همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

mgs3

کاربر سایت
دوستان یه سوال داشتم که دوستم منو به شک انداخت گفتم بپرسم که مطمن شم من cod ghosts رو روی ps3 ریجن 1 بازی می کردم بعد الان واسه ps4 می خوام ریجن 2 رو بگیریم به نظرتون لولام از بین می رن یا لول آپ تو بازی ربطی به ریجن بازی نداره ؟

soroush_rad

کاربر سایت
عزیزان من نمی تونم به PSN وصل بشم، همش بهم یه ارور WV-33910-6 میده: با ویتا و PS3 و کامپیوتر راحت از اکانتم استفاده میکنم و آنلاین میشم ولی با PS4 نمی تونم....مشکل چیه؟

فروشگاه سونی در ps4 از بد بختی خورده به سری پورت های 443.اینه که بسته شده...دوست عزیزمون mostafa682 برات فایل اموزش رو معرفی کرده...تنها راهت استفاده از همون...فقط تو این روش قطع و وصلی زیاد هست و صبرت رو می طلبه.که اون هم به دلیل کنترل ترافیکی است که جدیدا بوجود اومده...

Puppet

کاربر سایت
دوستان یه سوال داشتم که دوستم منو به شک انداخت گفتم بپرسم که مطمن شم من cod ghosts رو روی ps3 ریجن 1 بازی می کردم بعد الان واسه ps4 می خوام ریجن 2 رو بگیریم به نظرتون لولام از بین می رن یا لول آپ تو بازی ربطی به ریجن بازی نداره ؟

نه مشکلی نداره لولت از بین نمیره

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Roter Jäger

کاربر سایت
فروشگاه سونی در ps4 از بد بختی خورده به سری پورت های 443.اینه که بسته شده...دوست عزیزمون mostafa682 برات فایل اموزش رو معرفی کرده...تنها راهت استفاده از همون...فقط تو این روش قطع و وصلی زیاد هست و صبرت رو می طلبه.که اون هم به دلیل کنترل ترافیکی است که جدیدا بوجود اومده...

خب بر پدرشون! اینطوری جواب 15 سال وفاداری مارو به برند Playstation میدن!!!؟
راستی من اصلا اصطلاحات فارسی این راهنما رو درک نمی کنم: دانگل وای-فای چیه؟ یا کارت شبکه چیه؟ (منظور کابله Ethernet ه از دانگل وای فای؟)

.:Frantic:.

کاربر سایت
خب بر پدرشون! اینطوری جواب 15 سال وفاداری مارو به برند Playstation میدن!!!؟
راستی من اصلا اصطلاحات فارسی این راهنما رو درک نمی کنم: دانگل وای-فای چیه؟ یا کارت شبکه چیه؟ (منظور کابله Ethernet ه از دانگل وای فای؟)
شما برای استفاده از اون آموزش نیاز به یک لپ تاپ و یک کابل LAN یا یک PC با گیرنده ی وای-فای ( از مودم بصورت وایرلس اینترنت بگیره ) و یک وروی کابل LAN ( همون کارت شبکه که روی اکثر مادربوردها هست ) برای شیر کردن اینترنت با PS4
بقیش رو هم از فایل آموزش میتونید بخونید... .

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
واسه آپدیت بازی مشکلی نیست
من ۳۰۰مگ رو تقریبا ۷ دقیقه ای گرفتم
ولی اصلا به استور وصل نمیشه حتی با وی پی ان!!!!:(

خوش بحالت..شما نتت چیه؟
من واقعا سرعتم داغونه تست کانکشن رو میزنم دانلود رو میده 253kbs یعنی فاجعه..من بعداظهر یک لحظه تونستم استور وصل شم با کی رو و موفق شدم اکانتم رو سه ماهه پلاس کنم..فیفا14 هم جالبه اصلا آنلاینش لگ نداره حتی با خارجی ها..ولی کاش میتونستم سرعت دانلود رو درستش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند