همه چیز درباره ی Xbox Live

ممنون به خاطر link ها واقعا مفید بودن. مخصوصا دومی.
چیزی در مورد ابن روش ننوشته ولی با توجه به اینکه گفته 360 با تجهیزات شبکه مشکلی نداره و لازم نیست فقط xbox360 توی LAN باشه تا سیستم link کار کنه احتمالا این کاری که من میگم جواب میده.
فقط کافیه drfault gateway هر کدوم از 360 ها رو IP کامپیوتر خودشو بدی. کامپیوتر تقریبا کار router رو میکنه. اگرم اینجوری نشه windows server بریزم حتما میشه چون اون موقع دیگه کامپوتر router میتونه بشه.

حالا فقط باید صبر کنم تا یکی از دوستام 360 بخره و باهاش امتحان کنم. :p

سلام

کسایی که fifa 08 بازی می کنند و live دارند بیاند یک لیگ راه بندازیم ؟
من یه لیگ ساختم بیایید عضو شید با هم بازی کنیم
اینطور سرچ کنید :
name : league bartar
پسوردش هم : irib3

با سلام خدمت همه دوستان بخصوص پدرام جان
مي خواستم با اجازتون من هم سوالاتم رو بپرسم که البته قبلش مي خوام شرايطم رو توضيح بدم.
من يک سال پيش کنسول کپي خور شده ام رو گرفتم. يه اينترکولر اصل بهش وصل کردم و فن کنسول رو هم 12 ولت کردم.
تا حالا به لايو متصل نشدم و فريمور iXtreme هم نريختم.
و اما سوالات:
1) مي خوام بدونم اگر فريمور بريزم و از بازي هاي SP استفاده کنم مطمئن تره يا با همين فريمور بازي هاي اورجينال بگيرم و بازي کنم؟
2) اگر راه حل دوم يعني بازي هاي اورجينال رو انتخاب بکنم، آيا بازهم لازمه که فريمور بريزم و ولتاژ فن رو به حالت اوليه برگردونم ؟
3) اصلا ً آيا کنسول کپي خور شده ي من بازي اورجينال اجرا مي کنه و اگر نميکنه آيا امکان تغيير دادن کنسولم به حالت اورجينالش هست يا نه و با چه حدود هزينه اي؟

آخرین ویرایش:
با سلام خدمت همه دوستان بخصوص پدرام جان
مي خواستم با اجازتون من هم سوالاتم رو بپرسم که البته قبلش مي خوام شرايطم رو توضيح بدم.
من يک سال پيش کنسول کپي خور شده ام رو گرفتم. يه اينترکولر اصل بهش وصل کردم و فن کنسول رو هم 12 ولت کردم.
تا حالا به لايو متصل نشدم و فريمور iXtreme هم نريختم.
و اما سوالات:
1) مي خوام بدونم اگر فريمور بريزم و از بازي هاي SP استفاده کنم مطمئن تره يا با همين فريمور بازي هاي اورجينال بگيرم و بازي کنم؟
2) اگر راه حل دوم يعني بازي هاي اورجينال رو انتخاب بکنم، آيا بازهم لازمه که فريمور بريزم و ولتاژ فن رو به حالت اوليه برگردونم ؟
3) اصلا ً آيا کنسول کپي خور شده ي من بازي اورجينال اجرا مي کنه و اگر نميکنه آيا امکان تغيير دادن کنسولم به حالت اورجينالش هست يا نه و با چه حدود هزينه اي؟

1. اگر فریمور IXtreme بریزی چون بازی های Stealth Patch نشده رو اجرا نمیکنه مطمئن میشی که داری از دیسک Stealth Patch شده استفاده می کنی.وقتی IXtreme هم بریزی نیازی نیست بازی اوریجینال بخری.تازه همون XTreme هم باشه می تونی از DVDXMulleter استفاده کنی و ببینی دیسکت Stealth Patch کامل هست یا نه...
2. اگر بازی اوریجینال بگیری که دیگه همون XTreme کارت رو راه میندازه.اما مورد اول رو انتخاب کنی بهتر هست.صرفه جوییه.
3. معلومه که اجرا می کنه.Flash کردن یه درایو برای این هست که به علاوه بازی های Original بازی های کپی شده رو هم اجرا کنه.نیازی نیست به حالت اولیه برگردونده بشه.
مودمت با lan وصله ؟

معلومه که مودمشون با LAN وصل هست.اگر مودم رو با USB بزنه به XBox که نمی تونه کار کنه.چون اکثر مودم های USB نیاز به درایور دارن.

والله معلومیش که من اونجا نیستم ولی معمولا این ایراد وقتی سر و کلش پیدا میشه که
مودم با USB به PC وصل شده و از اون طرف هم Xbox رو مستقیم وصل میکنن به lan مودم
پدر آدمیزاد در میاد سر تنظیم کردنش آخرشم از خیرش میگذری
به هرحال معمولا ایرادی که اگر Xbox رو زده باشه به PC در قسمت مربوط به IP پیش میاد
که قبل از DNS هست و اگر IP رو رد کنه ه 99% سر DNS ایراد نمیگیره و OK میکنه
تا اینکه خودشون برداشته باشن دستی همه چیز رو کانفیگ کرده باشن

--------------------
الان فهیدم چرا شما اشتباه متوجه سوال من شدم البته مقصر من بودم . منظور من این بود که مودم رو چطوری به
Pc وصل کرده

آخرین ویرایش:
برو بچ ميدونن كه تو پك اركيد گلد داره يا نه:blushing:

بله 1 ماه اکانت گلد روش هست.اما سعی کن User رو با خود کنسول بسازی که این 1 ما نپره.

والله معلومیش که من اونجا نیستم ولی معمولا این ایراد وقتی سر و کلش پیدا میشه که
مودم با USB به PC وصل شده و از اون طرف هم Xbox رو مستقیم وصل میکنن به lan مودم
پدر آدمیزاد در میاد سر تنظیم کردنش آخرشم از خیرش میگذری
به هرحال معمولا ایرادی که اگر Xbox رو زده باشه به PC در قسمت مربوط به IP پیش میاد
که قبل از DNS هست و اگر IP رو رد کنه ه 99% سر DNS ایراد نمیگیره و OK میکنه
تا اینکه خودشون برداشته باشن دستی همه چیز رو کانفیگ کرده باشن

--------------------
الان فهیدم چرا شما اشتباه متوجه سوال من شدم البته مقصر من بودم . منظور من این بود که مودم رو چطوری به
Pc وصل کرده

نگاه کنید این مشکل به صورتی حل میشه که شرکت خدمات دهنده ADSL بیاد کارت شبکه سیستم XBox 360 رو توی لیستش وارد کنه تا زمانی که هر دو دستگاه وصل هستند به اینترنت مشکل DNS برای XBox 360 پیش نیاد.البته دوستمون می تونه تنظیمات مربوط به IP و ... رو با توجه به چیزی که من توی تاپیک 4 روش برای اتصال به XBox Live گفتم انجام بده.

از جواب صريح و سريعت خيلي ممنون کنسول جان ، فقط تويه سوال دوم نگفتي که آيا لازمه فن رو به همون حالت اوليه برگردونم يا نه؟

ضمناً من با قضيه صرفه جوييش کاري ندارم ، تا حالا کسي با بازي اورجينال بن شده يا نه؟
من مي خوام يه بازي براي مثال PES 2008 رو يک بار از يه کپي با SP کامل اجرا بکنم ، بعدش اگر ديدم از نظر پينگ جواب داد اورجينالش رو بگيرم و خيال خودم و بيل گيتس رو راحت کنم. به نظرتون جواب ميده؟

تنها راه خرید بازیهای arcade به طور مستقیم از XLA هست؟ نمیشه مثلا از رو کامپیوتر download کنی بعد بریزی رو 360؟
اگه یه بازیرو تو XLA بخری دیگه هروقت بخوای میتونی download کنی یا فقط یه باره و اگر از دست بدی باید دوباره بخری؟

نگاه کنید این مشکل به صورتی حل میشه که شرکت خدمات دهنده ADSL بیاد کارت شبکه سیستم XBox 360 رو توی لیستش وارد کنه تا زمانی که هر دو دستگاه وصل هستند به اینترنت مشکل DNS برای XBox 360 پیش نیاد.البته دوستمون می تونه تنظیمات مربوط به IP و ... رو با توجه به چیزی که من توی تاپیک 4 روش برای اتصال به XBox Live گفتم انجام بده.

نه ببین شما الان اصلا کنسول رو بذار کنار و یک Pc دیگه به اون درگاه lan مودم وصل کن باز هم
به اینترنت نمیرسی
تنها راهی که ممکنه به سرانجام برسه این هست که بتونی روتر مودم رو تنظیم کنی که
من هرچی باهاش سر و کله زدم به نتیجه نرسیدم
حالا اگر کسی بلده روتر مودم رو تنظیم کنه حتما یک آموزشی بذاره من یه عمر دعاش میکنم

البته چند سال پیش اون موقعی که شاتل تازه کارش رو برای ADSL شروع کرده بود (از بقیه خبر ندارم)
از مرکزشون به این صورت بود که شما یک دستگاه رو با LAN وصل میکردی اون یکی رو با USB
تو هرکدوم از این دستگاه ها ( PC PS3 XBox) میتونستی بری یک کانکشن جدا گونه بسازی
انگار که دو تا اکانت ADSL خریدی ولی بعد از یک مدت این سیستم رو از کار انداخت
و شما مجبور بودی یا روتر مودم رو تنظیم کنی یا هاب بخری یا اینکه از بی دردسرترین و ارزونترین
راه وارد بشی و یک کارت شبکه دیگه بخری ( که اگر فقط یک دستگاه قرار بود از lan اینترنت بگیره
که همونشم نمیخواد)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or