هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
سلام.ببخشید من یه PS3 فت 80 گیگ ریجن پال با دو دسته اورجینال خورb-) و کمی بازی تو هارد که از PSN سابق خریداری شده مثل جهاد3 و تعدادی دیگر!خریدم به قیمت 350000تومان.نظرتون چیه؟انشاالله امروز میرسه دستم.میخواستم بدونم تو PS3 برای دیدن فیلم بلو-ری فقط باید بلو-ری ارجینال فیلم باشه یا میشه از بلو-ری کپی استفاده کرد.مثلا یکسری سایت ها هستند فیلم بلو-ری میفروشند اونها رو میشه با PS3 اجرا کرد یا حتما باید بلو-ری ارجینال باشه!؟

vahid.rostam

کاربر سایت
Sep 12, 2011
107
نام
وحید
سلام دوستان سوال داشتم من فیلم دانلود میکنم با حجم های بالا 4 گیگ با فرمت mkv , mp4, avi1- آیا پلی استیشن میتونه پخش کنه ? 2-چه طور بریزم رو هارد پلی و اینکه چه طور بریزم روی هارد اکسترنال که پلی بتونه بخونه

کسی نیست یه جوابی هم به ما بده

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
سلام
باز ماهم برامون مشکل پیش اومد:d
دوستان اصولا من 2تادسته دارم ولی میخوایم به اتفاق یکی از دوستان
3نفری بازی کنیم به وسیله کیبرد!
ولی هرکاری میکنم ps3نمیشناسه!
کمک کنید ممنون میشم

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
کسی مشکل قعطی صدای فیلم های تبدیل شده با MKV2VOB نداشته؟
تنظیماتش اتوماتیک هستش فقط سابتایتل و فعال کردم، یهو وسط فیلم صدا از دست میره!
صدای فیلمت اگه dts باشه باید تبدیل کنی به ac3 که خود برنامه تبدیل میکنه به تنظیمات دیگش دست نزدی؟ فارسی رُ خوب میاره؟ چقدر زمان میبره تبدیل بشه؟ معمولا وقتی رم کم میاره صدا میپره یا اینکه کانورت فیلمتون به فرمت mkv خوب انجام نشده و وسط کار به dts تبدیل میشه
سلام.ببخشید من یه PS3 فت 80 گیگ ریجن پال با دو دسته اورجینال خورb-) و کمی بازی تو هارد که از PSN سابق خریداری شده مثل جهاد3 و تعدادی دیگر!خریدم به قیمت 350000تومان.نظرتون چیه؟انشاالله امروز میرسه دستم.میخواستم بدونم تو PS3 برای دیدن فیلم بلو-ری فقط باید بلو-ری ارجینال فیلم باشه یا میشه از بلو-ری کپی استفاده کرد.مثلا یکسری سایت ها هستند فیلم بلو-ری میفروشند اونها رو میشه با PS3 اجرا کرد یا حتما باید بلو-ری ارجینال باشه!؟
سلام از کی خریدی؟ اگه u.T.a هستش من خودم به شخصه تضمینش میکنم!!
بله تو حالت اوریجینال باید دیسک اوریجینال بزاری
کسی نیست یه جوابی هم به ما بده
مهندس تو پست 13893 همین تاپیک جوابتو دادم ها!!
سلام
باز ماهم برامون مشکل پیش اومد:d
دوستان اصولا من 2تادسته دارم ولی میخوایم به اتفاق یکی از دوستان
3نفری بازی کنیم به وسیله کیبرد!
ولی هرکاری میکنم ps3نمیشناسه!
کمک کنید ممنون میشم
چرا خودتونو گره زدین برو یه گیم پد از همین usb ها بگیر با اون بازی کن فقط اول بزن به دستگاه بعد روشن کن (از طریق کلید روشن خاموشش) بعد دسته های خود کنسولو روشن کن

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
نوشته شده توسط {The Phenom};1892956 سلام از کی خریدی؟ اگه u.T.a هستش من خودم به شخصه تضمینش میکنم!! بله تو حالت اوریجینال باید دیسک اوریجینال بزاری [/QUOTE:
بله از ایشون خریدم.دستگاه هم ترو تمیز و کامل هست.حیف پس یعنی PS3 فیلم بلو-ری کپی اجرا نمیکنه!چه فایدده:(

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
330
نام
Amir
چرا خودتونو گره زدین برو یه گیم پد از همین usb ها بگیر با اون بازی کن فقط اول بزن به دستگاه بعد روشن کن (از طریق کلید روشن خاموشش) بعد دسته های خود کنسولو روشن کن
درود بر جناب فینام:d
میدونم ولی این دوستمون کل گذاشته و از قضا/غضا/غذا:dبا کامپیوتر و با کیبورد بازی میکنه و با گیم پد عادت نداره
رو بازی فارکرای 2امتحان کردم کار داد

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
درود بر جناب فینام:d
میدونم ولی این دوستمون کل گذاشته و از قضا/غضا/غذا:dبا کامپیوتر و با کیبورد بازی میکنه و با گیم پد عادت نداره
رو بازی فارکرای 2امتحان کردم کار داد
فارکرای رو با کیبورد بازی کردی؟ موس هم جواب داد؟؟؟ خیلی خوبه که!

arminbakhshi

کاربر سایت
May 21, 2010
10
سلام دوستان. من یه سوً ال داشتم. من توی کنسولم یه فیلم بلو ری میزارم که ۳ بعدی هست، بعد وقتی‌ می‌خوام فیلمو ببینم باید برم از توی مولتی‌ من اول اجراش کنم. می‌خواستم ببینم اینطوریه یا من بلد نیستم!!! حالا مشکله اصلیم اینه که وقتی‌ فیلم اجرا می‌شه ۳ بعدی نیست!!! یعنی‌ با اینکه قبلش میرم توی ستینگ کنسول و تلویزیون رومی‌شناسه و میگه قابلیت ۳ بعدی داره ولی‌ وقتی‌ پخش می‌شه ۳ بعدی نیست!!! خیلی‌ هم با تلویزیون ور رفتم ولی‌ نمی‌شه. می‌خواستم ببینم کسی‌ میتون کمکم کنه؟؟!! با تشکر

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118
یک عدد PS3 40 گیگ ریجن NTSC / j asia هست که میخوام بخرم ایا ریجینش مشکل برام ایجاد نمی کنه
روی دستگاه هم Frimware 4 هستش میشه هکش کرد
ممنون

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
یک عدد PS3 40 گیگ ریجن NTSC / j asia هست که میخوام بخرم ایا ریجینش مشکل برام ایجاد نمی کنه
روی دستگاه هم Frimware 4 هستش میشه هکش کرد
ممنون
نه مشکلی نداره فقط با دایره وارد میشی و با ضربدر خارج :d
با E3flasher میشه دانگرید کرد یه 80 الا 100 خرج داره

---------- نوشته در 03:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:44 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان. من یه سوً ال داشتم. من توی کنسولم یه فیلم بلو ری میزارم که ۳ بعدی هست، بعد وقتی‌ می‌خوام فیلمو ببینم باید برم از توی مولتی‌ من اول اجراش کنم. می‌خواستم ببینم اینطوریه یا من بلد نیستم!!! حالا مشکله اصلیم اینه که وقتی‌ فیلم اجرا می‌شه ۳ بعدی نیست!!! یعنی‌ با اینکه قبلش میرم توی ستینگ کنسول و تلویزیون رومی‌شناسه و میگه قابلیت ۳ بعدی داره ولی‌ وقتی‌ پخش می‌شه ۳ بعدی نیست!!! خیلی‌ هم با تلویزیون ور رفتم ولی‌ نمی‌شه. می‌خواستم ببینم کسی‌ میتون کمکم کنه؟؟!! با تشکر
نباید از مولتی من بری تو xmb برو تو قسمت ویدیو اونجا فیلم بالا آورده برو توش و از 3d لذت ببر :d
راستی تلویزونتم باید 3d ساپورت کنه هاااااااااااااااااااا :-b
اگه 3d پخش نکرد باید تنظیمات تلویزیونو بررسی کنی مدل چیه؟

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
له از ایشون خریدم.دستگاه هم ترو تمیز و کامل هست.حیف پس یعنی PS3 فیلم بلو-ری کپی اجرا نمیکنه!چه فایدده:(

من فکر کنم اجرا میکنه
موقع رایت باید تیک فری ریجن رو بزنه کسی رایت میکنه.

arminbakhshi

کاربر سایت
May 21, 2010
10
نباید از مولتی من بری تو xmb برو تو قسمت ویدیو اونجا فیلم بالا آورده برو توش و از 3d لذت ببر :d
راستی تلویزونتم باید 3d ساپورت کنه هاااااااااااااااااااا :-b
اگه 3d پخش نکرد باید تنظیمات تلویزیونو بررسی کنی مدل چیه؟[/QUOTE]

آقا دستت درد نکنه از راهنماییت. فقط یادم نیست که رفتم تو قسمت ویدئو که ببینم اومده یا نه!! امیدوارم که اونجا اومده باشه. پس یعنی‌ میگی‌ وقتی‌ DVD رو گذشتم توی کنسول خودش مستقیم میره توی ویدئو ها؟ بعد از اونجا اجرا کنم؟ تلویزیون هم ۳ بعدی هست (LG LW57000)

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
آقا دستت درد نکنه از راهنماییت. فقط یادم نیست که رفتم تو قسمت ویدئو که ببینم اومده یا نه!! امیدوارم که اونجا اومده باشه. پس یعنی‌ میگی‌ وقتی‌ DVD رو گذشتم توی کنسول خودش مستقیم میره توی ویدئو ها؟ بعد از اونجا اجرا کنم؟ تلویزیون هم ۳ بعدی هست (LG LW57000)
DVD !?..........:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر