هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

zighi

کاربر سایت
Dec 28, 2013
35
سلام دوستان من پلی استیشنم هفته پیش چراغ زرد شد بردمش تعمیرگاه گفت بین ۵۰ تا۸۰ تومن هزینشه منم گفتم باشه حالا امروز زنگ زده میگه با حرارت نمیشه درستش کرد ۴ دقیقه تصویر داد بعد رفت حالا باید ریبال کنم ۱۶۰ سوال من اینه از کجا بفهمم که همیچین کاری انجام داده و با این روش برای همیشه از چراغ زرد شدن راحت میشم یا اینکه تازه اول داستانهه???

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان
یه نظر خواهی داشتم
به نظر شما از بین بازیهای
dragon age origins
و dragon age II
کدومو بخرم؟ کدوم قشنگتره؟؟!!
ببین ما که نمیتوانیم بگیم که کدام قشنگتر اینو دیگه باید خودت متوجه بشی و با دیدنه تایلر بازی و عکس از بازی خودت تصمیم بگیری که کدام بهتر و به سبک تو نزدیکتر هر کسی صلیقه ی داره و نمیشه نظر داد درباره بازی

سلام دوستان
یه سوال مهم.

از کجا بفهمم کنسول PS3 که میخرم آکبنده؟ اگر همون فریمور دستگاه رو چک کنم کافیه؟ مثلا اسلیم مدل 30xx باید دارای فریمور 3.66 باشه و اگر فریمور مثلا 4.31 بود یعنی کنسول باز شده و آپدیت شده پس آکبند نیست. به نظر شما این روش چک کردن درسته؟؟
تنها راهش اینه که شما زیر کنسول اون پیچ ها رو چک کنی و ببینی که پیچ ها باز شدن یا نه چون اگر پیچ گوشتی بره داخلش یه خورده خوردگی میشن و از این طریق متوجه میشی که ایا باز شد یا نه

خسته نباشید بچه ها میخواستم ببینم
فاکتورهای مهم برای خریدن PS3 دست دوم چی هست؟؟؟؟
چون خودم بیکی از دوستام فاکتورهاشو گفتم میخوام ببینم چیزی از قلم نداخته باشم
باسپاس فراوان از راهنمای هاتون
.....
مثلا شما باید با کنسول نیم ساعت بازی کنی و ببینی فنش چه قدر حرارت میده و اون پیچ های زیر کنسول هم چک بشه وقتی بازی اجرا میکنی بازی سنگین کنسول هنگ نکنه یا گیر نکنه و زودی بیاد بالا
بعد کنسول فت رو پیشنهاد ندید برای خریدن

سلام دوستان من پلی استیشنم هفته پیش چراغ زرد شد بردمش تعمیرگاه گفت بین ۵۰ تا۸۰ تومن هزینشه منم گفتم باشه حالا امروز زنگ زده میگه با حرارت نمیشه درستش کرد ۴ دقیقه تصویر داد بعد رفت حالا باید ریبال کنم ۱۶۰ سوال من اینه از کجا بفهمم که همیچین کاری انجام داده و با این روش برای همیشه از چراغ زرد شدن راحت میشم یا اینکه تازه اول داستانهه???

دوست من دستگاهتون مدلش چیه؟

zighi

کاربر سایت
Dec 28, 2013
35
ببین ما که نمیتوانیم بگیم که کدام قشنگتر اینو دیگه باید خودت متوجه بشی و با دیدنه تایلر بازی و عکس از بازی خودت تصمیم بگیری که کدام بهتر و به سبک تو نزدیکتر هر کسی صلیقه ی داره و نمیشه نظر داد درباره بازی

تنها راهش اینه که شما زیر کنسول اون پیچ ها رو چک کنی و ببینی که پیچ ها باز شدن یا نه چون اگر پیچ گوشتی بره داخلش یه خورده خوردگی میشن و از این طریق متوجه میشی که ایا باز شد یا نه

مثلا شما باید با کنسول نیم ساعت بازی کنی و ببینی فنش چه قدر حرارت میده و اون پیچ های زیر کنسول هم چک بشه وقتی بازی اجرا میکنی بازی سنگین کنسول هنگ نکنه یا گیر نکنه و زودی بیاد بالا
بعد کنسول فت رو پیشنهاد ندید برای خریدن

دوست من دستگاهتون مدلش چیه؟
مدل فت

foadkratos

کاربر سایت
Dec 10, 2010
174
نام
مصطفی

خب مهندس من اگه اینجوری میخاستم انتخاب کنم که اینجا مطرح نمیکردم.تریلرها و این چیزارو دیدم.میخاستم بدونم نظر بقیه در این مورد چیه.که فهمیدم!!!! خیلی ممنون

Sent from my LT29i using Tapatalk

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
ریستور کردم ولی نشد
حالا ببینم ایا با خالی شدن کامل باتری دسته بعد شارژ دوباره درست میشه یا نه
من صدرصد میگم از این فایل بکاپ ناقص هستکه گذاشتم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
مدل فت
ببین دوست من نه پولی توی جیب من میره و نه کسی قرار به من مدال بده یا غیره
ببین من از روی دلسوزی میگم
این دستگاه فت رو کلا بیخیال شو این فت اصلا بدخور نیست که نیست خوب
چون این دستگاه هر دفعه که خراب میشه شما باید هزینه تعمییرشو بدی و این اصلا با صرفه نیست پس پولاتو جمع یه اسلیم بخر و خودتو راحت کن و این قدر بازی کن تا حالشو ببری

سلام چنتا بازی عالی انحصاری میخاستم بچه ها معرفی کنن بهم بازی کنم ممنون
بازی انحصاری که زیاده فعلا همین ها رو بازی کن یه چند وقتی سرگرمت بکنه تا بقیه رو بهت بدم :d:>
مثلا
uncharted 1.2.3
Gran Turismo 5
God of War® III.2.1
God of War®: Chains of Olympus
God of War®: Ghost of Sparta
God of War: Ascension
METAL GEAR SOLID 4

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
ریستور کردم ولی نشد
حالا ببینم ایا با خالی شدن کامل باتری دسته بعد شارژ دوباره درست میشه یا نه
من صدرصد میگم از این فایل بکاپ ناقص هستکه گذاشتم

من که امروز میخوام رجرو 4.55 که اومده بریزم ایشالا که مشکلم حل بشه
شما دیدی نشد اخز سر هاردو فرمت کن ببین میشه

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سلام دوستان ps باز
من تا حالا سراغ ps3 نرفتم 1سوال دارم دیروز تو گیم نت دیدم دسته کامپیوتر به ps3 وصله و طرف داشت بازی میکرد خواستم بپرسم واقعا میشه؟میشه دسته های دیگه رو بهش وصل کرد؟ممنون

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,429
من که امروز میخوام رجرو 4.55 که اومده بریزم ایشالا که مشکلم حل بشه
شما دیدی نشد اخز سر هاردو فرمت کن ببین میشه
اقا مشکل حل شد:d
حالا نمیدونم واسه همین بود که شارژ باتری کامل خالی شد بعد شارژ کامل کردم
یا نه واسه فریمور روجر 4.55 بود
در هر صورت درست شد
ممنون از شما و دوستان که کمک کردن

golnari

کاربر سایت
Feb 13, 2014
3
سلام سوال داشتم
من چجوری و با چه کابلی میتونم هارد پلی 3 رو به لپ تاپم وصل کنم و چجوری و با چه برنامه ای میتونم فرمتش کنم با لپ تاپ ؟

amirghorbani

کاربر سایت
Mar 17, 2013
9
سلام خسته نباشید . وقتی من دسته ps3 روشن میکنم یهو قاطی میکنه یعنی برای خودش همه دکمه ها رو میزنه و بعدش که 2 یا 3 بار خاموش روشن میکنم درست میشه.مشکل از کجاست ؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان ps باز
من تا حالا سراغ ps3 نرفتم 1سوال دارم دیروز تو گیم نت دیدم دسته کامپیوتر به ps3 وصله و طرف داشت بازی میکرد خواستم بپرسم واقعا میشه؟میشه دسته های دیگه رو بهش وصل کرد؟ممنون

بله میشه از دسته های 5تومنی گرفته تا دسته های فابریکی خودش جواب میدن
سلام سوال داشتم
من چجوری و با چه کابلی میتونم هارد پلی 3 رو به لپ تاپم وصل کنم و چجوری و با چه برنامه ای میتونم فرمتش کنم با لپ تاپ ؟
اگه برد تبدیل هارد ساتا به usb داری بزن بهش و فرمتش کن اگه نداری هارد خود لپتاپتو در بیار اینو جا بزن فرم کن بعد هارد خود لپتاپتو بزار سر جاش اگه راه بهتر و راحتتر میخوای ببر با pc فرمتش کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر