هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
بچه های اهل فن.
فایل زیرنویس چطوری اجرا میشه؟
میدونم پلی 3 با فارسی مشگل داره فقط میخوام بدونم چطوری اجرا میشه حالا اینگلیسی هم بود مشگلی نیست.
کدوم فرمتای زیرنویس رو اجرا میکنه ؟ و چطوری؟

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
بچه های اهل فن.
میدونم پلی 3 با فارسی مشگل داره فقط میخوام بدونم چطوری اجرا میشه حالا اینگلیسی هم بود مشگلی نیست.
:D:D:D
در2صورت میتونی زیر نویس فارسی رو ببینی صورت اول: :D دستگاهت باید جیلبرگ شده باشه :D
صورت دوم:D از رو فیلم بلوری که بهش زیرنویس چسوبنده شده باشه:D من این دومی رو دیدم:D

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
:D:D:D
در2صورت میتونی زیر نویس فارسی رو ببینی صورت اول: :D دستگاهت باید جیلبرگ شده باشه :D
صورت دوم:D از رو فیلم بلوری که بهش زیرنویس چسوبنده شده باشه:D من این دومی رو دیدم:D

منظورم زیرنویس اکسترنال بود وگرنه با مدیاسرور مث اب خوردن نشون میده.
راهنمایی هم راهنماییهای قدیم :D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
نه مشکلی نداره فقط با دایره وارد میشی و با ضربدر خارج :d
با E3flasher میشه دانگرید کرد یه 80 الا 100 خرج داره

---------- نوشته در 03:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:44 PM ارسال شده بود ----------

نباید از مولتی من بری تو xmb برو تو قسمت ویدیو اونجا فیلم بالا آورده برو توش و از 3d لذت ببر :d
راستی تلویزونتم باید 3d ساپورت کنه هاااااااااااااااااااا :-b
اگه 3d پخش نکرد باید تنظیمات تلویزیونو بررسی کنی مدل چیه؟
ناظم محترم تاکید کردن سوالات مربوط به کپیخوری و هک رُ جواب ندید دوستان به حرفای ناظم گوش بدید!!
بچه های اهل فن.
حمید 2 تا کار میشه کرد یکی اینکه با مدیا سرور بیاری راش بندازی همونطور که خودت گفتی!
یه کار دیگه هم اینه که تبدیلش کنی به sub/Idx با برنامه subtitle creator و بندازی کنار فایلت بعد دیویکسش کنی که کلی دردسر داره!
بهترین کار همون مدیا سرور هست
راه سومس هم هست که بیخیال زیرنویس فارسی بشی:d

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
حمید 2 تا کار میشه کرد یکی اینکه با مدیا سرور بیاری راش بندازی همونطور که خودت گفتی!
یه کار دیگه هم اینه که تبدیلش کنی به sub/Idx با برنامه subtitle creator و بندازی کنار فایلت بعد دیویکسش کنی که کلی دردسر داره!
بهترین کار همون مدیا سرور هست
راه سومس هم هست که بیخیال زیرنویس فارسی بشی:d
راه سومو همه میدونن. :D
من میخوام بدونم اصن این تنظیمات زیرنویس که مثلث رو میزنی بعد اون تنظیم رو واسه چیه.
فقط بهم بگید با فلش چطوری زیرنویس رو رو فیلم نشون بدم حالا فارسی هم نشد نشد اینگلیسی باشه.
من همچنان نميتونم 3d ببينم. از توي video هم باز مي كنم نميشه!!!! لطفا يه نفر كمكم كنه.
بلوری سه بعدی
تلوزیون سه بعدی

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
راه سومو همه میدونن. :D
من میخوام بدونم اصن این تنظیمات زیرنویس که مثلث رو میزنی بعد اون تنظیم رو واسه چیه.
فقط بهم بگید با فلش چطوری زیرنویس رو رو فیلم نشون بدم حالا فارسی هم نشد نشد اینگلیسی باشه.

بلوری سه بعدی
تلوزیون سه بعدی
حمید نمیشه تو فلش یه فایل ویدیو و یه فایل زیرنویس رُ کنار هم بزاری بعد اجرا کنی تو کنسول حالا میخواد فارسی باشه یا انگلیسی
برو صفحه 352 کامل نوشتم بخون اگه گیر کردی بگو کمک کنم اینجوری میتونی اون دکمه زیرنویس رُ بزنی بیاد و بره

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
حمید نمیشه تو فلش یه فایل ویدیو و یه فایل زیرنویس رُ کنار هم بزاری بعد اجرا کنی تو کنسول حالا میخواد فارسی باشه یا انگلیسی
برو صفحه 352 کامل نوشتم بخون اگه گیر کردی بگو کمک کنم اینجوری میتونی اون دکمه زیرنویس رُ بزنی بیاد و بره
اونو خوندم. خوبه ولی به درد من نمیخوره.

یه برنامه دیگه بود mkv رو تبدیل میکرد ... mkvtovob رو دارم منظورم اون یکیه. ببینم با این چیکار میشه کرد.
سرعت تبدیل خوبی داره ولی وقتی پای زیرنویس به میون میاد خیلی کند میشه به خاطر ترنسکد کردن.
ببینم اونیکی تبدیل چجوریه. اسمشو میدونی دان کنیم..

M A M A D

کاربر سایت
Nov 13, 2009
39
دوستان من مولتی من رو از خود مولتی من دستگاه اپدیت کردم .. اوکی بود تم نصب کردم دیگه بالا نیماد مولتی من .. منم مجبور شدم پاکش کنم ... حالا چطوری میتونم دوباره نصبش کنم .. خواهش میکنم راهنمایی کنید .. من خیلی مبتدی هستم تو این کنسول

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام
چه طور میتونم کد آنلاین رو دانلود کنم و تو یه پروفایل دیگه وارد کنم ؟
کد آنلاین فیفا 12 هست و جفت پروفایل ها تو دستگاه

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
دوستان من مولتی من رو از خود مولتی من دستگاه اپدیت کردم .. اوکی بود تم نصب کردم دیگه بالا نیماد مولتی من .. منم مجبور شدم پاکش کنم ... حالا چطوری میتونم دوباره نصبش کنم .. خواهش میکنم راهنمایی کنید .. من خیلی مبتدی هستم تو این کنسول

ناظم محترم تاکید کردن سوالات مربوط به کپیخوری و هک رُ جواب ندید منم به حرفای ناظم گوش می دم!! ;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر