توی بازیای آنلاین هم میپره بیرون یا اصلا وصل نمیشه
یعنی اینقدر اینترنت داغونه یا باید تنظیمات خاصی انجام بدم مثل mtu یا dns
از دوستان کسی اگه اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه
ممنون

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
آقا چند روزه از هر 10،12 بار تستی که میگیرم 1 بار به psn وصل میشه ، توی بازیای آنلاین هم میپره بیرون یا اصلا وصل نمیشه
یعنی اینقدر اینترنت داغونه یا باید تنظیمات خاصی انجام بدم مثل mtu یا dns
از دوستان کسی اگه اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه
ممنون
داش احتمال داره از isp که نت میگیری باشه ها
اگه میتونی با یه نت دیگه تست کن ولی شاید با تغییر DNS اوکی شه مشکلت حالا
ولی اینکه میپره بیرون از نت ایرانه
والا عزیزان میخوان که *****ینگ هوشمند بزارن روی یه سری چیزا از جمله فیسبوک و اینجور چیزا و ما باید تحمل کنیم تا این عزیزان *****ینگ رو سراسری کنن
در واقع یوسر ها موش آزمایشگاهی هستن :)
از اول عید هم این مشکلا شروع شده و ه زمان خودشون بخوان اوکی میکنند
چی میشه کرد جز تحمل ...

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
دقیقا این وضعیت اتصالات psn قرار نیست درست بشه ؟

سرعت به حد مفتضههییی افت کرده توی psn ! قطعی زیاده ! ping افزایش پیدا کرده!

(قبلا پینگ ام عالی بود ! قطعی مفهومی نداشت ! در حد فوق عالی بود وضعیت psn ! اما الان!!!!)

XBL چی اون اوکیه مشکلی نداره ؟

واقعا اگر همین طور ادامه پیدا کنه کنسول واقعا به درد من نمیخوره! من قابلیت های انلاین نباشه بهم مزه نمیده بازی کردن ... دو سه تا بازی سینگل قوی رو هم از دوستان قرض میگیرم بازی می کنم !

واقعا خیلی ها دیگه عصاب براشون نمونده ! خبری نیست از بهبود و رفع این مشکلات (حالا دقیقا نمی دونم بگم نت ایران (که صد در صد همینه ! خارجی ها اینجوری باشه ...)) ؟ :(

Omid mosby

کاربر سایت
Jul 28, 2014
25
نام
Omid Mikami
متاسفانه ما مشکل نت رو تو ایران داریم و سونی تقصیری نداره چون اگه سرورای سونی واسه خارجی ها هم اینقدر خراب بود الان کسی ps4 نمیزد

ادریس تو چجوری تونستی مولتی لست بزنی ؟ از زمانی که نت اینجوری شد دیگه نمیتونم انلاین بازی کنم:| ایناهم مارو سرویس کردن با *****ینگ هوشمند:|

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
ادریس تو چجوری تونستی مولتی لست بزنی ؟ از زمانی که نت اینجوری شد دیگه نمیتونم انلاین بازی کنم:| ایناهم مارو سرویس کردن با *****ینگ هوشمند:|

امید جان سلام جدی میگی نتونستی آنلاین بزنی بعد از آپدیتی که سونی داد هم واسه دستگاه هم واسه لست متاسفانه باید خود ناتی داگ با آپدیت بازی رو درست میکرد نه سونی که با آپدیت کوچیکش که فقط چند تا تغییر کوچیک داد اینطور مولتیشو واسه ما که نت نه چندان قوی داریم خراب میکرد واسه من بعد از گیر کردن تو کانکت دو روز لود میکرد بعد درست شد ولی جوین شدن بچه ها و پارتی دادن دیگه شد مصیبت امید جان والا من این آپدیت آخری رو هم که ۲.۵۱ بود ریختم گفتم ببینم تاثیر داره اگه درست بشه معلومه تقصیر از سرورای سونی هستش اگه نه که نت ما ایرانیا خرابه من که بازی میکنم ولی مثل قدیم نیست راستی یعنی وارد مولتیش نمیشه واسه تو؟؟؟؟

Omid mosby

کاربر سایت
Jul 28, 2014
25
نام
Omid Mikami
امید جان سلام جدی میگی نتونستی آنلاین بزنی بعد از آپدیتی که سونی داد هم واسه دستگاه هم واسه لست متاسفانه باید خود ناتی داگ با آپدیت بازی رو درست میکرد نه سونی که با آپدیت کوچیکش که فقط چند تا تغییر کوچیک داد اینطور مولتیشو واسه ما که نت نه چندان قوی داریم خراب میکرد واسه من بعد از گیر کردن تو کانکت دو روز لود میکرد بعد درست شد ولی جوین شدن بچه ها و پارتی دادن دیگه شد مصیبت امید جان والا من این آپدیت آخری رو هم که ۲.۵۱ بود ریختم گفتم ببینم تاثیر داره اگه درست بشه معلومه تقصیر از سرورای سونی هستش اگه نه که نت ما ایرانیا خرابه من که بازی میکنم ولی مثل قدیم نیست راستی یعنی وارد مولتیش نمیشه واسه تو؟؟؟؟
از بعد از عید این مشکل شروع شد.کانکتینگ تا یه حدی میره بعد گیر میکنه .گزاشتم رو safe mode یه روز کامل شاید مشکل کانکتینگ حل شه بعد دیدم کلا بازی close شده.فقط لست همچین مشکلی داره.من خیلی راحت GTA Online میزنم.به مخابراتم زنگ زدم هیچی نگفتن واقعا که:|

Dark0047

کاربر سایت
May 12, 2013
46
اخه این دیگه چه وضعشه ما قبلا که پینگمون بالای 200 بود پکت لاست داشتیم همیشه اولم بودیم تو بازی های انلاین حالا دیگه مثله پارسال زدن نت رو کلا خراب کردن یه بارکی مثله کره شمالی اینترنتو جمع کنید دیگه راحت تریم نه میشه پارتی ساخت نه میشه بازی کرد قیمت خون پدرشونم میگیرن برای اینترنت ذغالی البته ممکنه اون کوسهه دوباره گرسنش شده باشه اومده باشه کابل اینترنتو گاز زده باشه :|

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
باو یه جوری باید پیگیر قضیه شیم.. مشکل فقط پینگ و سرعت نیس، با همینم میشد party و.. ساخت... کلا با psn انگار مشکل داره..

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
من امروز آنلاین لاست رفتم مشکلی نداشت ناگفته نماند سرعت دانلودم موقع تست رو ستگاه سه مگ و آپلود سیصد بود ولی توی جوین و پارتی فعلا آزمایش نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر