همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Omid mosby

کاربر سایت
من امروز آنلاین لاست رفتم مشکلی نداشت ناگفته نماند سرعت دانلودم موقع تست رو ستگاه سه مگ و آپلود سیصد بود ولی توی جوین و پارتی فعلا آزمایش نکردم
من سرعت دانلودم به زور 800 ئه اپلود هم 200 قبلا لست همچین مشکلی نداشت ولی الان....

reza444

کاربر سایت
باو یه جوری باید پیگیر قضیه شیم.. مشکل فقط پینگ و سرعت نیس، با همینم میشد party و.. ساخت... کلا با psn انگار مشکل داره..
مشکل مثل اینکه اینه که وقتی که این ip ما رو سرور میشناسه و ارسال میخواد بکنه دیتا رو شیلترینگ هوشمندشون بلاک میکنه ایپی رو و مانع رسیدن دیتا میشه

reza444

کاربر سایت
قضاوت با شماست
موقعی که میخوام انلاین بازی کنم این ارور هارو میده به نظرتون چیکار کنم بشه این شیلتر رو دور زد؟
hj84kvxht9briffgvir6.jpg

au1byelhtsit5z252clc.jpg

YAMAUCHI

کاربر سایت
آقا دوستاني كه آشنا و رفيق دارن پيگيري كنن كلا PSN تعطيل !
قبلا هم ضعيف بود ولي الان ديگه كلا تموم شد
اينجوري كه نميشه حتما يه طوري شده كه كل اينترنت اينجوري به فاك فنا رفته!!

- - -ویرایش - - -

دوستان من الان زنگ زدم پشتي باني فني شاتل همه چيز و توضيح دادم از مشكل psn همه چي رو بررسي كرد گفت ايراد از خود سرور سوني هست :|
گفتم يعني توسط خود ايران دستكاري شده و مسدود شده يا از مبداء ؟ گفت اصلا اين سرور جزو ف ي ل ت ر ي ن گ نيست
فكر كنم اين آپديت ٢.٥١ كار دست سوني داده
حالا اميدوارم درست بشه

mmirzakhani93

کاربر سایت
آقا دوستاني كه آشنا و رفيق دارن پيگيري كنن كلا PSN تعطيل !
قبلا هم ضعيف بود ولي الان ديگه كلا تموم شد
اينجوري كه نميشه حتما يه طوري شده كه كل اينترنت اينجوري به فاك فنا رفته!!

- - -ویرایش - - -

دوستان من الان زنگ زدم پشتي باني فني شاتل همه چيز و توضيح دادم از مشكل psn همه چي رو بررسي كرد گفت ايراد از خود سرور سوني هست :|
گفتم يعني توسط خود ايران دستكاري شده و مسدود شده يا از مبداء ؟ گفت اصلا اين سرور جزو ف ي ل ت ر ي ن گ نيست
فكر كنم اين آپديت ٢.٥١ كار دست سوني داده
حالا اميدوارم درست بشه
به هیچ عنوان مشکل از سونی نیست،مشکل از سمت ایران هست.تقریبا یک ماهی میشه که پورت های UDP دچار اختلال شده به دلیل *****ینگ هوشمند.دلیلش هم اینه که چون بیشتر بازی های آنلاین و نرم افزار های ارتباطی از طریق پورت udp اطلاعات رو انتقال می دن ،به دلیل اختلال از سمت ایران این مشکل بوجود اومده.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
قضاوت با شماست
موقعی که میخوام انلاین بازی کنم این ارور هارو میده به نظرتون چیکار کنم بشه این شیلتر رو دور زد؟
اینا شیلتر نیست که
برا تصویر اول برو Test Network Connection رو بزن
برا دومی کاری نمیخواد کنی با چند بار تلاش رد میکنه

YAMAUCHI

کاربر سایت
به هیچ عنوان مشکل از سونی نیست،مشکل از سمت ایران هست.تقریبا یک ماهی میشه که پورت های UDP دچار اختلال شده به دلیل *****ینگ هوشمند.دلیلش هم اینه که چون بیشتر بازی های آنلاین و نرم افزار های ارتباطی از طریق پورت udp اطلاعات رو انتقال می دن ،به دلیل اختلال از سمت ایران این مشکل بوجود اومده.
اگه هوشمندشون اینه وای به غیر هوشمندش :|

reza444

کاربر سایت
اینا شیلتر نیست که
برا تصویر اول برو Test Network Connection رو بزن
برا دومی کاری نمیخواد کنی با چند بار تلاش رد میکنه
اینا دقیقا شیلترینگ هستن
تست کانکشن زدم همه چی درست بود سرعت دان هم 9.2 mgbs بود
سرعت اپلود هم 2.0 پینگ هم باسرور خارج 180
از همون موقع اینطور شدن که اجرا شد

Dastan Persia

کاربر سایت
مشکل از خود سونی هست ، هیچ ربطی به نت ایران نداره من هر روز CoD با پینگ 2 خط بازی میکنم با خارجی ها ، پینگ 4.2.2.4 میگم بهترین پینگ بهم میده با پر و کسی هم 443 هم تست کردم بازم ساخت پارتی مشکل داره
وقتی میشه راحت آنلاین بازی کرد ، ولی نشه پارتی ساخت مطمئنا مشکل از سونی هست که سرور هاش ضعیف هست
یک ماه هست برای من اینطوره

Red20Devils

کاربر سایت
مشکل از خود سونی هست ، هیچ ربطی به نت ایران نداره من هر روز CoD با پینگ 2 خط بازی میکنم با خارجی ها ، پینگ 4.2.2.4 میگم بهترین پینگ بهم میده با پر و کسی هم 443 هم تست کردم بازم ساخت پارتی مشکل داره
وقتی میشه راحت آنلاین بازی کرد ، ولی نشه پارتی ساخت مطمئنا مشکل از سونی هست که سرور هاش ضعیف هست
یک ماه هست برای من اینطوره
مشکل از سونی هست و توی انجمن های سونی ای مشکل اصلا مطرح نشده..شما راست میگی.. از همون اولم فن میکرو بودی.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

amirm5759

کاربر سایت
سلام به همه
دوستان من دو هفتست ps4 خریدم چند روز اول اصلا نمیتونستم ساین این بشم (رو صفحه please wait میموند)تا اینکه کنسولو بردم خونه دوستم که اینترنتش خوبه و همون موقع به اکانتم که ریجنش واسه آمریکا بود وصل شد بعد از این قضیه دیگه تو خونه خودمون هم وصل میشه و با اون اکانتم که واسه آمریکاس استور هم میرم ولی دیروز یه یوزر جدید رو کنسول ساختم که توش وارد اکانت ژاپنم(که از قبل تو pc ساختم) بشم ولی تو این یوزر جدیده هم موقع ساین این به اکانتم باز تو اون صفحه please wait گیر میکنه
هر کاری هم کردم درست نمیشه...کریو واسه کنسول شیر کردم...اینترنت لپتاپو واسش شیر کردم...صبر کردم ولی بازم درست نشد
به نظرتون مشکل از کجاست
نتم 256 نامحدود مخابراته قدرت سیگنال وایفای کنسول هم 80درصده...ببخشید طولانی شد

SleepyTurtel

کاربر سایت
XBOX LIVE هم کمبود سرعت دارند

داداش چرا شايعه درست ميكنى،چرا دوست دارى نظرت تحميل كنى و شركت رغيب خراب كنى.شما ايكس باكس دارى كه ميگى كند شده چطور ماها داريم فورزا ميزنيم،نميگم پى اس ان گند زده و ميدونم از نت خودمون اما خواهشا چيزى كه نديدى نگو

imanps3

کاربر سایت
سلام دوستان
من قبلا خيلي راحت انلاين بازي ميكردم
پينگم با8.8.8.8 رو 75بود
سرعت دانلودمم ٣٠٠بود
همه بازيارو راحت بازي ميكردم
هيچ مشكليم نبود
ولي الان سرعت اينترنتم هيچ تغييري نكرده نه پينگ نه سرعت دانلود
منتها از هر ده باري كه تست ميگرم دو بار به psnوصل ميشه كه اونم سرعت دانلود و اپلود رو ١٠يا٢٠kbنشون ميده
تورو خدا راهنمايي كنين
كسي ميدونه مشكل از چيه؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند