هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
سلام .
من یک هدست مدل bt2040 jabra خریدم. به ps3 شناسوندمش حتعی چراغش تو ps3 آبیه. اما وقتی تو بازی (killzoone ) حرف میزنم صدا نمیره. .میشه کمک بکنین ما باید چکار کنیم؟

shAx

کاربر سایت
May 10, 2009
68
خواهشا یکی بگه چه هدستی برای بازی انلاین خوب هست که بخرم . یه دونه معرفی کنید که هم جنس بهتری داشته باشه و هم اینکه قشنگ دستگاه رو بشناسه و اذیت نکنه و خلاصه بهترینش باشه . اسم و مدلش چی باشه و از کجا تهیه کنم ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خواهشا یکی بگه چه هدستی برای بازی انلاین خوب هست که بخرم . یه دونه معرفی کنید که هم جنس بهتری داشته باشه و هم اینکه قشنگ دستگاه رو بشناسه و اذیت نکنه و خلاصه بهترینش باشه . اسم و مدلش چی باشه و از کجا تهیه کنم ؟
همون هدسته که خوده سونی برای خوده کنسولش داده بیرون به نظر من این از همه مدلها بهتر هست
والا نمی دانم از کجا گیر بیاری ولی فکر کنم تهران گیر بیاد :confused:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام به همه!
یه چندروزیه که این دسته های من ،منو اذیت میکنن، یکیشون هی واسه خودش میپیچه یکی دیگه هم دکمه های دایره و مثلث و... گیر میکنه میخواستم بپرسم میشه دستمو باز کنم تعمیرش کنم ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام به همه!
یه چندروزیه که این دسته های من ،منو اذیت میکنن، یکیشون هی واسه خودش میپیچه یکی دیگه هم دکمه های دایره و مثلث و... گیر میکنه میخواستم بپرسم میشه دستمو باز کنم تعمیرش کنم ؟
نه بازش نکن که کار اشتباه باز کردنش
ولی میتوانی اسپر تمیر کننده وسایله برقی برایش بخری تا درست بشه
-------------------
ای بابا ای کاش سونی یک دسته میزد که این جوری نشه ماله خودم هم همین جوری شده بود:(

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
با ذسته اگر درست برخورد بشه هیچ ایراد پیدا نمی کنه .
من دستم مال 2 سال و نیم پیشه هر روز هم باهاش 10 ساعت بازی شده هنوز مثل روز اولشه .
اگر زمین نیفته یا زیر دست و پا نمونه هیچیش نمیشه .

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با ذسته اگر درست برخورد بشه هیچ ایراد پیدا نمی کنه .
من دستم مال 2 سال و نیم پیشه هر روز هم باهاش 10 ساعت بازی شده هنوز مثل روز اولشه .
اگر زمین نیفته یا زیر دست و پا نمونه هیچیش نمیشه .
اره اتفاقا همینا را که گفتی برایش اتفاق افتاده
خوب چه کار کنم هر کار که میکنم که حواسم باشه باز هم فایده ای نداره :(

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
این مشکل آنالوگ مال زمین خورنه معمولا ولی مشکل گیر کردنه دکمه مربوط میشه به استفاده با دست کثیف چرب چسبناک و ... که اگه رعایت بشه مشکلی پیش نمیاد!
اما خوب باز کردنش هم اینقدرا ترسناک نیست اگه درست نشد بازش کنید زیر دکمه هارو تمیز کنید 100% درست میشه البته قبلش حتما بخاطر بسپارید که چطور بازش کردید!

arash.m.m

کاربر سایت
Jun 26, 2009
17
سلام .دوستان من واسه وصل کردن ps3 به مانیتورم که crt هستش یه کابل hdmi to dvi خریدم و وصل کردم به کامپیوترم ولی نمیدونم چجوری باید ازش استفاده کنم. لطفا راهنمایم کنید خیلی ممنون میشم.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام .دوستان من واسه وصل کردن ps3 به مانیتورم که crt هستش یه کابل hdmi to dvi خریدم و وصل کردم به کامپیوترم ولی نمیدونم چجوری باید ازش استفاده کنم. لطفا راهنمایم کنید خیلی ممنون میشم.
مانیتور crt مگه ورودی dvi داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما باید بری vga box بخری با این کابل نمیشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر