همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اونا نبستن كه :| اينجا بستن برخي پورت هارو به خاطر يه سري مسائل مارو از استور محروم كردن :|

یعنی با این اوصاف ما دخلمون اومده! همه با Virtual Private Network یعنی الان آنلاین بازی میکنن؟ چونکه من کلا به PSN نمی تونم وصل شم فقط مشکل PS Store نیست....

soroush_rad

کاربر سایت
Dec 22, 2013
43
یعنی با این اوصاف ما دخلمون اومده! همه با Virtual Private Network یعنی الان آنلاین بازی میکنن؟ چونکه من کلا به PSN نمی تونم وصل شم فقط مشکل PS Store نیست....

اخه بد شانسی این جاست که الان virtual .......... هم عملا کار نمی کنه.شما هم نگران نباش این مشکل خیلی هاست.
دوستانی هم که الان مشکل ندارن به زودی گریبان گیرشون میشه.چون یک قانون شده.
فقط باید منتظر بمونم تا یک تونل با قابلیت ارسال شبکه ای بیاد یا مشکل virtual ...... بر طرف بشه.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خوش بحالت..شما نتت چیه؟
من واقعا سرعتم داغونه تست کانکشن رو میزنم دانلود رو میده 253kbs یعنی فاجعه..من بعداظهر یک لحظه تونستم استور وصل شم با کی رو و موفق شدم اکانتم رو سه ماهه پلاس کنم..فیفا14 هم جالبه اصلا آنلاینش لگ نداره حتی با خارجی ها..ولی کاش میتونستم سرعت دانلود رو درستش کنم

آپدیت:
ساعت 4 صبح
آپدیت بتلفیلد4
607مگابایت
زمان باقی مانده تا پایان دانلود 55 دقیقه
هرکی فهمید نت چشه به ما هم بگه

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
آپدیت:
ساعت 4 صبح
آپدیت بتلفیلد4
607مگابایت
زمان باقی مانده تا پایان دانلود 55 دقیقه
هرکی فهمید نت چشه به ما هم بگه
خب الان توی ساعت رایگان اونم با خود کنسول این حجم رو که خیلی خوب داره میگیره توی این مدت زمان ،
نتت الان چیزیش نیست که ! :d

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
کسایی که میگن نمیتونن به Store قسمت PS4 وصل بشن، آیا کسی هست که بلد باشه با:
WireShark کار کنه ؟ که بتونه پکت ها رو آنالیز کنه ؟؟؟
اگه نه ۱ ماه دیگه خودم اینکار رو میکنم زمانی که کنسول برسه ...
پیگیریش هم با بخش مربوطه انجام میدم اگه مشکل از این سمت باشه ... حتی اگه از اون سمت باشه زنگ میزنم و توضیح ازشون میگیرم ...
چون بسته شدن این مساله ربطی به مسائلی که توی بخش های که هستم و اطلاع دارم نیست، مطمئنا misconfiguration هست یا چیزی از طرف سونی

پ.ن : من کارم مربوط به امنیت اطلاعات هستش و شرکت جدیدم که چند وقت دیگه شروع به کار میکنه وابسته به سرویس های امنیتی و کنترل اطلاعات هست، اگه دلیل "دادگاهی یعنی حکم رسمی" پشت ماجرا نباشه و به اشتباه اینکار انجام شده باشه، میتونم با پیگیری درست کنم، قول میدم تمام سعیم رو بکنم

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خب الان توی ساعت رایگان اونم با خود کنسول این حجم رو که خیلی خوب داره میگیره توی این مدت زمان ،
نتت الان چیزیش نیست که ! :d

خب میگم که الان خوبه ولی به ساعت نقل قولم نگاه کنی سرشب سرعت دانلود رو 16 بود

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بچه ها اینا هی چون دارن پورت ها رو دست کاری می کنن گاهی اوقات کلا پورت ها باز میشه
دیروز ps4 بدون وی پی ان وصل شده به فیسبوک :))
بعد اون روش شیر کریو رو تست کردم جواب داد.... سرعتش هم عالی!!!!
رفتم استور دیدم هیچی نداره اومدم بیرون :d

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
یه سوال از دوستانی که ps4 دارن:
الان به غیر از ps store برنامه دیگه ای هم بسته شده یا فقط همین استور این مشکل رو داره ؟؟؟؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اینجوری Feature آنلاین رو باید Kiss goodbye کنیم یا با این Virtual private network ها سرعت آنلاین زیاد پایین نمیاد؟ پینگ 120 من به 330 اینا میرسه با وی پی ان.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,242
نام
فراز
اینجوری Feature آنلاین رو باید Kiss goodbye کنیم یا با این Virtual private network ها سرعت آنلاین زیاد پایین نمیاد؟ پینگ 120 من به 330 اینا میرسه با وی پی ان.
عزیز اینجا چند بار گفتن که فقط یکبار نیاز هست شیر کنی بعد دیگه متونی بدون شیر انلاین بزنی فقط برای استور نیاز هست

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
آقا من با روش کریو شیرینگ به اینترنت کانکت شدم ولی به PSN وصل نمیشه. دو ساعت میزنه Please wait ولی آخرش ارور میده
مشکل از چیه؟

ویرایش:
الان رفتم توی کانکشن هام و دیدم روی کریو اون عبارت Shared ملاحظه نمیشه.
ولی خب کنسول به نت وصله!! مشکل کجاست؟>

91073613493370520702.png

ویرایش: مشکل دوم حل شد :| اولی مونده :|

آخرین ویرایش:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
آقا من با روش کریو شیرینگ به اینترنت کانکت شدم ولی به PSN وصل نمیشه. دو ساعت میزنه Please wait ولی آخرش ارور میده
مشکل از چیه؟

ویرایش:
الان رفتم توی کانکشن هام و دیدم روی کریو اون عبارت Shared ملاحظه نمیشه.
ولی خب کنسول به نت وصله!! مشکل کجاست؟>

91073613493370520702.png

ویرایش: مشکل دوم حل شد :| اولی مونده :|

شما با PS4 یه کانکشن تست بگیر ، اگه Successful زد اونوقت میتونی بگی کنسولت داره از PC یا لپ تاپ اینترنت میگیره. اگه این درست بود مشکل میتونه از این باشه که سرور کانکشن K-eri-o شما احتمالاً مشکل کندی سرعت داره که times out میشه.

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
شما با PS4 یه کانکشن تست بگیر ، اگه Successful زد اونوقت میتونی بگی کنسولت داره از PC یا لپ تاپ اینترنت میگیره. اگه این درست بود مشکل میتونه از این باشه که سرور کانکشن K-eri-o شما احتمالاً مشکل کندی سرعت داره که times out میشه.
گفتم که کانکت شدم.

مشکلم همون سرعت Kerio ـه. دو تا سرور مختلف هم امتحان کردم که نشد.

یکی از دوستان اگه کریویی که استفاده کرد و وصل شد رو اگه میشه لطف کنه آدرسش رو پی ام کنه که بخرم ببینم چی میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر