همه چیز درباره ی Xbox Live

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
از جواب صريح و سريعت خيلي ممنون کنسول جان ، فقط تويه سوال دوم نگفتي که آيا لازمه فن رو به همون حالت اوليه برگردونم يا نه؟

ضمناً من با قضيه صرفه جوييش کاري ندارم ، تا حالا کسي با بازي اورجينال بن شده يا نه؟
من مي خوام يه بازي براي مثال PES 2008 رو يک بار از يه کپي با SP کامل اجرا بکنم ، بعدش اگر ديدم از نظر پينگ جواب داد اورجينالش رو بگيرم و خيال خودم و بيل گيتس رو راحت کنم. به نظرتون جواب ميده؟

من به کار 12 ولت و این چیزا وارد نیستم.
نیازی نیست خرج بیخودی کنی آخه.بابا دیسک وقتی Stealth Patch کامل هست دیگه بشین باهاش بازی کن مطمئن باش بن نمیشی.

تنها راه خرید بازیهای arcade به طور مستقیم از XLA هست؟ نمیشه مثلا از رو کامپیوتر download کنی بعد بریزی رو 360؟
اگه یه بازیرو تو XLA بخری دیگه هروقت بخوای میتونی download کنی یا فقط یه باره و اگر از دست بدی باید دوباره بخری؟

بازی های Arcade رو باید از Marketplace بخری.البته بعضی مواقع یه DVD میاد بیرون که چند تا از این بازی ها توش هستن.
وقتی هم یه بازی رو توی XBLM دانلود کنی اگر پاک بشه باید دوباره پوینت بدی و دانلود کنی.

نه ببین شما الان اصلا کنسول رو بذار کنار و یک Pc دیگه به اون درگاه lan مودم وصل کن باز هم
به اینترنت نمیرسی
تنها راهی که ممکنه به سرانجام برسه این هست که بتونی روتر مودم رو تنظیم کنی که
من هرچی باهاش سر و کله زدم به نتیجه نرسیدم
حالا اگر کسی بلده روتر مودم رو تنظیم کنه حتما یک آموزشی بذاره من یه عمر دعاش میکنم

البته چند سال پیش اون موقعی که شاتل تازه کارش رو برای ADSL شروع کرده بود (از بقیه خبر ندارم)
از مرکزشون به این صورت بود که شما یک دستگاه رو با LAN وصل میکردی اون یکی رو با USB
تو هرکدوم از این دستگاه ها ( PC PS3 XBox) میتونستی بری یک کانکشن جدا گونه بسازی
انگار که دو تا اکانت ADSL خریدی ولی بعد از یک مدت این سیستم رو از کار انداخت
و شما مجبور بودی یا روتر مودم رو تنظیم کنی یا هاب بخری یا اینکه از بی دردسرترین و ارزونترین
راه وارد بشی و یک کارت شبکه دیگه بخری ( که اگر فقط یک دستگاه قرار بود از lan اینترنت بگیره
که همونشم نمیخواد)

من سوال می کنم ببینم تنظیمات رو باید چطوری بذارم.میام اینجا میذارم.

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
اقا شرمنده ما زياد تو اين قضيه live اماتور بازي در مياريم ميخواستم ببينم كه اين گلد كه ميگين تو پكش هست چجوري يعني كارته كه داخل جعبه هست
يا چجورياست
بازم شرمنده اماتوري و هزار دردسر:blushing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اقا شرمنده ما زياد تو اين قضيه live اماتور بازي در مياريم ميخواستم ببينم كه اين گلد كه ميگين تو پكش هست چجوري يعني كارته كه داخل جعبه هست
يا چجورياست
بازم شرمنده اماتوري و هزار دردسر:blushing:

نه عزیز.تنظیمات XBox Live رو برای وصل شدن انجام بده بعدش وقتی وصل میشی خود به خود اکانتت 1 ماهش شروع میشه.خودشم بهت موقع اتصال میگه که شما اکانت 1 ماهه گلد دارید.

برای اتصال هم از روش هایی که من توی همین بخش گفتم استفاده کن.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اگر فقط برای دانلود به live وصل شم مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد؟میشه بدون درد سر با gamepoint هایی که دارم بازی دانلود کنم؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اگر فقط برای دانلود به live وصل شم مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد؟میشه بدون درد سر با gamepoint هایی که دارم بازی دانلود کنم؟

اخل دستگاهت DVD بازی نذار و به Live وصل شو.بعد هم با Microsoft Point هایی که داری بازی دانلود کن.
به هیچ وجه بن نمیشی.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
میشه بدون درد سر با gamepoint هایی که دارم بازی دانلود کنم؟

نمیدونم منظورت چی بود . چون 2 تا چیز رو با هم قاطی کردی :D
Gamerscore : که به دردی نمیخوره زیاد و میزان حرفه ای بودن رو تقریبا نشون میده که از اونجایی که انگار شما تا حالا به لایو وصل نشدین انگار منظورتون این بوده ... خیر . با این نمیشه چیزهای غیر Free رو دانلود کرد

Microsoft Point : این رو باید بخری ... با این میتونی دانلود کنی

puhan

کاربر سایت
Jul 19, 2007
123
با سلام
من امروز مودم رو به کنسولم وصل کردم اما ترجيح دادم که اول از شما چند تا سوال تخصصي بپرسم بکنم تا سوتي هاي منجر به بن شدگي ندم.
1) اين مشخصاتي که براي ساخت آيدي مي خواد چيه؟
2) از آيدي ياهو هم ميشه استفاده کرد يا لزوماً بايد از msn باشه؟
3) آيا گلد کاردي که مي گيرم بايد از کشوري که در مشخصات اوليه داده شده يکي باشه يا نه؟
4) همين سوال بالا براي msپوينت ...!
5)الان شما ها از کجا کارت مياريد؟ من حدود 30-40 صفحه اول همين تاپيک رو خوندم و ديدم که خشايار جان ، پدرام جان و يکي ديگه از دوستان هم کارت مي آوردن اما نمي دونم که هنوز اين کار رو مي کنند؟
6) لطفاً در مورد آدرس و مشخصات هم بهم کمک بکنيد که براي کارت و ساير مسائل بعدا ً به مشکل ( ايضا ً در بسته، ايضا ً ديوار ) بر نخورم.

با تشکرات قبلي و قلبي

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام
من امروز مودم رو به کنسولم وصل کردم اما ترجيح دادم که اول از شما چند تا سوال تخصصي بپرسم بکنم تا سوتي هاي منجر به بن شدگي ندم.
1) اين مشخصاتي که براي ساخت آيدي مي خواد چيه؟
2) از آيدي ياهو هم ميشه استفاده کرد يا لزوماً بايد از msn باشه؟
3) آيا گلد کاردي که مي گيرم بايد از کشوري که در مشخصات اوليه داده شده يکي باشه يا نه؟
5)الان شما ها از کجا کارت مياريد؟ من حدود 30-40 صفحه اول همين تاپيک رو خوندم و ديدم که خشايار جان ، پدرام جان و يکي ديگه از دوستان هم کارت مي آوردن اما نمي دونم که هنوز اين کار رو مي کنند؟
6) لطفاً در مورد آدرس و مشخصات هم بهم کمک بکنيد که براي کارت و ساير مسائل بعدا ً به مشکل ( ايضا ً در بسته، ايضا ً ديوار ) بر نخورم.

با تشکرات قبلي و قلبي

1. آدرس،شماره تلفن،ایمیل،پسورد و ...
2. Yahoo-MSN-Gmail و هر چیز دیگه.من خودم 1 بار از info@console.ir هم استفاده کردم.
3.نه فرقی نمی کنه.چون 25 تا رقم هست که وقتی وارد می کنی فعال میشه اکانت گلد و ارتباطی به کشور نداره.
4.جواب مثل بالا :biggrin1:
5.من کارت نمی آوردم.از طریق XBox.Com شارژ می کردم که کردیت کاردم دیگه باطل شد و هنوز سفارش ندادم یه جدید صادر کنن.اما WestGame و IranXbox فکر می کنم داشته باشن البته با قیمت های نجومی.
6.آدرس رو هم این وارد کن :

adress:303 Colburn Ave
city:williamsville
state:NYzip:14251
tell:716-633-0850

puhan

کاربر سایت
Jul 19, 2007
123
سوال هاي نهايي:

آيا من بايد فيرمورم ورژن خاصي ( يا از ورژن خاصي به بعد ) باشه که به مشکل نخورم ؟
از کجا مي تونم ورژن فريمورم رو تعيين بکنم؟

در نهايت باز هم ممنون از همه به خصوص پدرام جان و samfisher عزيز

آخرین ویرایش:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
) آيا گلد کاردي که مي گيرم بايد از کشوري که در مشخصات اوليه داده شده يکي باشه يا نه؟

البته پدرام جان ،
برای یکی از این موارد ( فکر کنم برای پوینت ) باید از همونجایی بخری که رجیستر کردی .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
البته پدرام جان ،
برای یکی از این موارد ( فکر کنم برای پوینت ) باید از همونجایی بخری که رجیستر کردی .

من که اینطوری سرم نیومد.راحت 10000 پوینت خریدم.شاید شما درست بفرمایید.

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
توی پایتخت تهران ... یک کارت لایو پیدا نمی شه...
مثل اینکه فقط وست یا شرکت های این گونه دارند...دلیلش را نمی دونید؟؟؟

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
توی پایتخت تهران ... یک کارت لایو پیدا نمی شه...
مثل اینکه فقط وست یا شرکت های این گونه دارند...دلیلش را نمی دونید؟؟؟

بله از فروشگاه های امثال West باید خرید کنید که کارشون با XBox 360 هست.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام به همگی ! :D
همانطور که مستحضر هستید من بن شده ام ... همون 3-4 ماه پیش ..
بعدش توی این آپدیت آخری که 2-3 ماه پیش اومده ، یه امکانی اضافه شد که میشد لیست دوستان دوستمون رو هم ببینیم ( Friends Of Friends )
من چند وقتیه از سایت xbox وارد میشم تا گیمر تگ بقیه بچه ها رو ببینم ..
اما امروز که وارد شدم ، بطور کلی شکل و شمایل سایت ( قسمت مربوط به اکانتم ) عوض شده و حالا از سایت xbox میتونم دوستان دوست هامو ببینم !

سوال : این امکان برای همه از امروز ایجاد شده یا قبلا هم بود ؟ :D
نکنه یه وقت Unban شدم ! :D اگر از قبل این امکان بوده که از سایت xbox ، لیست دوستان دوستتونو ببینید بگید ! :D

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام به همگی ! :D
همانطور که مستحضر هستید من بن شده ام ... همون 3-4 ماه پیش ..
بعدش توی این آپدیت آخری که 2-3 ماه پیش اومده ، یه امکانی اضافه شد که میشد لیست دوستان دوستمون رو هم ببینیم ( Friends Of Friends )
من چند وقتیه از سایت xbox وارد میشم تا گیمر تگ بقیه بچه ها رو ببینم ..
اما امروز که وارد شدم ، بطور کلی شکل و شمایل سایت ( قسمت مربوط به اکانتم ) عوض شده و حالا از سایت xbox میتونم دوستان دوست هامو ببینم !

سوال : این امکان برای همه از امروز ایجاد شده یا قبلا هم بود ؟ :D
نکنه یه وقت Unban شدم ! :D اگر از قبل این امکان بوده که از سایت xbox ، لیست دوستان دوستتونو ببینید بگید ! :D

از امروز این شکل و شمایل رو به خودش گرفته.من هم که چک کردم دیدم.همچنین این امکان هم از امروز به سایت اضافه شده.چون قبل از این من ندیده بودم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر