هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
بابا یکی به دادم برسه با این کابل hdmi to dvi چجوری به مانیتورم وصل شم.از سنگ سوال کرده بودم تا حالا جواب گرفته بودم:(

l107492.jpg

l107650.jpg

dvi-hdmi-cable-connection.jpg

Splitter-Cable-DVI-D-MF-HDMI-F-Startech.jpg

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
در پی اس ان یک قسمت برای دانلود سریال و فیلم بلوری هست اگر پی اس ان کارد داشته باشم با پی اس 3 ان تی اس سی جی میشه دان کرد؟

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
در پی اس ان یک قسمت برای دانلود سریال و فیلم بلوری هست اگر پی اس ان کارد داشته باشم با پی اس 3 ان تی اس سی جی میشه دان کرد؟

فیلم ها نمونه و مجانی است

بازیهای ps1 psp مپ مراحل اضافه و .... خودش مشخص کرده کدام مجانی یا فروشی دمو و یا فول هست

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
وقتی میخوام دان کنم مینویسه با اکانت شما نمیشه حتی انهایی که جلوشون فری زده مشکل چیه؟ البته من اون قسمت مدیا که همون صفحه ی اول پی اس ان هست رو نمیگم اون قسمت رو میگم که برای دانلود شوی تلویزیونی و این چیزا هست

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
فیلم ها نمونه و مجانی است

بازیهای ps1 psp مپ مراحل اضافه و .... خودش مشخص کرده کدام مجانی یا فروشی دمو و یا فول هست
اره خودش مینویسه جلوش که فری یا پولی :biggrin1::biggrin1:
سلام کسی بلده مراحل نصب هدست بلوتوث رو به ps3 بگه farasoo FHD970BT
خوب برای این برید در قسمته settingsمیری و در قسمته accessory settings بعد روی اش دایره بزنید بعد قسمته manage bluetooth devices و روی آن دایره بزنید بعد (البته قبل از این کارها هدست ان را روشن کنید)registe new devices رویش دایره کنید بعد صبر کنید کنید تا پیدا کنه وقتی پیدا کرد رویش دایره کنید بعد یک رمزی از شما می خواهد حالا هر چی که بود مشکلی ندارد ولی چهار رقمی باشد بهتره خوب وقتی انتخاب شد شما می توانید ازش استفاده کنید برای قطع یا وصل کرد کافی مثلث را بزنید و گزینه connect یعنی وصل کردن و گزینه disconnect یعنی قطع کردن و گزینه delete هم پاک کردند و اخرین هم یعنی اطلاعاتش هست
خوب اگر سوالی بود در خدمتم:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر