هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
اگه فیلمی رو همراه با زیرنویس بریزم تو فلش تو ps3 اجرا میشه؟ اگه جواب اره هست چطوری؟

آره اجرا میشه. برو قسمت ویدئو بعد بر توی فلش و ترک مورد نظرتو انتخاب کن فقط یادت باشه فایل رو توی روت فلش بریزی

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk

silenceneeder

کاربر سایت
Jan 26, 2010
54
سلام. من اکانت پلاس گرفتم الان می خوام کلی بازی دانلود کنم ولی هارد دستگاهم 60 هست و الان فقط 10 تا خالی داره. هارد اکسترنال می‌خوره به دستگاه که بازی های اورجینال رو بشه روش ریخت؟ یا باید کار دیگه‌ای بکنم؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام. من اکانت پلاس گرفتم الان می خوام کلی بازی دانلود کنم ولی هارد دستگاهم 60 هست و الان فقط 10 تا خالی داره. هارد اکسترنال می‌خوره به دستگاه که بازی های اورجینال رو بشه روش ریخت؟ یا باید کار دیگه‌ای بکنم؟

نه نمیشه باید برید هارد داخلی رو ارتقا بدید

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
دوستان من یه اسلیم 320 دارم میخوام یه سوپر اسلیم بگیرم ...الان قیمت اسلیم 320 دست دو حدودا چنده ؟ می ارزه اصلا ؟

آخرین ویرایش:

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
سلام
یه چند وقتی هست بعضی وقتا که دارم بازی میکنم،یهو وسط بازی گیر میکنه بعد هیچکار نمیشه کرد یعنی هم بازی تصویرش می واسته و هم دسته هیچ عملکردی انجام نمیده، و منم میرم دکمه پاور رو میزنم خاموش میکنم...
به نظرتون مشکل از چیه؟؟؟
با رستور مشکلت حل میشه

- - -ویرایش - - -

دوستان من یه اسلیم 320 دارم میخوام یه سوپر اسلیم بگیرم ...الان قیمت اسلیم 320 دست دو حدودا چنده ؟ می ارزه اصلا ؟
اسلیم کپی خور 320 گیگ 1 تومن
اورج هم 600

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
میگم رستور کنم چیزی میزی که پاک نمیشه ها:d.این سوال میپرسم چون من کلا زیاد وارد نیستم:d

میگم نمیخواد ریستور کنی
شما این عمل رو انجام بده خطر پاک کردنش نداره فقط تنها چیزی رو که پاک میکنه مسیج ها هستن که میرن
Rebuild Database
برای رفتن به Recovery Menu باید وقتی کنسول رو روشن میکنید دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید همینطور نگه دارید تا کنسول خاموش بشه باز دوباره دستتون رو روی دکمه Power نگه دارید تا صدای 2 تا بوق پشت سر هم بشنوید دستتون رو از روی دکمه پاور بردارید .
سومی گزینه هستش

l3einnocent

کاربر سایت
Aug 1, 2013
14
سلام دوستان . آپدیت ها و پچ هایی که با نرم افزار ps3 game update پیدا میشه رو باید همه رو نصب کنیم یا آخرین ورژن ؟
مثلا واسه Assassins Creed 4 BF دو آپدیت با ورژن 01.03 و 01.04 پیدا کرده . حجمشون هم متفاوته . هر دو رو دانلود و نصب کنم بهتره ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان . آپدیت ها و پچ هایی که با نرم افزار ps3 game update پیدا میشه رو باید همه رو نصب کنیم یا آخرین ورژن ؟
مثلا واسه Assassins Creed 4 BF دو آپدیت با ورژن 01.03 و 01.04 پیدا کرده . حجمشون هم متفاوته . هر دو رو دانلود و نصب کنم بهتره ؟
بله بهتر که نصب کنی و ابدیت رو انجام بدی وقعی که ابدیت میده بازی رو فیکس میکنه و ایرادات رو میگیره و بازی بهتر عمل میکنه

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دوستان من یک مشکل عجیبی برام پیش اومده
از امروز بعد از ظهر هیچکدام از کنترل های من استیک راستشون (R3) روی ps3 500gb super slim بالا پایین چپ و راست نمیره! نمیدونم حتی مشکل از چیه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر