هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دستو روشن کردی روی 1 هس

یعنی چی؟! همه دکمه ها کار میکنه به جز R3
اگه مشکل از دسته بود جفتشون اینجوری نمیشدن!

ویرایش: stsyem restore کردم تو بازی درست شده اما همچنان توی محیط XMB این مشکل است

آخرین ویرایش:

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
سلام دوستان
تا حالا یکی از شما ps3 رو بوسیله ی tv box به مانیتور وصل کرده؟؟؟؟
اگه وصل کرده لطف کنه مارو از سردرگمی در بیاره....

اساتید بزرگ
دسته ps3 متوسط چند ساعت شارژ نگه میداره؟؟؟

Last edited by a moderator:

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
یعنی چی؟! همه دکمه ها کار میکنه به جز R3
اگه مشکل از دسته بود جفتشون اینجوری نمیشدن!

ویرایش: stsyem restore کردم تو بازی درست شده اما همچنان توی محیط XMB این مشکل است
یه بار دسته ها رو از پشت ریست کن و تو تنظیمات ری استارت دیفالت رو هم بزن ببین درست میشه یا نه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اساتید بزرگ
دسته ps3 متوسط چند ساعت شارژ نگه میداره؟؟؟
معمولا بین 8 تا 7 ساعت مدام شارژ میده:)

قیمت پلی استیشن 3 کپی خور شده 250 گیگ خیلی ترو تمیز چنده؟
دوست من ما اینجا قیمت نمیدیم و ممنوعه اینکار بن میشیم
بهتر بری بازار قیمت بگیری چون الان دمه عید و اصلا نمیشه قیمت داد;)

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان توی XBOX360 میتونیم آهنگ هایی که دوست داریم رو توی CD بریزیم بعد میتونیم توی فیفا به جای اهنگ های خود فیفا اون ها رو پخش کنیم
میخواستم بپرسم توی PS3 چه جوری آهنگ بریزم تا توی فیفا بتونم انتخابشون کنم ؟؟؟؟
ممنون

mostafa evil

کاربر سایت
Feb 11, 2013
122
نام
mostafa
دوستان توی XBOX360 میتونیم آهنگ هایی که دوست داریم رو توی CD بریزیم بعد میتونیم توی فیفا به جای اهنگ های خود فیفا اون ها رو پخش کنیم
ممنون

منکه همچین چیزی تو ps3 ندیدم

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk

zighi

کاربر سایت
Dec 28, 2013
35
سلام دوستان
می خواستم بپرسم چطور میشه از طریق مولتی من با زیر نویس فارسی فیلم دید بدون اینکه فاصله بندازه بین کلمه
اصلا شدنی هست؟؟

آخرین ویرایش:

Jack10wilshere

کاربر سایت
Aug 30, 2013
71
نام
Roohollah
سلام
میگم داخل دسته ps3 یه چیزی هست پلاستیکیه که میشه گفت دکمه ها دستورا رو به اونجا میدن ، اون اسمش چیه دقیقا؟
چون دسته هام مشکل دارن بدجور ، یکی بهم گفت مشکلش از همینه باید تعویض بشه
ممنون میشم بگین اسمش چیه؟:bighug:

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,081
نام
Mahmoud
سلام
میگم داخل دسته ps3 یه چیزی هست پلاستیکیه که میشه گفت دکمه ها دستورا رو به اونجا میدن ، اون اسمش چیه دقیقا؟
چون دسته هام مشکل دارن بدجور ، یکی بهم گفت مشکلش از همینه باید تعویض بشه
ممنون میشم بگین اسمش چیه؟:bighug:
پلاستیکی نیست یه چیزی بیشتر شبیه ابر یا لاستیک ماننده.اگه مشکل دسته ات اینه که بعضی وقتا دکمه را خود به خود میزنه اون قسمت رو یکم ضخیمتر کن مثلا یکی دو دور ،دورش چسب برق بزن مشکلت حل میشه.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
می خواستم بپرسم چطور میشه از طریق مولتی من با زیر نویس فارسی فیلم دید بدون اینکه فاصله بندازه بین کلمه
اصلا شدنی هست؟؟
بله میشه.آموزش نمایش زیر نویس از طریق شو تایم تو فروم هست سرچ کنی پیدا میشه.

Jack10wilshere

کاربر سایت
Aug 30, 2013
71
نام
Roohollah
پلاستیکی نیست یه چیزی بیشتر شبیه ابر یا لاستیک ماننده.اگه مشکل دسته ات اینه که بعضی وقتا دکمه را خود به خود میزنه اون قسمت رو یکم ضخیمتر کن مثلا یکی دو دور ،دورش چسب برق بزن مشکلت حل میشه.

.
آره خیلی الکی هی ایور اونور میره .دقیقا کجای دسته و روی چی چسب برق بزنم؟
خب نمیدونین دقیقا اسمش چیه؟؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ممنون
ببین دوست من سی دی توی دشتگاه نذار لنز دستگاهتو ضعیف میکنه و ضرر میرسونه بهت و پیشنهاد من اینه که بریزی توی فلش و از طریق فلش کپی کنی توی دستگاه این طوری خیلی بهتره
درباره اهنگ هم بله یه زمانی میگذاشت ولی دوباره ور داشتش تنها راهش اینه که خوده بازی این امکان رو بهت بده برای بخش موزیک توی بازی فکر کنم باید بری توی تنظیمات بازی هر چی هست اونجاست اگر نبود پس نیست نمیشه

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
ببین دوست من سی دی توی دشتگاه نذار لنز دستگاهتو ضعیف میکنه و ضرر میرسونه بهت و پیشنهاد من اینه که بریزی توی فلش و از طریق فلش کپی کنی توی دستگاه این طوری خیلی بهتره
درباره اهنگ هم بله یه زمانی میگذاشت ولی دوباره ور داشتش تنها راهش اینه که خوده بازی این امکان رو بهت بده برای بخش موزیک توی بازی فکر کنم باید بری توی تنظیمات بازی هر چی هست اونجاست اگر نبود پس نیست نمیشه
هم pes میشه هم fifa
تو تنظیمات بازی باید دستکاری کنی

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام دوستان
من بازی THIF رو به تازگی خریدم . خیلی گرافیک پایینی داره . افتضاحه . اصلا انتظار نداشتم اینجوری باشه . کسی این بازی رو روی کنسولش داره؟ ینی پچی ، آپدیتی ، چیزی نداره که این وضعیت درست بشه !!! تورو خدا برید ببینید چطوریه !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر